reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

Cześć dziewczyny!
Słodziutkie macie te swoje pociechy. Mój maluch właśnie śpi, ale pewnie zaraz już wstanie wypoczęty....gotowy do rozrabiania!!
Moja znajoma w Anglii chodzi na takie spotkania matek z dziećmi. Ciekawe czy w Basingstoke też organizują coś takiego....chętnie bym poszła z moim skarbem.
Ja juz męża namówiłam żeby małemu kupił buciki na wiosnę....porobił mi fotki i wybrałam :-D
Teraz czekam na znajomego który mi je przywiezie przy okazji powrotu do PL.....
Ja na razie musze uczyć się na to moje prawko....ciekawe tylko czy będę na tyle odważna żeby jeździć po Angielskich ulicach:szok:....bo tam wszystko pod prąd...heheh
Pozdrawiam was bardzo serdecznie!!!
Moze uda mi się wkleić też fotki mojego Filipa....spróbuje zaraz :)
 
reklama
Kilka fotek Filipa...nawet ja się tam na jednym złapałam ;-)
i jedno foto z naszymi rodzinnymi trojaczkami:-): Mikołajem, Mateuszem i Igunią....starszymi pół roku od Fifiego.
Buziaki
 

Załączniki

  • S5003306+.JPG
    S5003306+.JPG
    196,6 KB · Wyświetleń: 36
  • S5003333+.JPG
    S5003333+.JPG
    384,2 KB · Wyświetleń: 33
  • S5003324+.JPG
    S5003324+.JPG
    270,4 KB · Wyświetleń: 53
  • S5003478+.JPG
    S5003478+.JPG
    280,2 KB · Wyświetleń: 25
  • S5003283+.JPG
    S5003283+.JPG
    415,5 KB · Wyświetleń: 27
Michaga - link podala ci Lily :-) i tam wystarczy nacisnac APPLY NOW. Wypelniasz aplikacje on-line, na siebie, dziecko, meza, kazdy bedzie mial swoja i wazna jest na kilka ladnych latek :)
Fakt faktem jest ze nie kazdy lekarz bedzie ja tolerowal (bo kazdy ma swoja teorie na ten temat podobnie jak z urzedami w roznych miastach ) bo niby ona uprawnia do naglych przypadkow, ale jak mala zarejestrujesz i zapiszesz to watpie zeby lekarz odmowil ci wizyty. Przy malym dziecku wszytsko cie moze niepokoic tak naprawde...tak mi powiedziala lekarka w przychodni panstwowej.


madzia 8210 - tez z checia bym pochodzila na takie zajecia mamuskowe ale jakos nie moge sie zorganizowac no i poza tym mam daleko...3 autobusy, koszmar ! No a prawka nie mam i jakos nie kwapie sie aby sobie zrobic :sorry2:


Ostatnio malej wanienke wsadzamy do duzej wanny bo nauczyla sie starsznie chlapac.Ostatnio pod koniec jej kapieli wygladalam jakbym wyszla spod prysznica :-D... no i w duzej wannie...jest SPOKOJ. Prawie Nastusia sie nie rusza :szok: Juz nie mowiac o tym zeby miala raczka ruszyc. :-)
 
Dziewuszki dziekuje za linki i info!!! Aplikacje wypelnione, wyslane...teraz tylko czekac!
To moje dziecie to mnie chyba probuje... Wlasnie wrocilysmy ze spacerku. Ostatnie kilka minut dziecku kiwala sie glowa do spania jak nic a teraz jak ja do lozeczka wsadzilam to ... spiewa...:-D:tak:!!! Ta mala kobitka mnie rozbraja...!:-)

Madzia8310 - prawko dobra rzecz...ja juz przeszlam tu kurs praktyczny - ofiar w ludziach nie bylo - pozniej zdawalam teorie i ... jednego, kurteczka, punktu mi braklo zeby zaliczyc!!!:wściekła/y: Od tamtej pory ciezko mi sie zabrac ponownie za nauke i zdawanie. A o siadaniu za kierownica mowiac...poogladajcie sobie...wiekszosc z Was pewnie juz to widziala no ale... :Polnische Blondine macht Fahrschule | chilloutzone.de - free games and free fun ...napewno nie jestesmy takie jak glowna bohaterka.... ;-)!

Ps.spiewy nadal sa lekko slyszalne...:baffled:
 
dziewczyny mam pytanie!czy mozna cos dodatkowego wziac dla dziecka procz wozka?czy trzeba wszystko wlozyc do naszych toreb?a co z lozeczkiem?lece za tydzien wizzairem
 
Witajcie laseczki ja tylko na momęcik czytam was ale niegdy nie ma czasu by siasc i odpisac dzis roboczy dzien u mnie rano na zakupach potem prania steeeeeeerta obiad+gołabków mi sie jescze zachciało wiec podwójna robota no i poszprzatałam naszą wille:-):-) ateraz chwila odpoczynku przed steeeeertą prasowania i tak w kółko ciągle z jezorem do ziemi:-p:-p
mala-gorztko- Natka cudna a jak slicznie siedzi Wika sie jescze na boki przewraca:tak: haha
moniaicolinek- wózek sie nalezy ale łózeczko nie:no: jezeli dobrze zrozumiałam o co pytasz:-) bagaż podreczny dla dzidzi mozesz wziąsc :-)

wszystkie kobitki goraco pozdrawiam i mykam sie posilic obiadem:tak: przed bojowym zadaniem...........
 
Hejka dziewczynki cosik pusto sie tutaj zrobilo
malagorzatka to Nastka juz siedzi?Super:-)
pinka i ja mialam dzisiaj pracowity dzien,sprzatanie,pranie,prasowanie,obiad a nawet wzielam sie za przesadzanie kwiatkow do wiekszych donic.Ufff konam.
monikolinek wuzeczek mozesz zabrac na poklad,ale lozeczko to juz bagaz dodatkowy za ktory trzeba slona doplacic niestety.
 
monikolinek - najlepiej jak zadzwonisz do lini lotniczych i sie dowiesz nawet o wozek. Fakt ja nigdy nie lecialam wizzairem ale taka podstawowa informacje powinni miec na stronie internetowej.
Ja latam od zawsze british airways i tam moglam wziasc wozek (pod sam poklad) , mialam fotelik samochodowy i oczywiscie duuuuzy bagaz podreczny hihihi, oczywiscie mialam mleczko, deserek, jedzonko dla malej... zabawki, ale w tanich liniach to jest roznie. Nikt nie kazal mi nic probowac (jak to pisza inne mamcie) nawet nikt mi nie kazal otwierac bagazu podrecznego :tak:Oczywiscie wszedzie szlam bez kolejki gdyz w BA matki z dziecmi maja pierszenstwo obslugi (co tez zalezy od lini lotniczych) - ale oczywiscie nikt z kolejki sie tym nie zaiteresowal , ale ja szlam na poczatek i pytalam czy z dzieckiem musze stac w tej dlugiej kolejce - i od razu bylam obslugiwana :tak:

Ostatnio znajomy mi powiedzial ze miesiac temu lecial tanimi liniami(ale juz nie pamietam jakimi) i mial dla dziecka na podroz Danonka i powiedzieli ze nic z jedzenia nie moze miec ze soba na pokladzie :szok:
Ale za lozeczko raczej bedziesz musiala zaplacic i to nie male pieniadze :baffled:

Gabids - mala juz siedzi :) i nie wyobraza sobie innej pozycji :-D juz sie podpiera i lekko odpycha gdy sie pochyli na ktorys bok :tak:

Pinka - dawaj golabeczka :-D
 
reklama
Dziewczyny ja mam zarezerwowane bilety na BMY Baby (nowa linia) i tam mozna miec na niemowle tylko 5 kg.bagazu i w dodatku za ten bagaz trzeba zaplacic 8£Jakas paranoja,nie polecam tej lini.A bilety zarezerwowal M i nie przeczytal regulaminu.Dobrze ze przynajmnie wuzek mozna zabrac.
 
Do góry