reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

MALA-GORZATKA- ja wyrabialam dowod bo zmienilam nazwisko na slubie. Ale wydaje mi sie ze powinnas jak tylko przyjedziesz do Polski. Jesli masz nowy paszport to nim sie dalej bedziesz legitymowac i to wystarczy. Pewnie kazda z nas doswiadczyla ze tu nasz dowod niewiele znaczy, a paszport jest bardzo wazny.:-)

Ale piekny dzien, malo nas, pewnie kazda lapie sloneczko. Buziaczki dla naszych pociech:cool2:
 
reklama
MALA-GORZATKA, najlepiej wyrobic sobie nowy dowod, bo od nowego roku na stary nic nie zalatwisz. nawet jesli mieszkamy za granica i nie planujemy na razie powrotu do Polski,to czasem cos trzeba w Polsce zalatwic, cos moze wypasc. ja teraz zalatwialam pesel dla Julci, mama ja zameldowala u siebie, bo ja sie wymeldowalam, ale to nie przeszkadza. W urzedzie stanu cywilnego musisz zalatwic polski akt urodzenia, bo jest potrzebny do zameldowania dziecka i tam musisz miec dowod. U mnie sprawdzali. Takze najlepiej jechac do Polski,zalatwic i miec spokoj:tak: MAGGMA, to w sumie nie tak daleko mieszkamy od siebie. Moze sie kiedys spotkamy? Fajnie by bylo:-). Wiekszosc dziewczyn z forum mieszka na wschodzie,z tego co sie orientuje.
 
maxin, dziewczyny dobrze radzą-czasem warto przegłodzic małego gagatka
a u nas zaświeciło słońce-maż zadzswonił do innego warsztatu i facet powiedział że on nam wymieni na nowe częsci, jesli je same kupimy i polakieruje
a kupic możemy w Polsce bo za 2 tygodnie jedzie znajomy pustym autem i nam przywiezie i dzieki temu powinnismy zamknąc sie w kwocie 400 funtów :-)
kamień z serca mi spadł bo nie będziemy musieli pożyczać kasy no i chyba jednak tamten facet chciał nas naciągnać :wściekła/y:
 
maGGma ja mieszkam na west drayton i mam dwoke dzieciaczkow , w koncu jakas mama z zachodu:-):-):-)
A ja zas latam jak najeta to zakupy to plac zabaw bo przecie wakacje lukasz sie nudzi i nie dam aby caly czas siedzial w domu. A bardzo sie ciesze ze w koncu pogoda bo juz myslalam ze w ogole tego ciepla nie bedzie. Wlasnie wrocilam od kolezanki to bylo super tylko szkoda ze troszke dalej ode mnie mieszka.
nic spadam odezwe sie wieczorkiem, jak chalupe ogarne. buzka:tak::-):-)
 
Czesc dziewczyny,
wreszcie jestem.Nie mielismy internetu przez trzy dni i normalnie nie mialam kontaktu ze swiatem.Ale juz wszystko dzisiaj wrocilo do normy.A wy jak przejzalam znowu naskrobalyscie niezle:-)
U nas nic nowego oporcz kolejnego zabka naszego robaczka-to juz dziesiaty zabalek:-)Poza tym may jest szybki jak blyskawica i normalnie za nim nie wyrabiam:-)Pogoda cudna wiec duzo siedzimy na dworze:-)
malagorzatka-ja z wlasnego doswiadczenia powim tyle, ze moi rodzice sami bez zadnych moich dokumentow zameldowali u siebie Oskarcia.I nawet zadnego mojego podpisu nie potrzebowali.
Maxin-nio i jak Natalcia sie ma,ma jeszcze biegunke i jak z jedzeniem.Biedulka, wierze ze cie serce boli o nia.Bedzie dobrze, slemy jej wirtualne buziaczki.A no i super ze mieliscie fajny weekend i wreszcie poszalelisce;-)
Maggusia-ciesze sie ze Brianek ma sie juz dobrzee,buzki dla maluszka!
Majeczka33-co u was, jak Martusia sie miewa???Dawno nie gadalysmy nawet nie wiem jak wasza mala pszczolka sobie radzi:-)
Pozdrawiam cala nasza zaloge!
A no i oczywiscie witam nowe dziewczynki!
Milego wieczorka!
papatki


 
anulka.. west drayton road? to jest praktycznie na przeciwko mnie. tylko po drugiej stronie uxbridge road.. mam tam GP no i czesto bywam na placyku..
w takim razie trzeba zorganizowac spotkanko :))) razem z renatką, moze jeszcze jakas chętna mama sie pisze..
 
mala-gorzatka dowod lepiej wyrobic, przy okazji jak bedziesz w PL, ja mieszkam w Holandii i duuuzo spraw zalatwilam na polski dowod, a Krysia WOGOLE nie ma paszportu tylko dowod :-D teraz mamy po dwa bo tu tez nam kazali wyrobic


Kallusia pisz czesciej kobitko, twoje wosole posty zawsze rozswietla forum :cool2: coreczka przesliczna!!
 
Dziewczyny co do dowodow to wlasnie ogladalam wczoraj w tv ze jesli ktos nie posiada grozi miesiac wiezienia:szok:
Ja mam dowod wyrobiony ale nie odebrany:zawstydzona/y:
jednak bede musiala go odebrac bo paszport w styczniu mi sie konczy:cool2:


Toola jak wyrobic dziecku dowod?co jest potrzebne?jesli moglabys mi napisac to bede wdzieczna tak sobie mysle ze po co mam sie bawic w co roku wyrabianie paszportu jak bede w Pl moze bym wyrobila mu dowod:-)


Pozdrawiam i sle ciumaski!
 
hej Dziewczyny! zrobiłam dzis sobie test ciązowy, no i co? Pozytywny:cool2: Lekko w szoku jestem, bo uwazalismy z mezem, no i wogole raczej nie planowalismy teraz. No ale w sumie... fajnie by było miec siostrzyczke lub braciszka dla naszego dwuletniego Kubusia. Boje sie tylko bo mam kłebuszkowe zapalenie nerek i nie wiem jak to bedzie z dzidzią no i ze mną.. Mam tylko pytanie, bo mieszkam tez w UK i jakos taka zagubiona tu jestem. Nie wiem do jakiego lekarza mam sie wybrac najpierw ?? Czy do pierwszego kontaktu czy odrazu do ginekologa. Jak tu w Angliii wyglada wogole opieka nad ciężarną? Czy opieka specjalisty jak np nefrologa jest odpłatna? Kurcze zielona jestem. Bede wdzieczna za jakiekolwiek podpowiedzi.
Pozdrawiam
 
reklama
hej!!

a ja mam dowod osobisty nie mampaszportu i powiem zczerze ze wszedzie sie nim posluguje czy w banku czy wszystkie sprawy urzedowe lub jakies benefity nikt mi nigdy klopotu nie robil ze nie mialam paszportu

niunia-ja mysle ze to tuz tuz moze nawet juz bo takie mulenie jakby na @ TO WLASNIE TO :-) trzymam ogromne kciuki

dyniowka- super ze tak wam sie ulozylo 400f to nie 1000f i przynajmniej nie musisz sie martwic ze cos pojdzie nie tak:-)
maxin- ja bym chba wstrzymala sie jeszcze z preparatami na apetyt Natalcia jes w takim wieku ze dzieciaki dziela sie na dwie grupy niejadki i glodomorki:-( i nic sie nie da z tym zrobic tyko przeczekac ale pomysl z przystrojeniem jedzenia swietny czytalam kiedys taki artykul ze dzieci wybieraja wlasnie fajne jedzenie w malych kawalkach kto wie moze to pomoze tam bylo podane ze na wykalaczki nadziac rozne kolorowe jedzonko:rofl2: powodzonka
Izus- no my sie ciagle chyba mijamy jak chce cie zlapac i nic ale mam nadzieje ze sie nam wkoncu uda:tak:
kurcze tyle mialam napisac i mi juz wylecialo ale czytam wszystko
ach
maGGma - witaj serdecznie na forum

moj M mial dzis wolne wiec wybralismy sie do hyde parku na plac zabaw gdzie bylysmy z dziewczynami z BB bylo superasnie nawet dopchalysmy sie do hustawki i mala miala niesamowita radoche:-D piekna pogoda bylo super:-)

pozdrawiam serdecznie papa
 
Do góry