reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

Dziewczynki z całego serduszka dziekuje za gratulacje zyczonka i komplemenciki.
Jestescie po prostu wspaniałe jeszcze raz dziekuje w imieniu naszej całej rodzinki:-):-):-)
 
reklama
Witam z poranną mocną kawką i uciekam po tabletkę, bo mi zaraz glowę rozsadzi :wściekła/y: wstalam z takim bólem, że na oczy nie widzę, pewnie ciśnienie i ta pogoda...

Milego dnia dla Wszystkich:tak:
 
Witam wszystkich serdecznie. Czesto tu nie zagladam ale coraz mniej siedzę przy kompie.Plecy mnie już bola a tu jeszcze dwa tygodnie. Ja już czekam na poród i troche sie jeszcze boje.

Niunka wielkie gratulacje.ja aż sie boję pomyśleć o takie wadze. Zycze Wam duzo zdrowia i uśmiechu.

Pozdrawiam wszystkich i miłego dnia.
 
czesc dziewczynki
pogoda okropna to fakt cały czas pada:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

a ja sie dzis czuje do kitu tak jak by mnie ktos przez maszynke przekręcił:sick::sick: jakos mi tak niedobrze jest spadam sie połozyc na chwilke

trzymajcie sie cieplutko
 
HEJ MAMUSKI

Nasz kochany skarb ma 15 miesiecy szok,jak szybko rosnie,ostatnie dwa miesiace urosla 5cm:szok:.Uwielbiam na nia tarzyc jak sie rozwija,jest naprawde dobrym dzieckiem,przekonalam sie juz o tym nie raz,Kochamy ja nad zycie i tak sie cieszmymy ze mamyogolnie zdrowe sliczne dziecko:tak:Potrafi mnie tak rozsmieszyc,czasmi nawet brzch mnie boli od sminia:-D

my dzis w pracy,Natalka dochodzi do siebie,apetyt jeszcze nie wrocil,ale od wczora probuje cos zjesc i nawet sam pedzi do kuchni i pokazjue na lodowke lub szafke wlajac am:-)

Buziaczek,powiem ci,ze maz powinien powiedzieccos mamie,wytlumacz mu,dzisiaj inaczej sie chowa maluszki,wiruswo,bakteri jest wiecej wiec trzeba uwazac na malenstwo,powinien mimo wszytsko zaufac ci,czy jestesc matakporaz pierwszy czy nie,nie ma znaczenia,instynk matczyny jest silny,wiec czujemy co dziecku potrzeba.Oczywiscie,ze nie wszystko sie wie i wciaz sie uczymy,kazda rade mozna przyjac,ale to nie znaczy ze trzeba nrzucac swoja wole i wymuszac aby sie postepowal tak jak ktos chce bo zyje dluzej.No coz tesciowa masz fatalna i tego nie zmienisz,trzeba zagrysc zeby i robic sowje bo ona sie nie zmien,a ty po co masz sie denerwowac

iskierka pod logo to twoja Coreczka???Pogoda dobija,a bol gwy tutaj jest nieunikniony,cisnienie jest do d...Ala pewnie nie moze sie doczekac powrotu do przedszkola co??

maja jak u was,Martusia pewnie doskonali swoje nowe umiejetnosci???A jak ty sie czujesz

Olis mamacia juz niedlugo wyjezdza co,pewnie o tym myslisz i juz za nia tesknisz.jak przygotowania do urodzinek.Oliwierke juz niedlugo bedzie mialm roczek:tak:

Maggusia a ty gdzie sie chowasz,co tak cicho siedzisz.Jak u was leci???

A gdzie znikla justyna w. i JUSTYNA197909?????Aniabania tez znikla,CIEKAWE CO TAM U ANY I JOSHA???

pozdrawiam
do uslyszenia pozniej;-)
 
Maxin-Rozumiem cie doskonale ja jak patrze na naszego malego mezczyzne to mysle ze jest najprzystojniejszym facecikiem pod sloncem!I jestem w szoku ze ma juz takie bystre ovzka!Wszystko kuma!Oj wspolczuje dziewczynom haha
 
reklama
wlasnie szUkam kampingow we Wloszech i jestem taka podekscytowana,sa wypasione,piekne tereny widoki,place zabaw dla dzieci,basen,wow,jeszcze bardziej chce mi sie jechac,nogami przebieram,JAK CHCE JUZ WYJECHAC:rofl2::-D:tak:
DZIS WIEC PLANUJE GDZIE SIE ZATRZYMAMY;-)
 
Do góry