reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

malagorzatka bravo dla Nastki:-)I wpadnij na wrzesniowy pochwalic sie postepami Nuni.Z tego co wiem to masz juz dostep do zamknietego.
 
reklama
Gabids - dzieku za informacje...wielki buziak dla Ciebie za to ! Ledwo wpadam tutaj, nie moge sie wyrobic po przyjezdzie z Polski. Musze zlapac rytm. Nadal rozpakowywuje bagaze co Moj poprzywozil z Polski... i nie wiem gdzie to wszytsko powkladac hehehehehe Ale sprobuje tam czmychnac na chwilke
A ta linia ktora lecisz....normalnie szok :szok: tylko 5 kg:szok: i jeszcze zaplacic :szok:
 
malagorzatka bravo dla Nastki:-)I wpadnij na wrzesniowy pochwalic sie postepami Nuni.Z tego co wiem to masz juz dostep do zamknietego.


Czesc Dziewuszki!:-) Jak humorki dzisiaj? Sloneczko po ulewie swieci...wiec chyba nie jest tak zle?!
A o co chodzi z tym "dostepem do zamknietego"?:confused:

Malagorzatka - tylko patrzec jak Nastka zacznie odkrywac mozliwosci poruszania przez pelzanie... :tak:;-)!

Buziaczki!
 
Aaaaa... no i jeszcze jedno, czy moze wiecie jak wyglada sprawa z bagazem dla dzidziaka w Ryanair? Wiem, ze glowny bagaz nie przysluguje ale czy moge miec jakas podreczna torbe dla malucha?
Przeraza mnie po trochu ten lot...:-(!
 
Moj maly "Kasownik"!!!:-);-)
 

Załączniki

  • bb.jpg
    bb.jpg
    135,7 KB · Wyświetleń: 26
Michaga- troszke nie moge sie doczekac kiedy zacznie pelzac...choc wiem ze oczy bede musiala miec przyklejone do niej...ale ona robi sie mega niecierpliwa ....

No z tym bagazem ze dziecku nie przysluguje to mnie rozlozylas na lopatki....w british airways...przysluguje maluchom 23 kg :tak: Nastka miala 24 kg a ja 30 kg i nie kazali mi placic za nadwyzke :tak:

Dzis dla Nastusi przyszedl prezencik...ale z rozpakowanie czekamy na tausia :-)
 
23 KILO??????!!!!! Na dziecko?????? W Ryanair na starego mozesz miec 15 kilo i 10 podrecznego i jeszcze musisz placic za to ze masz bagaz!!! A najsmieszniejsze jest to, ze jak nie masz bagazu to TEZ placisz!!!!!!!
Ale niestety mnie BA nie pasuje bo lata do Warszawki a ja mam daleko do warszawki Latam tanimi lotami, bo z lotniska mam 25 min autem do domu juz w PL.:-(
Mam nadzieje, ze wprowadza jakies inne linie w moje rejony Polandii, bo troszke konkurencji by sie Rajanowi przydalo!!!!:wściekła/y:

A z tym pelzaniem to Kochaneczko ciesz sie poki nie pelza...bedziesz biegac za nia z kata w kat i sprawdzac czy znow nie wciaga do dziuba jakiegos smietka czy okruszka napotkanego na swojej drodze!!! Odkurzacz jest w takiej sytuacji jest calkowicie zbedny...niunia zajmie sie hooverowaniem!:-);-):tak:

Mam troche stracha bo jutro zostawiam mala z Tatusiem na caly dzien!!!!!PIERWSZY raz w zyciu! W soboty zwykle pracuje rano 4 godziny i Michalka jest z J. ale jutro mam dodatkowo szkolenie do 7 pm. Nie boje sie o Tatunia ale nie wiem jak sama to przezyje...traba jestem, wiem! Powiem tylko ze jak wracalam we wrzesniu do pracy w soboty ( 4 godziny przypomne), to nim doszlam do budynku w ktorym pracuje to wylam jak bobr....:zawstydzona/y:a na dodatek przez caly czas nie moglam sie na niczym skupic bo myslalam co z dzieckiem...a dziecko smacznie spalo i bawilo sie z Tatkiem!!!!Panikara-wiem!:zawstydzona/y:
 
czołem babeczki
michaga-sliiiiiiiiiiiiczna ta twoja niunia słodka normalnie:-):-)

kobity czy te wasze dzieciaki to tez takie rozrabiaki????? bo ja na moje dziecko juz slów nie mam:no::no:
lezy sobie na lezaku i wali tymi nogami ze cały lezak sie z nia trzęsie mówie Wiki nie tak mocno bo wypadniesz,no i ledwo słowo wypowiedziane dziecko trach na ziemie płaczu nie był tylko szok gdzie ja jestem :szok: ha ha je ciastko kula sie po całym łózku nie dosyc ze wszystko obklejone to jescze na koniec sie zakrztusi bo w spokoju jesc nie umie:no:
kiedy ty jesz ona tez musi bo inaczej nie ma szans bym sie najadła:no::no: wszedzie musze ja zabierac nawet do wc,wszystko chwyta i rozrzuca uuuuuuuuuuuuuuuffff i w nieskonczonosc pisac by mozna
jednym slowem szatan w ludzkim ciele:-):-):-)


pozdrawiam
 
reklama
mala-gorzatko-my tez juz mała od 3 tygodni w duzej wannie kompiemy za wanna normalnie jezioro tak pluska:-) uwielbia wode krzyk nieziemski jak ja wyciagam i wycieram brrrrrr:-D
 
Do góry