reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

witajcie ja tylko na momencik jak zwykle:-), wczoraj się tak potwornie wynudziłyśmy z Karolinką przez tą wstrętną pogodę, że szok, mała nie chciała siedzieć w domku cały czas pokazywała na drzwi, że chce na spacerek, nawet po wózek poszła i sama dp niego wchodziła:-D, chociaż od 2 tygodni nie chce na spacerek w wozku jeździć:rofl2:, tylko sama. Na szczęście dzisiaj słonko świeci, chociaż juz się chmurki zbierają:sick:

Maxin całuski dla Natalki z okazji 15 miesięcy:happy2:, jak ten czas leci:szok:
Nie dziwię się, ze nie możesz się wakacji doczekać a na długo jedziecie?

Maja33 dzięki ,ze pytasz:happy2:, Karolinka codziennie uczy się czegoś nowego, najbardziej mnie cieszy, że już sama umie jeść łyżeczką, oczywiście woli rączkami:-D, a tak poza tym to wystarczy jej coś raz pokazać i ona od razu to powtarza, na przykład umyć buzię czy rączki. A jak tam Martusia, ząbki już wyszły?


DZASTA23 witaj, ja niestety nie z Londynu, więc Ci nie pomogę, ale z tego co wiem od znajomych, to dzieciaczki bardzo szybko łapią język, więc nie masz co sie martwić, mały na pewno sobie poradzi:tak:


pozdrawiam i życzę miłego dnia:rofl2::rofl2::rofl2:
 
reklama
maxin-szykuj sie kobito wakacje juz tuz tuz...pusc linka do miejsca ktore wybierzecie..a kiecy wyjezdzacie???zapomnialam..super nareszcie spedzicie czasu we trojeczke,a co do mamy to juz w niedziele ale bede smutna juz jestem czlowiek szybko sie przyzwyczaja, ale ciezko sie odzwyczaic,a co do urodzinowego party to sie troche boje najpierw o pogode a pozniej kurcze co tu przygotowac pierwszy raz robie imprezke gdzie beda dzieciaczki???jestem przerazona,do zobczenia w sobote:))
najlepszego dla stoktotki z okazji ukoczenia 15 miesiecznicy

iskierka55-fakt pogoda fatalna nam sie strasznie chce spac:))milego dnia

agnes2606-my tez nie lubimy siedziec w domu a na spacerku w zupelnosci wozek nam nie potrzebny oli lubi chodzoc wlasnymi sciezkami az ciezko nadgonic za nim

dorcia-a c o uciebie malo piszesz???

oki mykamy na zakupki
pozdrowionka dla reszte mamusiek...
 
maxim-duzo zdrówka dla natalci i aby sie tak dobrze chowała jak do tej pory abys zawsze była z niej dumna a kazdy jej usmiech rozswietlał twoja twarz:-):-) no i wiecej takich bóli brzucha ze smiechu oczywiscie zyczę:-):-D
mala-gorztka- dzieki za linka poczytam troszke a jak ty sie czujesz jeszcze masz te bóle?
maggusia- no własnie gdzie ty sie podziewasz na bezludnej jestes czy co???
agnes- bystra ta twoja córcia ma racje co bedzie we wózku siedziała:-):-D

ja laseczki to mam taki bóliki dzisiaj brzunio juz od dwoch godzin boli i plecki też wiec moze sie cos szykuje:rofl2::rofl2: oby to nie był fałszywy alarm............
 
Uff troszkę mnie przestala glowa bolec:tak: u nas bardzo cieplo i nawet slońce wygląda, deszcz pada przelotnie.

Maxin78 no masz już dużą córeczkę wszystkiego Naj Naj Naj dla Natalki:-) W avatarku to moja Alunia:tak:

Oj mi dziś się nie chce gotować więc kupilam kurczaka z rożna i surówkę;-) a zaraz z Alą jedziemy do niedawno poznanego 2-letniego Thomasa i jego mamy w odwiedziny.

Milego popoludnia dla Wszystkich
 
Maxin78 dokladnie tak jak mówisz Ala już nie może się doczekać przedszkola i ma już swoją milość w przedszkolu;-):tak: Co do Twoich wakacji to super we Wloszech jest:tak: ja mam tam przyjaciólkę i jeździlam do niej co roku, ona mieszka już 10 lat kolo Rimini bliżej Ancony w malej wypoczynkowej miejscowości nad samym Adriatykiem, pięknie tam jest cudne plaże w tym specjalne wlaśnie dla rodzin, gdzie są place zabaw, pogoda też zawsze dopisywala tak więc Wlochy na wakacje jak najbardziej polecam ja zjechalam już cale Wlochy nie bylam tylko na Sycylii;-)

Pinka25 no to tuż tuż trzymamy kciuki:tak:

Czy któraś z Was kupowala meble w Argosie? Ja dziś zamówilam kanapę na zdjęciu wyglada fajnie, ale ciekawa jestem jak w rzeczywistości będzie?

A mój M. wlaśnie dziś sobie zakupil Playstation3 i okupuje telewizor ciesząc się jak dziecko:-D faceci:angry:, a najśmieszniejsze jest to, że niedawno kupil sobie playstation2 i w zasadzie prawie go nie używa:wściekła/y: no, ale cóż...

Moja Ala stoi przy drzwiach i pyta kiedy jedziemy do Thomas ja mowię, że za godzinę, a ona wzięla krzeselko postawila przy drzwiach i mówi "to ja tu poczekam godzinkę":-D
 
Olis z pogoda ronie, trzymam wiec kciuki za aby bylo slonecznie:-)

iskierka pwoeidz mi co ciekaego mozna zobaczyc i zwiedzic???Zycze aby spotkanie blo udane:tak:Alusia jest slodziutka panniaca z niej juz juz:-)

PINKA moze to juz oznaka porodu???supcio;-)Bole juz niedlugo mina i przytulisz swoje bobo

Agnes dzieci sa madre:tak:Karolinka lubi spacer,wie od czego sa nozki wiec chce chodzi;-)Dzis spacerek na pewno pomoze na nude

dorcia jak urlop,juz jestescie w uk?

ja czuje napiecie i brzuch mnie zaczyna bolec,zaraz pewnie nawiedzi mnie @ :wściekła/y: och te dni.......
Natalcia w koncu zjadal pierwszy obiad od piatku,wraca wiec do zdrowka:tak:

ide poszperac po necie
 
Maxin - milo slyszec ze pannica wraca do siebie :-)

iskierka - ten tekst ze corcia wziela krzeselko, postawila pod drzwi i powiedzila ze poczeka tam godzinke mnie rozbawil do lez :-D:-D:-D dzieci potrafia byc maxymalnie zabawne

Pianka - dzieki ze pytasz jak sie czuje. Powiem ci ze te bole troszke ustapily, chodze po domku bez krzesla ktorego uzywaam jako kule :crazy: ale kazdy ruch bardzooooo kotroluje i staram sie nie nadwyrezac bo w niedziele chce jechac po mame na lotnisko :happy2:
Poza tym czuje jakbym miala duzego melona miedzy nogami :-D ciagle boli mnie podbrzusze i brzuch mi twardnienie :happy2:
 
Hej dziewczyny!Wlasnie pije trzecia kawke :szok: a co wazne ze glowa juz nie boli!
mala-gorzatka -super ze lepiej sie czujesz
maxin-bardzo sie cieszymy ze natalka zjadla obiadek!!!!!:-)
iskierka-ale twoja niunia zdolna!Nie martw sie moj M x-boxa chebluje DUZE DZIECI!!!!ale za to ich kochamy!
pinka-MOZE TO JUZ TRZYMAMY KCIUKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:tak:
OLIS-NIE MARTW SIE TAK TO JUZ Z NAMI JEST -JA JUZ ZANIM MOI PRZYJADA PRZEZYWAM ZE BEDZIE MI ZLE JAK POJADA!:-(ALE TO TYLKO KWESTIA PRZESTAWIENIA SIE DO CODZIENNOSCI
agnes2606-jej a ja myslalam ze tylko moje dziecko tak na dwor ciagnie!Bierze buty przychodzi do mnie i muwi:"buty,buty",""papa" co oznacza ze idziemy i ciagnie mnie za reke do drzwi!
pozdrawiam wszystkie mamusie i ciezaruweczki!
 
buziaczku- a jak to jest no wiesz z moczem i kupką bo ja czasami tak sobie mysle ze albo sie posikam albo wiesz..............hm hm czy ty tez miałas takie obawy?
Pinka tutaj nie robia lewatywy, ja przynajmniej nie mialam.Dziewczyny tez mowily ze nie mialy w Uk lewatywy.:no:
Z kupka to jest tak u Mnie przynajmniej bylo tak podczas 1-szych skurczow ja sie oproznilam po troszeczku miedzy skurczami oczywiscie:tak:i pozniej jak juz jechalam drugi raz do szpitala rodzic oproznilam sie jeszcze raz troszeczke ale zawsze cos.kupy nie robilam jak rodzilam:zawstydzona/y::-D
Tam wszystko sie zatyka w jakis specjalny sposob..a z siusianiem to sie nie przejmuj podczas skurczow nie bedziesz raczej sikac heh,tylko jak beda parte i bedziesz miala cos w pecherzu to wyplynie samo :tak: nie bedziesz mogla nad tym zapanowac uwierz Mi :zawstydzona/y::zawstydzona/y: :no:wszystko bedzie szlo z sila parcia:tak: ale nie przejmuj sie One sa przyzwyczajone do takich widokow, bede cie ocierac i przemywac :tak:

Ja nie moge zapomniec Blani jak tylko Mi ja polozyli na brzuszek po urodzeniu,jaka Ona byla mieciutka i cieplutka, jak pachniala tymi wodami plodowymi,taka nawilzona skorke miala ohh slodziak, jak ja calowalam to plakalam ze szczescia, a ona tak plakala slodko:happy2:az Mi sie lezka zakrecila jak pomysle o tym ...
Takze Pinka caluj swoje Dziecie jak tylko dostniesz je w raczki, nie po myciu bo po myciu juz nie pachnie tak Toba :rofl2::happy2::-p:-D

Zmykam Dziewczyny bo Blania sie obudzila, :-(strasznie nie znosna dzis jest i placzaca nie daje Mi nic zrobic, nie chce spac, przy cysku sie wierci, kreci i placze bo sie denerwuje...nie wiem o co chodzi:rolleyes2:.:sick:kupe robila wczoraj o 12 w nocy a baczki puszcza ciagle jak sie przeciaga :eek:takze nie ma z nimi problemow :sorry2:ciagle chce byc u Mnie na rekach i przy Mnie spac, tylko przy Mnie lub calkiem na moich rekach:ninja:...goraczki nie ma wiec nie wiem :unsure:...chyba poprostu chce sie poprzytulac:huh: i popiescic:-):sorry2:

buziaki jak dam rade wpadne wieczorem po kapaniu Blani jak usnie :sorry2::confused::rolleyes:
 
reklama
Trzy godziny Ala szalala z Thomasem, a ja łamałam sobie język rozmawiając z jego Mamą, ale dałam radę:tak: było milo i sympatycznie następne spotkanie u mnie:-)

Mala-gorzatka masz rację dzieci są przezabawne, a takie przedszkolaki mają teksty coraz lepsze:tak: Ala mnie coraz częściej rozbawia swoimi tekstami:-D

Maxin78 tam gdzie mieszka moja przyjaciólka to plaża i urocze miasteczka:tak: ale piękna jest Florencja a tam katedra Santa Maria del Fiore, San Lorenzo tam jest piękna kaplica, ale nie pamiętam nazwy, zakochalam się oczywiście w Wenecji, ale mieszkać bym w Wenecji nie chiala;-). W Wenecji piękna Bazylika Św. Marka, ale straszne kolejki, żeby tam wejść, ale warto:tak:, Palac Dożów. Toskania cudowne gaje oliwne, widoczki jak z obrazka:tak:. Oczywiście caly Rzym, ja bylam w Rzymie jak jeszcze żyl Jan Pawel II więc bylam na Mszy na Placu Św. Piotra, Bazylika Św. Piotra, Plac Hiszpański ze slawnymi schodami, fontanna di Trevi, Forum Romanum, Panteon, oj w Rzymie lazilam 3 dni i wszystkiego nie zobaczylam.Oczywiście Pompeje, ale rano, albo późnym popoludniem, bo potwornie gorąco i cienia jak na lekarstwo, najlepiej mieć parasol od slońca. Polecam wyspę Capri pięknie tam jest plaża jest kamienista, ale urok tej wyspy, klimat, cudne uliczki, można oplynąć wyspę dookola lodzią, wplynąć do cudnej Lazurowej Groty, widać fajne rezydencje gwiazd wysoko na skalach, gdzie dostać się można tylko helikopterem, albo wąskimi schodkami, ale to nie lada wyczyn;-). No ja bym mogla tak kilka stron o Wloszech opowiadać;-) caly ten kraj jest piękny, ma niezapomniany klimat, ludzie serdeczni otwarci na pewno Cię Maxin Wlochy zauroczą i będziesz tam wracać, ja nawet myślalam o zamieszkaniu tam i nadal tego nie wykluczam:tak:.

Olcia23 mnie też glowa przestala boleć po trzech tabletkach i czterech kawkach dzisiaj;-) mój M. też się zastanawial nad X boxem, ale w końcu PS3 zwyciężylo:wściekła/y: dla mnie tylko tyle fajne, że mogę teraz internet przeglądać na dużym ekranie tv ;-) bo same gry jakoś mnie nie rajcują:no:







 
Do góry