reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Radomia :-)

-j- witaj!!!! Jeszcze raz gratuluje cory i jak tylko znajdziesz czas, sile i ochote :tak: to czekamy na fote malej ksiezniczki :tak::tak::tak:i opisik tego wielkiego wydarzenia :tak::tak::tak:
 
reklama
Witajcie.
-j- dobrze że już jesteś :-) Jeszcze raz wielkie gratulacje! Ja też się już nie mogę doczekać kiedy zobaczymy zdjęcia Amelki :-) A na razie odpoczywaj kiedy tylko możesz i nabieraj sił.
netka1 napisałam Ci wiadomość na skrzynkę.
donkat poszalałyście na śniegu? A jak tam walentynkowe wyjście, wszystko się udało?
A jak reszta po Walentynkach śniegiem zasypanych?

A u nas kolki ciąg dalszy, do tego wysypka na policzkach.Analizuję co takiego wprowadziłam do swojej diety i do głowy przychodzi mi tylko indyk, a przecież wszędzie piszą , że indyk nie uczula. Musi być jakiś powód bo przecież kolka nie mogła wrócić bez powodu po ponad miesiącu. Mam nadzieję że odkryję powód zanim Antoś skończy trzy miesiące, choć to już niedługo.
donkat u nas sab simplex nie pomaga
Wczoraj nie wyszliśmy na spacer przez ten śnieg, ale dziś chyba nie usiedzimy w domu i pójdziemy na spacerek w nosidełku :-)
Miłej niedzieli wszystkim :-)
 
-j-Witaj z powrotem.Jeszcze raz Gratuluję!!!Kochana teraz odpoczywaj i uważaj na siebie.Buziaki!

Filwinko nie wiem dlaczego,ale w skrzynce nie mam nic od Ciebie.Może jeszcze nie dotarło?
Tak mi szkoda Antosia,takie maleństwo i tak cierpi.Obyś jak najszybciej znalazła przyczynę nawrotu kolek.Też słyszałam że indyk nie uczula.A maże zjadłaś coś w czym były jakieś konserwanty?Po nich też są bolesne kolki.:-(.

Miłego ,śnieżnego i baaardzo zimowego dzionka życzę!!!
 
-j- Amelka cudeńko :-) i ma tak dużo włosków! Cała trójeczka śliczna :-)


 
Ostatnia edycja:
A ja od prawie dwóch tygodni próbuję wkleić filmik na którym Antosiek przewraca się z brzuszka na plecki. Mam nadzieję że tym razem się uda
[video=youtube;ydftIt_RAf0]http://www.youtube.com/watch?v=ydftIt_RAf0[/video]
 
Ostatnia edycja:
witam kobietki!!!

-j-,
siwetnie ze jestescie juz w domku i Amelka jest grzeczniutka:tak:wczoraj przejezdzajac przez Skaryszew myslalam o was:-)
Amelka jest slodziuutka! nie ma zmeczenia po prodzie, wyglada juz na miesieczne dziecko:tak:a rodzenstwo ajkie dumne zsiostrzyczki:-)

filwinko, Antos to maly wiercipietek! ciagle w ruchu! swietnie sie przekreca na plecki:tak:
szkoda, ze znow am bolesci i w dodatku nie wiadomo od czego,,a kropelki nie pomagaja:-(

nam sie udalo pojechac na walentynki:-)siostra nie musiala jednak pojsc do pracy. szaleli z julitka do 22.30:szok: az niunka usnela na siedzaco:rofl2:

my sie wybawilismy jak malo kiedy. bylo swietnie!! wytanczylam sie, zespol gral bardzo fajnie. wysmialalm sie, bo mielismy fajne towarzystwo:tak: po prostu super! tylko za krotko, ale niestety moj P sie "slabiej poczul" :sorry2:i trzeba bylo wracac do domku. z reszta dzis caly dzien chodzi zmeczony;-)
 
reklama
Do góry