reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Radomia :-)

Witam Was wszystkie mamusie z Radomia:-)
Mam do Was pytanie.Może któraś z Was wie kiedy są zapisy do przedszkola i jakie są warunki przyjęć, aha i najważniejsze czy któraś z Was oddawała dziecko do przedszkola na Królowej Jadwigi 17 i może mi cokolwiek powiedzieć o tym przedszkolu? Będę Wam Kochane wdzięczna za pomoc.
 
reklama
Już się zaczął okres rekrutacji. :tak:
Najlepiej zadzwonić i dopytać jakie są warunki przyjęcia malucha do przedszkola, bo w każdym inaczej mówią.:tak:
Tu jest info o tym przedszkolu: Przedszkole Publiczne Radom Królowej Jadwigi 17

Dziękuję za linka.:-)
Muszę zadzwonić albo się przejść bo mam niedaleko, dlatego biorę pod uwagę głównie to przedszkole
Mam jednak nadzieję, że któraś z mam może coś napisze z własnego doświadczenia.:-)
 
Daty rozpoczęcia rekrutacji są różne. Np. u mnie w przedszkolu wnioski składa się od 1 marca , w innych czytałam , że od 14 marca a w jeszcze innych rekrutacja trwa od 28 marca. Dlatego najlepiej jest zadzwonić do swojego przedszkola i zapytać czy wniosek osobiście trzeba dostarczyć , od kiedy i do kiedy ,czy w przedszkolu obowiązuje elektroniczny nabór.
 
Witam!
renatkanuta to się nazywa prezent!:-D
Ja również dołączam się do życzeń - oby same takie słoneczne dnie gościły w naszym kobiecym świecie!
 
reklama
Do góry