reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Radomia :-)

Dorotko ja z pytaniem do Ciebie ile kanałów ma ósemka.....zbankrutuje przez moje zębole....myślałam, że na jedne wizycie się skończy a tu lipa...jutro znowu idę....


)

generalnie jednoznacznie Ci nie odpowiem bo anatomia 8 jest dziwna seryjnie i to juz bardziej indywidualna sprawa,
generalnie trzonowce dolne maja zazwyczaj 3 kanaly
gorne trzonowce zazwyczaj 4,ale rownie czesto maja 3
a co do 8 to juz roznie od 2 do 4--wiecej ja nie spotkalam,chociaz ja zadko 8 kanalowo lecze

Witam mamuśki z Radomia :-)
Bardzo długo nie zaglądałam na ten wątek i jak dzisiaj weszłam to się zdziwiłam, że on tak kwitnie :-).
W takim razie jeśli mnie przyjmiecie do swojego grona z chęcią dołączę do RADOMIANEK ;-)
hmmm to może się przedstwię


Mam na imię Anka , jestem z Ustronia i jestem szczęśliwą mamuśką Damiana ( 5,5 roku )
i Miłosza ( 4,5mc ).Obecnie na urlopie macierzyńskim :-D

Pozdrawiam wszystkie mamy !

witaj

Najszczęśliwsza...
Dmia 24 marca 2010 roku po tej stronie brzuszka pojawił się mój cudowny synek - Patryk. W chwili narodzin ważył 3430 i mierzył 56 cm. Dostał 10 ptk. Ja rodziłam przez cc.

Jak znajdę chwilkę to się rozpiszę.
Pozdrawiam,

gratulacje przeogromne

dobry wieczor
 
reklama
Dziękuje za gratulacje :-))

Ogólnie trafiłam na ostry dyżur we wtorek w nocy z silnymi bólami brzucha, ale nie można było tego nazwać skurczami. A bolało strasznie... rozwarcie na 1 palec i zero porawy do rana. W nocy byłam podłączona pod ktg, potem przerwa na toaletkę (słaniałam się na nogach...) i znów ktg. Już miałam przygotowywaną salę do porodu rodzinnego a tu nagle panika położnej. Szybka decyzja o cesarce. Praktycznie ze stołu zdjęta dziewczynę, która miała zaplanowany ten zabieg. Strasznie płakałam, zawsze chciałam naturalnie. Okazało się, że mojemu synkowi spadło tętno i wystąpiło zagrożenie życia płodu :-((( Sam zabieg wspominam bardzo dobrze. Położne położyły moje ukochne szczęście na mojej piersi... Bardzo szybko doszłam do siebie. Pare godzin po cc zajmowałam się i karmiłam syneczka. Oprócz rwania szwu nie miałam żadnych dolegliwości. Teraz czuje się znakomicie. Widok tak cudownej istotki rekompensuje mi wszystko!!!
Ech... mogłabym tak bez końca się rozczulać. Poprostu kocham go nad życie i jak sobie pomyśle o tym zagrożeniu jego życia to rycze jak bóbr....

Pozdrawiam was serczenie :-)))
 
witam!!!

Myfa, a to az tak zalezy Ci/dentystce, zeby leczyc kanalowo? przeciez to w sumie niepotrzebny zab:sorry2:

Oleander,
oby z Was wszystko wycieklo przed swietami;-):-)

Ula, gratuluje!! nie placz, tylko sie ciesz szczesciem:tak: remont skonczony?;-)

Anka, witaj i pisz:-)

Gosia
, ja tez nie lubie myc okien i musze miec natchnienie, zeby sie za nie wziac. to mala caly tydzien u babci bedzie?
 
ka42015.jpg
 
ja zadgladac jeszcze będę ,ale tak bym chciala Wam przekazac


Kiedy Wielka Noc nastanie
życze Wam na Zmartwychwstanie
dużo szczęścia i radości,
które zawsze niechaj gości
w dobrym sercu,jasnej duszy
i niechaj wszystkie żale zagłuszy

Spokojnych i pogodnych
ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
pełnych miłości
i rodzinnego ciepła
życzą
dorotka z rodzinką
:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
 
Witajcie,
ja chcialam Was spytac, czy mozecie polecic jakiegos dobrego ginka? Moj okazal sie byc "konowalem", wiec nie chce do niego wiecej chodzic i szukam innego, a taki z polecenia wydaje mi sie bardziej wiarygodny...
Wesolych Swiat na zakonczenie zycze i wszystkiego dobrego!!
Pozdrawiam
 
Witajcie,
ja chcialam Was spytac, czy mozecie polecic jakiegos dobrego ginka? Moj okazal sie byc "konowalem", wiec nie chce do niego wiecej chodzic i szukam innego, a taki z polecenia wydaje mi sie bardziej wiarygodny...
Wesolych Swiat na zakonczenie zycze i wszystkiego dobrego!!
Pozdrawiam
ja polecam dr. Penzę.Przyjmuje z Gravmedzie na zeromskiego ale tylko prywatnie:)
 
dorotko zależy mi na zebolu...kurcze nienawidzę ekstrakcji...i tak mam inna 8 mke do rwania ale jak pomyślę o tym to aż mi się coś robi...mam fobie ze się wykrwawię...zostało mi chyba tak po pierwszej CC.... wygląda na to ze moja leczona 8 mka ma 2 kanały....ale kurcze znowu mi założyła jakies dziwne cos i ma mi skonczyc ja na poczatku maja jak przyjadę.... ręce mi opadły bo wydalam na zęba już więcej niż jakbym poszła do stomatologa w stolicy.... ostatniego zęba u niej robię i podziękuje chyba....


jakoś tak egoistycznie dzisiaj tylko o sobie....
zmykam bo młody śpiący, ale oczywiście nie chce zasnąć bo niby dlaczego miał by spać popołudniu skoro już ma rok.... ech...
 
ręce mi opadły bo wydalam na zęba już więcej niż jakbym poszła do stomatologa w stolicy.... ostatniego zęba u niej robię i podziękuje chyba....


jakoś tak egoistycznie dzisiaj tylko o sobie....
zmykam bo młody śpiący, ale oczywiście nie chce zasnąć bo niby dlaczego miał by spać popołudniu skoro już ma rok.... ech...

a ile razy dziennie jeszcze maly spi???????

ja moge polecic moja dentystke. leczylam u niej kanaloow zeba i zeszlo chyba z 5 wizyt. balam sie wiec, ze majatek tam zostawie, a ona mnie milo zaskoczyla


Zycze wam i Waszym rodzinkom wesolych Swiat!!!
 
reklama
Myfa wisz napewno zalozyla Ci opatrunek z wodorotlenku wapnia
tylko nie wiem po co az do maja,no cyba ze masz jakas mega zmiane w kosci

spokojnej nocki
 
Do góry