reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

dziewczyny ale to nie są....... pukania.........w brzuszku jak by wam to wytłumaczyc ona sie tak zatrzęsie pare razy jakby miała jakies drgawki..........tak jak my sie nie raz otrzasamy z zimna naprzykład.............

kurcze nie wiem co to jest
 
reklama
Pusto tu dzisiaj faktycznie:-(

Pinka25 jeśli Cię coś nie pokoi to najlepiej skonsultuj to ze swoją położną, napewno nic zlego się nie dzieje, ale po co masz się denerwować. Co do pogody, to u mnie po poludniu zaczęlo lać i tak trzyma do tej pory, ale pojechaliśmy sobie polazić po sklepach;-)

niunka 19-82 brawa dla Szymka tak trzymać:tak:

Ja siedzę sobie z piwkiem;-) i czekam, aż mój M. skończy grać w PS3, już dziś ustaliliśmy, że jak najszybciej kupujemy drugi telewizor plaski do sypialni, bo zwariuję od tych gier,:wściekła/y:

Dziewczyny pytalam już, ale chyba nikt nie zauważyl, czy zamawiala któraś z Was meble w Argosie? oni tam piszą, że dostarczą nam kanapę do 32 dni, pieniądze już zdjęli z konta, więc może wcześniej dowiozą, jakie macie doświadczenia?

 
Pinka to na pewno czkawka, tez tak mialam, ze wydawalo mi sie wrecz ze dziecko ma jakies drgawki, ale to byla zwykla czkawka :-)

iskierka55 jesli chodzi o Argos, meble moze i ladnie wygladaja ale jakosc tworzywa czesto pozostwaia wiele do zyczenia, jesli chodzi o meble ja preferuje Harveys, Fruniture Village i Debenhams. Daj znac jak ta sofa. A co do dostaw to oni sie z Toba powinni skontaktowac, albo Ty mozesz zadzwonic do nich i umowic sie na dzien jaki Tobie pasuje, ale jak to w UK dostawa trwa wieki ;)

Pozdrawiam kobietki

P.S Niedlugo sie odezwe, mamy maly problem z Maya i nie mam czasu teraz na net. Napiesze o wszystkim nastepnym razem.
 
Joanna_Z dziękuję za odpowiedź ja wolę kupować meble w sklepie najpierw usiąść oglądnąć, ale jakoś poszlam na latwiznę, a ta kanapa ladnie wygląda więc mam nadzieję, ze w rzeczywistości będzie też ok. :tak: no wlaśnie sobie wyobrażam, że albo zadzwonią, albo wyślą e-maila w innych sklepach tu tak robią, no nic cierpliwie czekam na rozwój sytuacji;-)
 
hej mamusie

nie bylo mnie chyba z 4 dni unternet nam padl ale juz jest oki pzeczytalam 14 ston i nie mam sil nic pisac hahha bo i tak z wszysttkim jestem spozniona:crazy:

w kazdym raie pozdrawiam MAXIN juz jestem:-)

czarnyla- je pierwszy raz podawalam colpol Marcie jak miala 4tyg i kazala mi d dac pol zalecanej dawki ale twoj maly jest jeszcze mniejszy pozatym 38 st to jeszcze nie duzo ale moze lepiej zapytaj lekarza:tak:

Maggusia??????? GDZIE JESTES

baziaczku - 280ml z dwoch piersi to bardzo duzo mleka pozatym pokarm reguluje sie do potrzeb dziecka i zwieksza i zmniejsza tak jak dziecko ssie:tak:moja mala od zawsze jadla okolo80ml jednej piersi i nigdy nie jadla z dwoch na jeden posilek wiec moze Blania tez ma takie potrzeby pozatym to co dziewczyny pisaly i jeszcze dodam dobre tlusciutkie zuby:tak::-D pardzo urozmaicaja pokarm a co do wyjazdu ja jesze marnisza nie zostawilam nawet na dzien :baffled:, ale byla na piersi a teraz jak je ladnie z butelki i z jakas zaufana osoba to chyba nic by sie nie stalo:sorry2:, a przytulanie nie miej oporow aby to robic "bo rozpiescisz" nie przejmuj sie tym wlasnie tego Blanka od ciebie potrzebuje nie wysprzatanej chaty tylko PRZYTULANIA a obiad pchi machnij na to od czego sa take away:-D, z czasem mala przyzwyczai sie to swiata i juz ne bedzie chciala sie tyle przytulac:baffled: bedzie ja wszystkointeresowac a teraz tylko mamunia:tak::rofl2:, a jak chcesz sobie oddechnac od malej to wyslij ja z kims na spacer a sama zostan w domku i nic nie rob tylko RELAX:-) i bedzie dobrze

OLIS- moze spacerek? mam nadzieje ze pogoda bedzie ladna to moze w pn bysmy sie umowily:sorry2:
Izus -ciesze sie ze zdrowiejesz kobito:tak:
Maxin-i u was lepiej super

ojej lece przepraszam ze nie odpisuje wszystkim ale juz mi sie pomieszlao wszystko papap
 
i ja witam z rana
Iskierko- ty cwiczysz tnz masz na mysli wysilek fizyczny:-D
Maggusiu- no nareszcie juz myslalam ze cos sie stalo:-)
Anetko- witaj znow w Londynie:-)


moja Marta wczoraj zaczela RACZKOWAC i strasznie sie cieszymy:tak:teraz wszedzie raczkuje i wszystko wyciaga z katow:crazy:
 
Hej babeczki,ale pogoda ,leje od rana
My spedzilismy bardzo milo sobote,na urodzinkacha u Oliwego,a dzis jedziemy z mama po komputer,w koncu czas najwyzszy zapoznac sie z technologia:tak::-D;-)
Od rana glowa mi peke:-( Nie mam sily na zakupy ,ale trzeba jechac

Maja Maggusia dobrze,ze napisalyscie juz spokojna jestem;-)Barwo dla Masrtusi;-)

izusia dluzo cie trzyma,ale to na pewno jzu koncowka.Zdrowiej

niunka slotki jest twoj bobasek,maciupki,ktory szybko pewnie urosnie:-)

isierka ja ogonie z argosu jestm zadowolona,troche rzeczy tam juz kupilam,a z dostawa tak jest,dlugo sie czekan na wieksze rzeczy.Jak cwiczenia,nie masz zakwasow?

Pinka,malenstwo pewnie jest gotowe na wyjscie,ale jak sie marwtisz to jedz na pogotownie,Najwazniejsze,ze sie rusza i czujesz malenstwo.

Joanna czekamy na wiesci co u was?


sorki nie odpisze kazdej,glowa mi peka

mykam cos zjesc
milej niedzieli
 
reklama
Maggusia nie wiem co się dzialo, ale najważniejsze, że się znalazlaś:tak:

Maxin78 no to mnie pocieszylaś z tym Argosem;-) wspólczuję bólu glowy może kawka mocna pomoże. Co do ćwiczeń to nie mam zakwasów, bo ćwiczę codziennie, czasami jak coś mi wypadnie to co drugi dzień, ćwiczę ABS na ramiona, brzuch, pośladki i nogi potem jeszcze jazda na rowerku stacjonarnym, zawsze dużo ćwiczylam, gralam w tenisa, jeździlam konno, na rowerze, chodzilam na silownię, po urodzeniu Ali musialam trocę poczekać, bo mialam cc, ale jak tylko moglam wrócilam do aktywności i ćwiczę regularnie, dla mnie to sama przyjemnoś, tym bardziej, że efekty widać i czuć:tak:;-)

Maja33 dokladnie chodzi o wysilek fizyczny - ćwiczenia na mięśnie wszelakie i kondycję;-)

Kurcze pogoda byle jaka co chwila leje:wściekła/y:, ale chyba trzeba się wybrać na spacer, kurtki kalosze i w drogę:tak:
 
Do góry