reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Radomia :-)

donkat ja do tej dentystki chodze zeby mi skonczyla wkoncu to co zaczela...mąż chodzi do innej i chyba ja zaczne tam chodzic...poza tym mam jednego dentyste na ciężke przypadki, ale za kazdym razem znieczulenie daje....

dorotko ja mam to do maja bo wtedy w Radomiu bede dopiero....u mnie jest ten problem ze nie zawsze moge przyjechac...musze isc zrobic jeszcze rtg i tedy mi go zamknie bo w slepo jedynie na moja odpowiedzialnosc....a podobno jakis wysieg czy cos takiego bylo malego....
ząb w kazdym razie mnie nie boli...



a najmłodszy synek spi w dzien z dwa razy po 1-2 h, ale raz zdarzylo sie mu nie spac wcale....
 
reklama
witajcie
dawno nie pisalam ale mialam mały młyn....ale juz sie skonczylo
ja teraz jeszcze w pracy do 16...masakra jakas:szok:

jesli chodzi o ginka to ja chodzilam do dr.M.Woźniaka ale szczerze to nie [olecam....niby miły ale mało co mowil na temat ciąży...o wszystko sie musilam pytac....sam z siebie to nic....w przyszlosci raczej do niego codzic nie bede...ja lezalam w szpitalu to na badanie wział mnie Ananicz...jej przemiły czlowiek wszystko powiedzial co i jak...a jakiiii delikatny....to niewiedzielalm co i kiedy:-Dale podobno duuuzo ludzi do niego..ale co sie dziwic
moja kolezanka chodzi do ciszka na 1905r na NFZ i sobie go chwali....:-)

Wszystkiego dobrego z okazji Świat wielkanocnych, spelnienia marzen. i mokrego dyngusa...:-)
 
Dziewczyny znacie może jakiegoś pedodontę w Radomiu?? Antkowi chyba zaczyna się robić czarny ząbek, w dodatku ten który jeszcze dobrze nie wyszedł i nie bardzo wiem ani dlaczego a ni co z tym zrobić.
 
Cześć dziewczyny.
Oj długe mnie tu u Was nie było, no ale ciężko mi teraz wygospodarować trochę więcej czasu. Chcę Was powiadomić że 16 marca przez cc przyszedł na świat mój Jaś z waga 4500g i 61 cm długości. Wielki z niego chło i straszny maminsynek ciagle wisi przy cycku. Jak znajdę więcej czasu to poczytam co u Was. Buziaki
 
Cześć dziewczyny.
Oj długe mnie tu u Was nie było, no ale ciężko mi teraz wygospodarować trochę więcej czasu. Chcę Was powiadomić że 16 marca przez cc przyszedł na świat mój Jaś z waga 4500g i 61 cm długości. Wielki z niego chło i straszny maminsynek ciagle wisi przy cycku. Jak znajdę więcej czasu to poczytam co u Was. Buziaki
oj to wielkie gratki
spory ten mamisynek

Dziewczyny znacie może jakiegoś pedodontę w Radomiu?? Antkowi chyba zaczyna się robić czarny ząbek, w dodatku ten który jeszcze dobrze nie wyszedł i nie bardzo wiem ani dlaczego a ni co z tym zrobić.

wiesz co ja konkretnego dentysty ze specjalizacją pedodonta nie znam
pokaz go moze swojej dentystce na poczatek
 
Dziewczyny znacie może jakiegoś pedodontę w Radomiu?? Antkowi chyba zaczyna się robić czarny ząbek, w dodatku ten który jeszcze dobrze nie wyszedł i nie bardzo wiem ani dlaczego a ni co z tym zrobić.


Niestety ale w Radomiu nie ma pedodonty, wiem bo bratowa szukała. Jej rocznej córeczce ukruszył się ząbek z powodu brania żelaza, bo mądry pediatra zapomniał dać osłonki.
Wiem, że była u stomatologa na Rapackiego albo Paderewskiego, dowiem się dokładniej. Bardzo miła i delikatna obsługa. Dodam że to był jedyny stomatolog, który chciał przyjąć takiego małego szkraba, a dzwoniliśmy do wielu.
 
Niestety ale w Radomiu nie ma pedodonty, wiem bo bratowa szukała. Jej rocznej córeczce ukruszył się ząbek z powodu brania żelaza, bo mądry pediatra zapomniał dać osłonki.
Wiem, że była u stomatologa na Rapackiego albo Paderewskiego, dowiem się dokładniej. Bardzo miła i delikatna obsługa. Dodam że to był jedyny stomatolog, który chciał przyjąć takiego małego szkraba, a dzwoniliśmy do wielu.

wiesz ja 8 miesiecznego chlopca ogladalam i nie mialam z tym problemu
a 1,5 rocznemu nastawialam dwie jedynki gorne po wybiciu
wiec nie jest to jedyny gabinet gdzie takie maluszki przyjmują

dzien dobry
 
wiesz ja 8 miesiecznego chlopca ogladalam i nie mialam z tym problemu
a 1,5 rocznemu nastawialam dwie jedynki gorne po wybiciu
wiec nie jest to jedyny gabinet gdzie takie maluszki przyjmują

dzien dobry

Nie napisałam że to jest jedyny gabinet gdzie przyjmują ale jedyny jaki nas przyjął, a dzwoniliśmy chyba do 20 i wszyscy mówili, że za małe dziecko, że jak nie będzie płakać to przyjmą itp.
Najwyraźniej jak byśmy trafiły na twój gabinet oszczędziłybyśmy sobie wielu nerwów i dziecku bólu.
 
wiesz wydaje mi sie ze to kwestia podejscia do dziecka
a nie rozumiem tylko tekstu ktory uslayszalyscie ze jak nie bedzie plakal--wiadomo ze im mniejsze tym wieksze prawdopodobienstwo placzu
 
reklama
Do góry