reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Radomia :-)

reklama
No to ja od razu odpowiem. Zaglądam tu jakiś czas (koło miesiąca). Jestem na zwolnieniu więc mam trochę więcej czasu. Udzielam się jeszcze na innym forum już 4 lata ale tam nie ma nikogo z naszego miasta.
A jak trafiłam? Wpisałam w google: forum+mamy z Radomia - wyskakuje jako drugi wynik. ;-)
 
Cześć kochane!!!
Oj widzę, że już wszystkim przejadła się ta zima, jak nie zły nastrój (niekat) to choróbska (donkat), mam nadzieję że szybko się ona skończy.
niekat ja ostatnio też mam sporo takich dni, że wszystko mnie wkurza i nawet z domu mi się wyjść nie chce. Może jakaś dobra książka poprawi Ci humor.
Donkat życzę dużo zdrówka
Witam wszystkie nowe mamusie.
Ja dzisiaj totalnie wypompowana jestem, może dlatego że od ładnych dwóch tygodni nie mogę spać w nocy, mały już tak mi uciska na przeponę że nie daję rady swobodnie oddychac, no i opócz tego ten nieznosny ból kręgosłupa. Sorki dziewczyny za marusdzenie ale od czasu do czasu trzeba sie wygadać a niestety mąż w pracy.
Miłego dnia kochane.
 
Witam Was. Ja również wpisałam w google (forum dla kobiet w ciąży) i w czasie przeglądania strony znalazłam Radom co mnie bardzo ucieszyło. I w taki sposób tu jestem ;) Też obecnie jestem na zwolnieniu jak nietka, więc mam sporo wolnego czasu i delektuję się lekturą. A jest co poczytać :). Pozdrowienia dla Was .
 
Kochan czytałam w necie że na wszystkie produkty. Ja jutro się wybieram bo muszę wózki obejrzeć no i parę rzeczy mi brakuje jeszcze dla małego
 
burza jakbys mnie wyczula:tak:własnie skończyłam ksiązke" czy mężczyźni sa światu potrzebni?" i humor jakby lepsieszy;-)nie dlatego ze książka wykazała ze nie - wręcz przeciwnie bo wykazała że TAK i to mnie w sumie ucieszyło:-)ogólnie z całego serducha polecam pozycję bo sporo mozna sie o facetach dowiedziec czegoś co pozwoli ich zrozumieć i wybaczyc pewne niedostatki:cool2:
 
Ja robiłam w Wawie w klinice Enel-Med, mają świetny sprzęt a kosztuje ok 200 zł.
Jeżeli chodzi o Radom to w pt odę pierwszy raz na usg, ale zwykłe. słyszałam, że w Polmedzie mają niezły sprzęt, ale nie mogę tego potwierdzić.

Do dziewczyn które rodziły na józefowie: Mam kilka pytań:
- chodziłyście do szkoły rodzenia
- miałyście poród rodzinny
- opłacałyście położną
- wykupywałyście osobną salę
- co zabierałyście ze sobą do szpitala?

Zaczynam mieć stresy przedporodowe :sorry2:
-nie chodzilamdo szokoły rodzenia
- rodziłam bez męża- miałam planowną cesarkę
- nie opłacałam położnej i teraz żałuje , bo nikt się mną nie intresował :wściekła/y:
- nie wykupowałam osobnej sali- we dwie raźniej;-)
- podstawowe środki higieniczne , też polecam jednorazowe majtki - super sprawa!
Usg robiłam na Focha - polecam :-)
Nie stresuj się :cool2: wykorzystuj ostatnie chwile na leniuchowanie, póżniej może być z tym różnie:-);-)
 
witam!!!!

mialam miec spokojny dzien ze sprztaniem i gotowaniem w roli glownej, a tu.....niespodzianka:baffled:
listonosz przyniosl wezwanie do odebrania dowodu stalego na TIRa, bo zapomnuielsimy:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:, wiec zamaist przytulac sie z niunka do snu, zapakowalam nas do samochodu i do miasta! przy okazji zalatwilam jeszcz ejedna rzecz, chcialam wiecej, ale niunka jzu spiaca i marudna byla, wiec szybko do domku. usnela w samochodzie, a teraz juz nie spi:baffled:

A Ty się kuruj, bo ja tu już Antkowi codziennie mówię że niedługo będzie mógł oddać Julitce klocki :-)

wstepnie sie umawiamy an przyszly tydzien, bo ja jzu dojde do siebie i Antos tez:tak::tak:

Małgosia25
ja chodziłam na usg na Focha, i wiem że mają tam i dobry sprzęt i lekarzy, ja co prawda robiłam tylko zwykłe usg, ale lekarz pokazywał nam podgląd Antośka w 3d , bo ono tylko do tego jest (tzn tylko do oglądania bo żadnych ewentualnych chorób się przy jego pomocy nie diagnozuje)

no wlasnie nie wiem, czy sie nie zdiagnozuje. ja nie maialm USG 3D, ale teraz miala siostzrenica P i mowila, ze wlasnie tam wszysciutenko widac i mozna wykryc jakiekolwiek nieprawidlowosci:sorry2:


Nie wiem jak Wy ale ja to wsiadam do auta tylnymi drzwiami, bo przy większych mrozach obie przednie pary zamarzają :-D

a ja wlasnie wczoraj wsiadlam bocznymi, a moje otworzuylam od srodka, lecz pozniej nie moglam ich zamknac:baffled::baffled::baffled:
dobrze, ze drobna kobietka jestes, to dajesz rade:tak:;-)

filwinko dowiedz się dokładnie, bo obiło mi się o uszy, że po tej trzydniówce, to trzeba odczekać jakiś określony okres czasu i dopiero można szczepić.
!

ja slyszalam, ze po wysokiej temp. trzeba chyba ze 3tyg. ze szczepioeniem odczekac

Kończę powoli kopenhaską.:-)
Dużymi krokami zbliża się roczek Amelii i mam dylemat gdzie i czy zrobić.:dry:Mam mały domek, więc impra jakas duża odpada. Myślę o rozdzieleniu gości na rodzinę ze strony męża a moją rodzinę. Ale czy nikt się nie poczuje urażony?:sorry2:W sumie to tylko chrześni, babcie i dziadkowie i rodzeństwo. Ale tego rodzeństwa to mamy sporo.:baffled: No nic, pomysle jeszcze.:tak:

jakos duzo dziwnych objawow am siostra:sorry2::sorry2: zdrowka dla Niej:tak::tak:

Justa, ja tez robilam roczek Jultika na dwie tury, bo inaczej bym nie zmeiscila wszystkich. kazdy zrozumial, nikt sie nie obrazil, a Julitka 2razy dmuchala swieczke;-):-)

Witam :-)
Postanowiłam do Was dołączyć. Mam już 3-letnią córeczkę i w brzuchu 17 tyg malucha.

witamy!!

Ja dzisiaj totalnie wypompowana jestem, może dlatego że od ładnych dwóch tygodni nie mogę spać w nocy, mały już tak mi uciska na przeponę że nie daję rady swobodnie oddychac, no i opócz tego ten nieznosny ból kręgosłupa. Sorki dziewczyny za marusdzenie ale od czasu do czasu trzeba sie wygadać a niestety mąż w pracy.
Miłego dnia kochane.

szkoda, ze spac nie mozesz, bo to ostatnie chwiel na odpoczynek :tak::tak::tak:
 
niekat no chyba rzeczywiście Cię wyczułam:-D, ale z autopsji wiem że dobra książka może naprawdę poprawić humor. Na pewno przeczytam tą która Tobie poprawiła humorek.
donkat no niestety wiem że to ostatnie chwile na odpoczynek i mocny sen, dlatego mam nadzieję, że wkońcu minie mi ta bezsenność.
 
reklama
hejka :-)
ale mnie tu dawno nie bylo:tak:

z wielką przyjemnoscią witam nowe mamuski z radomia,oj sporo nas juz tu jest
tylko ja za zadko tu zaglądam:tak:

poczytalam co u Was:-) caluje Was mocno i teraz to juz chyba czesciej bede zagladac:-D milego popludnia
 
Do góry