reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

Hello z kawką :-) dziś pospalyśmy do 11:szok: tyle, że w nocy Ala przez godzinę wędrowala między swoją sypialnią, a naszą, ale to i tak tak dlugo spać to szok:tak:

Izusia zdrówka dla Ciebie

Czarnula83
- sprawdzilam Calpol, ale doczytalam, ze on jest od 2-go m-ca. Z takim maluszkiem gorączkującym to chyba najlepiej iść do lekarza.

U nas pogoda wietrzna i slońce na zmianę z deszczem chyba zostaniemy na miejscu dziś, trzeba obmyślić nowy plan na dziś;-)

Milej Soboty dla Wszystkich
 
reklama
witajcie kobietki......................
ale tu cichutko dzis czyzby pogoda wam dopisywała?
unas niestety leje od samego rana:sorry::sorry::sorry: nie nawidzę takiej pogody bo mnie odrazu wszystko denerwuje:wściekła/y::zawstydzona/y::no:
a ja jeszcze na dodatek 2w1 i nic sie nie dzieje :no::no::no: męcze sie i mecze a tu nic cisza jak makiem zasiał:dull::dull::dull: cos tam niby boli potem mija i tak cały czas:shocked2::shocked2:
och szkoda gadac

nie zanudzam was dzisiaj bo tylko chodze i marudze i niechce wam psuc nastroju

trzymajcie sie kobietki ja ide dalej pomarudzic:dry::sorry::-(

 
Jak tylko pomysle ze mialbym przenosic ta ciaze to slabo mi sie robi. :-( Ja juz bym chciala urodzic :cool2:

Juz jestem maxymalnie zmeczona - czytalam ze w tym stadium ciazy powinno sie lzej oddychac a ja mam takie "bezdechy" jakich jeszcze nie mialam, noce mam przechlapane. Poki leze i sie nie ruszam jest ok, ale jak chce sie odwrocic lub ruszyc to staje sie nie mozliwe. Okropnie mnie boli cala miednica :szok: ,kosci, podbrzusze -moze niunia sie tak obnizyla, co ?
Ponadto jestem jakas apatyczna,nic mi sie nie chce i wszytsko mnie denerwuje, a co gorsze to gdy obudze sie w nocy to nic innego nie mam w glowie jak POROD :confused2:

Jutro przylatuje mamcia... moze troszke ozyje ;-)
 
czarnula najlepiej czopki , pomagaja zbic goraczkie.

pinka - bidulko, sama wiem jak to strasznie tak czekac. lada moment i juz koniec.;-)

a u nas wsio ok, Szymek pieknie je , spi jak susel i do tego wszystkiego my sie wmiare wysypiamy:tak::-).
jest coraz lepiej i powoli zaczynamy rozgryzac czego chce nasz synek , ale potrafi czasem odegrac orkiestre.:-D. No wkoncu niech sasiedzi wiedza ze mamy w domu dzidzke;-):-)
 
a jakie czopki podajcie moze jakies nazwy.
siotra mowi ze temperatura u dziecka do 38 C jest normalna i ze wlasnie czopki mozna podawac ale nie wiem jakie tutaj sa
 
dziewczyny mam pytanko....................

otóz zauważyłam że moje dzidzia od kilku dni czasami jak sie porusza to tak dziwnie sie trzęsie tak jakby miała jakies drgawki........... myslałam ze to przejdzie ale ten objaw trwa juz kilka dni i bardzo sie martwie:-:)sorry:

czaami mysle ze moze jest owinieta pepowinką albo nie daj boze cos gorszego:blink::zawstydzona/y::-(

czy wy tez cos podobnego odczuwałyscie?
 
Czrnula mnie sie tez wydaje ze za maly dzidziol i najlepiej pojsc do lekarza. Pewnie dobierze odpowiednia dawke poracetamolu.
 
reklama
Do góry