reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z tatusiami z turcji

Lody kręciłam całe 3 godziny... Uff...
Zapomniałam na wierzch położyć wisienkę, więc dołączam osobno. :-)
 

Załączniki

  • KS16258.jpg
    KS16258.jpg
    6,5 KB · Wyświetleń: 39
  • 288931SDC.jpg
    288931SDC.jpg
    7,3 KB · Wyświetleń: 44
  • 103808.jpg
    103808.jpg
    4,2 KB · Wyświetleń: 41
reklama
Gangrena zaczekaj zaczkeja nie wiem czy bede dobrze pisała nic nie widze :-D:-D

KTO CI TAKICH BAJEK naopowiadał :szok: ja i pracoholiczka :-D:-D

hm.. no wiesz zaintrygowałas mnie :confused::happy2:


mów skąd to wiesz :shocked2:


Jak to kto? :baffled: SAMA napisałaś!!! O: "juz nie moge sie doczekac przyjemnej "pracy" z Tayfunem:zawstydzona/y:"
Sama najpierw coś, skleroza jedna, napisze, a potem to się przyczepi do człowieka i tak męczy, dręczy i spać nie daje...:no:
:-p
Te dzisiejsze kobiety...:baffled:
 
gangrenko znowu zpowodowałaś że mój monitor został opluty :p ...


hehehehe..ja dałam termin na 21 :D ...


Ktoś tu nie panuje nad własnym ciałem, szczególnie nad śliniankaaami...:tak::-p

Sebciu lubi MNIE;-) i to JA wygrałam, Idealna Ciociu:-p Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść niepokonanym. :-p



Obejrzałam od razu i inne filmiki. Znów go zmuszaliście do wyrażenia zaiteresowania osłem, ale on dalece bardziej zaintrygowany był ogrodzeniem. Co tam dla niego osioł! Chyba będzie jakimś inżynierem budowy lub architektem, więc nie usiłujcie zrobić z niego członka organizacji PETA czy wręcz wenerynarza. Zresztą widzę - chłopak się nie daje! :tak: :-D
No i z Tatą-molestatorem... Jeden komantarz: niech no mu wszystkie zęby wyrosną... :-D Twoj małżonek powinien emigrować, dla własnego dobra i bezpieczeństwa. Nie wiem gdzie, najlepiej daleko. :-p Albowiem zemsta najlepiej smakuje na zimno.:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry