reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z tatusiami z turcji

reklama
Mała Kruszynko!
Z okazji Twego przyjścia na świat życzę Ci, abyś każdą wylaną łezkę odpłacił rodzicom tysiącem uśmiechów i żeby każdy dzień Waszego wspólnego życia był uroczysty jak święto.

Renia&Aykut - my hearties congratulations


Sebek.jpg

I'm so happy for you
congratulations on your little miracle
Here's wishing you bunches of fun with your little one
 
Renatko, gratulacje!!!!!!!!!!!!
Dużo zdrowia dla Maleństwa oraz samych wspaniałych i radosnych chwil we trójkę!!!!


No i czekamy na zdjęcia Sebusia, choć teraz już pewnie nie będziesz tu zaglądać zbyt często...

P.S. To jak dziewczyny? Pijemy??? :-):-):-)​
 
czesc dziewczyny mam pewien problem nad ktorym sie wciaz zastanawiam, jest to jezyk w ktorym bedzie sie poslugiwalo moje dziecko. my poslugujemy sie trzema polski angielski i turecki i narazie kazde z nas mowi do Olka w swojim jezyku i po angielsku tylko. Olek zaczyna juz mowic i uzywa wszystkich trzech jezykow tylko boje sie ze mu sie wszystko pomiesza w tej malej glowce albo ze ja nie zrozumie wlasnego dziecka kiedy w jednym zdaniu uzyje wszystkich trzech... jak to wyglada u was???? pozdrawiam i jeszcze raz gratuluje szczesliwej mamie.

%5D
 
Moje najgorętsze gratulacje z okazji narodzin nowego członka polsko-tureckiej społeczności. Oby wam się dzidziuś zdrowo chował. :-)
 
Malinka nie przejmuj sie jezykiem. ja mam dwoje dzieci, tak samo poslugujemy sie trzema jezykami polski, turecki, angielski i dzieci jakos problemow nie maja. starsze ma 5 lat i mowi w trzech jezykach bez zadnego problemu, chociaz musze przyznac, ze po polsku porozumiewa sie najlepiej, a z tata zaczyna ostatnio rozmawiac zamiast po turecku to po angielsku. mlodsze dziecko jak narazie najlepiej mowi po polsku i nawet do taty mowi w tym jezyku, jednak rozumie co sie do niego mowi po turecku i stara sie odpowiadac do taty tez w tym jezyku. no ale maly ma dopiero 2,5 roku wiec jak narazie trudno ocenic jego jezykowe zdolnosci. dodam jeszcze, ze Deniz jak zaczynala mowic, to mowila raczej po turecku. zapewne dlatego, ze spedzalismy wiecej czasu wsrod tureckich znajomych i bywalismy czesciej w turcji niz w polsce.
 
Aaaa! Param-param-param! WYGRAŁAM!:-)

GRATULACJE, ex-Ciężarówko, a od teraz może Mleczarnio! :-p
DBAJ O NASZEGO CHŁOPAKA! :-):-):-) (Zwróćcie uwagę jak fajnie buźki mrygają - po kolei, a nie razem, przynajmniej póki to piszę:p)

Szkoda, że koniec końców nikt się ze mną nie założył. Wygrałabym szmal, część bym odpaliła Sebciowi. A tak...pozostała ino satysfakcja. :-D

Cieszę się, że już Dziewczynie "ulżyło", no i dobrze, że Brzdąc zdrów! Kawał chłopa...:-) Chyba zarzucę swoje sieci na niego, skoro Kubiego mi KTOŚ sprzed nosa sprzątnął:dry: Ciekawe kto...:dry:

Dla mamusi zaś - za wspaniale wykonane zadanie - prezent zaraz jakiś skołuję:-)
 
reklama
Wszysko SAMA zrobiłam dla naszej świeżutkiej jak bułeczka z pieca Mamusi - Reni. :-)
 

Załączniki

  • 78502-736im.jpg
    78502-736im.jpg
    7 KB · Wyświetleń: 47
  • 031430.jpg
    031430.jpg
    12,1 KB · Wyświetleń: 43
  • 78516-27by.jpg
    78516-27by.jpg
    7,1 KB · Wyświetleń: 48
  • 288013SDC.jpg
    288013SDC.jpg
    5,5 KB · Wyświetleń: 56
  • u12800176.jpg
    u12800176.jpg
    7 KB · Wyświetleń: 50
Do góry