reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

Ja tylko na chwilke.... ciagle karmienie,pieluszki i karminie no i sen :))))
Ale was troszke podgladam :)))))

Buziaczku - z tego co wiem to do zameldowania rodzice nie sa potrzebni w Polsce ale z tego co wiem (bynajmniej tak jest w moim miescie) to zanim dziecko zosatnie zameldowane w Polsce musisz je zaresjestrowac w polskim urzedzie stanu cywilego a do tego potrzebni sa rodzice osobiscie na tzw potwierdzenie rodzicielstwa (tak mowila pani urzedniczka), ale np w miejscowosci gdzie mieszakal Moj kochany rodzice juz nie sa potrzeni.... :cool2::cool2::cool2:.... wiec dowiedz sie jak jest u ciebie


Mam malo pokarmu a Nastka jest glodomorkiem... odciagam pokarm, bo potwronie mnie gryzie po moich plaskich brodawkach....totalnie nie ma za co zlapac.:sorry2: Musze ja dokarmiac mlekiem modyfikowanych :-( jestem bardzo z tego nie zadowolona, ale ja probuje dostawiac bardzo czesto i jeszcze potem praca z laktatorem. Bardzo bym chciala by malutka ssala tylko piers ale nie wiem co to bedzie :confused:

oki lece , czas na maszazyk laktatorem
 
reklama
Maggusia ja tez wlasnie szukam dobrych butow dla Natki,slyszlam,ze wlosi robia fajne i pozadne wiec na wakacjach moze znajde cos fajnego,a jak nie to w pl kupie w Bartku,zuwazylam,ze moja ma male plaskostopie,wec dlatego tez chce ja zapisac na rozne klasy,aby cwiczyla na boso stopki:tak:A z tym mlekiem krowim,wlasnie dlatego sie wstrzymala po wychodzila jej skaza,nie bede jej podawac az nie skoczy 2 lat,Z paszpotre wciaz macie przeboje:sorry2:

mala-gorzatka wsplczuje,ale nie poddawaj sie,moze wkoncu zalapie:tak:

ivonek naj naj z okazji rocznicy slubu,kolejnych lat w szczeciu milosci i zdrowi,:happy:
 
Gotuje wlasnie krupnik i mysle co tu zrobic na drugie:-pa Brianek z rana juz usadzil mi tzry kupki:eek:moze to zabki znow.

Maxinka a mala twoja chodzi na boso w domu czy zakladasz jej jakies butki?
Moj raczej chodzi na bosaka i sama juz nie wiem co lepsze rozne sa opinie na ten temat kurcze a tutaj w uk jakos nie spotkalam sie zeby lekarze na temat butkow cos mowili ja radzilam sie w polsce to kazal mi lekarzpolecal bartka buciki.
Jak pojechalam do Grecji kupila moja mama Briankowi adidasy adidasa i pani w sklepie powiedziala ze wlasnie te buty firmowe sa odpowiednio dostosowane do takich malych stopek wogole tez czytalam o tym w gazecie ze sie je poleca:-)wiec dlaetgo zdecydowalam sie na adidasy firmowe.
Tutaj nie ma wielkiego wybory niektore sa tkei butki w tych sklepach dla dzieci podobne jak na rynku wiec juz wole w firmowym sklepie kupic.


Mala-gorzatka trzymam kciuki zeby bylo wszytsko ok!:-)


 
Od jakiegoś czasu podczytuję Wasze forum.
W końcu należy się ujawnić i przywitać.:-).
Witam
Mam na imię Kasia.
Jestem mamą 9 miesięcznej Ani.
W UK mieszkamy prawie 3 lata.
Chciałabym dołączyć do grona forumowiczek, bo pomyślałam, że fajnie byłoby poznać nowe mamuśki, dzielić się z nimi swoimi problemami i radościami z życia na emigracji.
Zatem macham do wszystkich obiema łapkami.
 
maggusia moja chodzi na boso,nawet jak ma skarpetki to sciaga,chyba ma to po mnie ja od zawsze chodze na bosko,tak lubie:-D a z butkami to jak i z wszytskim tutaj do puki n ie ma problemu nikt na nic nie zwraca uwagi i to mnie dobija:wściekła/y: wiec samemu trzeba o wszytsko dbac

joanna trzymamy kciuki,za szybki i jak naj mniej bolesny porod

kimla witamy serdecznie i zapraszamy do udzielania sie :-)
 
reklama
witajcie,ja jak zwykle z kawką, faktycznie Iskierki nie ma a zawsze też z kawusią nas witała, mam nadzieje, że u nich wszystko w porządku:confused:

Joanna Z trzymam kciuki za siostrę ,daj znać jak już urodzi:-)

Kimla witaj, miło mi poznać nową mamusię, pisz jak najwięcej, mam nadzieje, ze będzie Ci tu z nami dobrze:tak:

Maggusia ja dzisiaj żurek robię, a krupnika nie lubię, na drugie chyba naleśniki, jeszcze się zastanawiam:happy:

Z tymi butkami tutaj to naprawdę jest problem, ja przywiozłam z polski buciki ale na zimę będę musiała coś poszukać tutaj a wybór nie jest za duży:no:

Mala-gorzatka mam nadzieje, że wszystko się wkrótce unormuje, nie poddawaj się:happy:

Maxin Karolcia dobrze:-), dzięki , ze pytasz. A co do Majeczki to faktycznie staram się pomóc jak mogę, strasznie mi żal tej dziewczynki i jej mamusi, to takie przykre:-:)-:)-(

Olis gratuluję męzowi pracki super!!!!:-):-):-)

pozdrawiam:happy::happy::happy:
 
Do góry