reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

reklama
buziaczek,na poczatku tez wszytsko prasowala,ale juz po 2 m-cy stwierdzilam,ze nie jest uczuluna i przestalam.Bo nie wybrabialam przez jej ulewanie dziennie przebierac trzeba bylo po kilkanascie razy:tak: Jak u was krostki???
Krostki nadal sa ...ale mniejsze i jakby ta chropowata skorka na policzkach robila sie delikatniejsza ale nie zniklo wszystko...:no::-( ehh wiecie ze nawet na prawej stronie glowki tez ma jakies dziwne krosteczki:wściekła/y: wczoraj zauwazylam jak na tym boku spala i sie obudzila to staly sie czerwone ..potowki sa zazwyczaj wieksze i maja dziubki a to sa drobne bardzo drobne krosteczki:wściekła/y::-:)dull:

Ja prasuje Malej ubranka mimo ze nie jest uczulona na nic ale lubie jak sa uprasowane wtedy tak ladnie pachna:rofl2::happy2:..ale sa takie malenkie ze wsumie nie ma co prsowac:happy2:, i tez zmieniam 10 tysiecy razy ubranka w ciagu dnia. nie lubie jak ma cos mokrego, lub zabrudzonego, eh :-Dpewnie sobie pomyslicie ze jestem jakas pedantka:-D

Buziaczku ja też mam stertę prasowania i odkladam już trzeci dzień nie mogę się zebrać;-)
Prasowanie lezy u mnie od tygodnia i codzienni go przybywa. Jak nie bedziemy mieli w co sie ubrac to moze sie zmobillizuje:-D

:-D:-DWidze ze nie jestem Sama :-D
Podnioslyscie Mnie na duchu ..mysalam ze to tylko ja jestem taki len i nie chce Mi sie prasowac ..Maja ja juz wlasnie nie mialam sie w co ubrac .. he he
 
Buziaczku-ja tez prasowalam rzeczy Oskarcia jak byl malusi i nadal prasuje.Ja jestem estetka i lubie miec wszystko dobrze zrobione:-)A prasowanie tez dzisiaj robilam choc czuje sie fatalnie i ledwo stoje na nogach.Ale przeciez nikt za mnie nie wykona domowych obowiazkow, a maz troche sie Oskarciem zajmuje wiec ja dzialam.Ale jestem taka chora mowie wam, z noska katar leci masakr, gardlo nadal boli, raz mi zimno a raz goraco, szok.Ale mnie wzielo.Zmykam wiec.
Milego weekendu wszystkim zycze!
 
hej!!!

Buziaczku- ja tez uwielbiam jak moja mala jest ladnie ubrana i mam lekka schize na tym punkcie:-D, wiec jak chociaz troske sie ubrudzi zaraz ja przebiera ale wlasciwie nie dochodzi do tego bo zawsze ja opatule sliiakami jak je:-D, Boze ja chyba jestem pedantka:-D, uwielbiam wszystko poukladane w kosteczke:tak: szok moj maz to czasem sie smieje ze mnie jak na wszystko zwracam uwage chocby na kwiatki na poscieli zemusza byc w odpowiednia strone, ok juz nic nie pisze bo pomyslicie ze jakas walnienta jestem:-D

Izus- kochana zdrowiej a nie choruj za piekna pogoda wysylam cieplutkie fluidki do was:-D
Maxin- kochana tak mi was szkoda z ta biegunka mam nadzieje ze natalcia poczuje sie lepiej:-(

dziewczyny jesli chodzi o watek zamkniety to zawsze podejmujemy razem decyzje i nie ma co mowic za duzo wszyscy wiemy o co chodzi :-(i nie lubie takiego tonu naszego forum w koncu jestem na nim bardzo dlugo tak jak maxin (o wiele dluzej) i Maggusia co widac po ich postach i mysle ze przeczytalysmy kazdy post na tym forym a nie co 10 wiec juz przestancie sie klucic bo to fajne forum. a one sa przekochane i pomocne ZAWSZE wszystkim :tak:

U nas bylo bardzo fajnie przez ostatnie dni w piatek spotkalam sie z BETA Tomus jest bardzo wysoki sliczny i rozrabika z niego przeslodka a do tego byl uroczy dla Marty a Emilka to niebieskooka sliczna dziewczynka i oczywiscie spioszek:-D spedzilysmy przemilo dzien i chcemy to powtorzyc moze nawet w szerszym gronie;-), a dzis tez spedzilam czas w parku z mala i bylysmy na fajnym placu zabaw mala posmakowala piasek:-D, byla bardzo dumna z siebie:tak: juz prawie jej sie przebily kielki bo czuje takie dwie ostre igielki:-D nie cce dlugo spac meczy sie bardzo ale jakos dajemy rade:tak:

niunia- mysle ze juz urodzilas trzymalam kciuki:tak:
CZARNULA- kochaniutka ogromne GRATULACJE to cudowna wiadomosc:happy:

pozdrawiam wszystkich i dobrej nocki:-)
 
HEJ WSZYSTKIM POCHWALE SIE WKOńCU MOIM SKARBEM . WILLIAM JOHN URODZIł SIE 18LIPCA O GODZINIE 6.05 RANO Z WAGA 2400 I 57 CM DłUGOSCI. A OTO NASZA MAłA KRUSZYNKA;

s5000190kq8.jpg

dsc00187cm6.jpg

s5000185yj6.jpg

s5000111cq6.jpg

s5000174tm5.jpg
 
Madeline GB WIELKIE GRATULACJE, ŚLICZNY CHŁOPCZYK, MALUTKI ANIOŁECZEK:happy2:, ŻYCZĘ DUŻO ZDRÓWKA DLA MALUSZKA
 
Witam w niedzielny poranek jak zwykle znad kawki:tak: ja jestem nalogowcem, jeżeli chodzi o kawę:tak:.

Madeline_GB śliczny Synek:-) Gratulacje:-)

Maja33 witaj w klubie ja mam to samo wszystko musi być w kosteczkę, dobrane kolorystycznie, trochę już odpuścilam, bo przy 3 latce trudno ze wszystkim zdążyć, ale i tak mój M. też mówi, że ja przesadzam z porządkami i szczególami :-D Prasowanie też staram się robić na bieżąco, ale teraz wolę korzystać z pogody niż stać nad deską:tak: w Polsce mialam cudowną Panią, która przychodzila i doprowadzala mi dom do polysku i prasowala, ale wtedy pracowalam, a potem bylam w ciąży , potem Ala byla malutka więc taka pomoc byla dla mnie zbawienna;-)
Maxin78 jak Sobota minęla ? Zlapalaś trochę sloneczka? Jak biegunka córeczki? mam nadzieję, że już przechodzi. Jak przyjechalam tu z Alą to już w samolocie zaczęla mieć biegunkę i potem przez prawie dwa tygodnie tutaj, męczyla się strasznie, byliśmy tu zaraz po przylocie wtedy z Alą u tutejszego lekarza, ale dal tylko maść na pupę, bo wtedy Ala jeszcze noisla pieluszkę i miala podrażnioną pupkę od tych ciąglych kupek. Myślę, że wtedy Ala miala wirus Rota, bo oprócz biegunki czasami wymiotowala i miala podwyższoną temp. Na szczęście dużo pila i obylo się bez odwodnienia i szpitala, ale okres ten wspominam jak jakiś horror :szok:

U mnie wlaśnie wychodzi sloneczko nieśmialo więc dopijam kawkę i trzeba jakiś plan na niedzielę zrobić.

Milego dnia dla Wszystkich:-)
 
reklama
Hej u nas bez zmian z Natka,dzis w nocy biedna obudzila sie i mnie wolala,bo cale lozeczko bylo zalane kupka:zawstydzona/y:Anulka dzieki za rady,oprocz jagod dawalam jej juz wszytsko co mozliwe,ryz,czekolade,banany,tosty,ale coz z tego jak ona je tylko dwa kesy i odmawia.Iskerka ta zawisine nie mozna niestety mieszac z niczym innym jak z woda,a wiem,ze by jej pomogla.Znacie moze inne srodki dla dzieci na biegunke,ktore mozna w latwiejszy sposob podac???Martwie sie o nia i chyba jutro pojede znowu do lekarza:zawstydzona/y: dzis od rana jest bardzo spokojna,lezy z tatusiem w lozku i caly czas sie przytula.Jeszcze tatao mnie wkorzyl dzisiejszym telefonem,miedzy wierszami zainsynuowal,ze o dziecko trzeba dbac,kuzwa a co ja robie.......:blink::zawstydzona/y: dwa tyg. faktycznie to juz duzo,ale nejsmieszniejsze,ze nie traci na wadze,dobrze,wyglda,jest aktywna,dzis ma taki dzien ze jest spokojna,ale moze slaba bo w koncu od trzech dni tak tylko dojada co nie co.
jest mi starsznie smutno i czuje sie taka bezsilna,a tutejsi lekarze pozwalaj meczyc sie dziecia,bo glupier stwierdzenie,ze to dzieciecka biegunka i nic na nia nie mozna poradzic,glupota..nie moge ich sluchac:wściekła/y::no::wściekła/y:

izusia kochan ale cie rozlozylo,a ty zamiast odpoczywc to prasujesz sio do lozka i lezec;-)Zdrowka kochan zycze

maja supcio tak milo spedzacie czas.Z Beta chetnie sie zobacze i pozna jej coreczka i Tomeczka,z niego to juz duzy chlopczyk.

Madeline_GB slicznego robaczaka masz,gartuluje:-)

buziaczek tez jestem pednatka,lubie wszytsko miec na swoim miejscu:-)A Blania wiesz jest malusia,reaguje na rowne rzeczy,wiec moze krostkis a z goraca mimo,ze nie wygldaja jak potowko,jezli spala na tej stronie gdzie wyskoczyly to moze wlansie od goraca,albo od melczka,powodow moze byc wiele.Na pewno to nic goznego;-)

ide przebrac mala bo znou zrobila mega k........

milej niedzieli
 
Do góry