reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z norwegii

Martycha wcale nie spała w dzień:szok::szok::szok:ale godzina 20 i odpłynęła dosłownie,wiecie co w dzięń jej przeszło i uspokoiła się po kupce nie wiem już sama czy jej czasami brzuszek nie bolał,wczoraj kupki nie robiła ale u nas się to zdarza,mnie cos pobolewa brzuch normalnie jakbym jakies skurcze miała może cos nam zaszkodziło,te norki starocie sprzedaja może nie popatrzałam na cos:szok:mam nadzieję że już będzie ok
Ania może go denerwowała ta masć a to taka dla maluszków była,nie jakas za mocna????
Ale ci dobrze winko :-p:-p:-p
 
reklama
Hej dziewczęta!

Witam się zmęczona, niewyspana i przysypiająca nad kubkiem kawusi. Chcecie? :-)

images


Jak tam Wam mijał dzionek wczoraj? Nie miałam czasu Was poczytać.

Boooże, jestem tak padnięta, ze szok!!! :szok::szok::baffled::nerd::nerd::nerd::nerd: Wczoraj ledwo stałam w sklepie, i jeszcze 5 minut przed zamknięciem jakaś baba zaczęła szukać w stercie dzbanków jednego o najbardziej niebieskim odcieniu!!! :szok::szok::angry::angry::angry::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:Całe szczęście, ze M. mnie zabierał, bo na zaden pociąg bym nie zdążyła, nie mówiąc, że autobusu juz zadnego nie miałam tak późno. :baffled: Mówię Wam, to jest takie denerwujące, jak ludzie przychodzą 5 minut przed zamknięciem, i nawet się nie spieszą, nie obchodzi ich, ze ktoś może się spieszyć na autobus, pociąg czy coś... :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::oo::oo::growl::growl::growl:

Dziś w pracy do 20, jutro do 18, potem niedziela wolna i znów prawie cały tydzień. Ogólnie jestem zadowolona z pracy i cieszy mnie kontakt z ludźmi. :-D:happy2: Ale nie 5 minut przed zamknięciem. :-D

3dc cyklu dziś, mam nadzieję, że brzuch da mi spokój... Bolał jak cholera wczoraj. No i troszkę mam doła, bo tyle dzidziusiów dookoła, albo pięknych brzuszków... Jeju, jak ja bym chciała być mamą...

Jojob - dzięki, kochana! Mam nadzieję, ze uda nam się znaleźć chatkę zanim ja będę w ciąży! :tak: I taką nie do remontu, bo to jednak czas, kasa, sporo roboty... Tak więc teraz czekamy na rozwój wypadków. :tak: A jak tam Tobie dzionek mija?

Ania, Maniulka, Ela, Beatris i wszystkie mamusie - miłego dnia!
 
Ostatnia edycja:
Witam sie piatkowo i Zobacz załącznik 286492


Mala dzisiaj tez w domku! Moze chociaz troche ten katar jej "zejdzie"!

Mary-beth dzieki za kafke!;-):-D A co do "ostatnich klientow" to rozumiem cie doskonale! Niektorzy po prostu sa bezmyslni ale sa tez i tacy ktorym sie wydaje, ze skoro on jest klientem to ma do tego prawo!Gdyby jednak ludzie chociaz troche zwracali uwage na to ze osoba za lada to tez czlowiek...:confused2: No ale dobrze, ze twoj m. ma mozliwosc aby cie zawiezc do domu! Milego dnia w pracy i oby szybko zlecialo! Chociaz teraz "blizej swiat" wiec pewnie troche zamieszania bedzie w sklepach!

Ania a wy to na Swieta do PL? Nie ma to jednak jak zakupy w Polsce, chociaz my zima to rzeczy welniane uzywamy a wiadomo, ze tego w PL niet. A jak chodzilam po sklepach w PL i pytalam o welne to patrzyli na mnie jak na Alfa!

:-):-):-)
 
Hey Kobietki okładam piersi kapustą tak jak pisała Maniulka.. Ale i tak boli, wiec dziś jadę do lekarza.. Myślałam o odciąganiu mleka i podawaniu go Kamilowi w butli co wy na to??
No a ja dziś padam, Mały nie spał całą noc, chodziłam z nim, bujałam - masakra normalnie.. :-( Przydałby się ktoś do pomocy :no:
Teraz śpi już 10min a ja korzystam i jem kanapkę..


mary-beth dziękuję i również życzę miłego dnia..
Wszystkim mamunią na forum zycze miłego i pogodnego dzionka :*

 
Beatris dzieki i wzajemnie! Jak najbardziej mozesz odciagac! Tylko pamietaj o zasadzie im wiecej sie odciaga tym wiecej sie produkuje! Ja tez jak czulam ze mi piersi twardnieja od nadmiaru a Mala wtedy np. spala to odciagalam tylko troszeczke aby mi piersi zmiekly. Mleko mozesz zamrozic jak masz pojemniczki tylko napisz date. Bo jak dobrze pamietam to odciagniete mleko w lodowce chyba 24h moze stac. A do tego zamrozonego jesli jest malo mozesz "dolac" odciagniete i zamrozic. Tylko lepiej zeby nie bylo miedzy nimi duzych odstepow czasowych. jeszcze troche i laktacja sie unormuje! Z odciaganiem moze byc trudno jesli Malenstwo caly czas na rekach, ale ja Mala kladlam na sofie i lezalam obok niej odciagajac mleko. Mam taka ksiazke polskiego "terapeuty" i tam jest pokazane jak dzidzia na mamy/taty kolanach na brzuszku lezy. Tez tak mozna sprobowac bo mozna delikatnie je wtedy kolysac no i na chwilke zwolnic rece. Niestety, aby Dzidzi "dogodzic" to czasem naprawde trzeba troche pokonbinowac, "posluchac" roznych sposobow i "wypracowac" wlasna metode. To powodzenia u lekarza i kciuki za Malenstwo!
 
Hej!

Klikam z pracy. Jeszcze 2 h i do domu! Maaaatko, padam na nos!!! :baffled::szok::szok::baffled: Ufff, obym jakos dostala do konca...

Dol jak 150 dzis u mnie... @ sie wlecze jak flaczki - juz bym chciala, zeby sobie poszla... Do tego mialam sen - ze rodzilam dziecko!!! :szok::szok::confused: Ale to byl wczesniak i okazal sie chory... :-:)-:)szok:

Beatris - mam nadzieje, ze z Twoim malenstwem bedzie coraz lepiej i ze da Ci jednak odsapnac choc chwilke w ciagu dnia!
 
hello
u mnie też ostatnio Kuba zajmuje sporo czasu :tak: i w ciągu dnia ledwo udaje mi się zajrzeć i poczytać co u was , chyba zaczął mu się jakiś etap bliskości bo nie mogę się nigdzie bez niego ruszyć :szok:
Beatris Kuba też nie chciał spać w dzień więc kupiliśmy huśtawke ,dzięki temu mieliśmy przynajmniej jedną drzemkę 1,5h :tak:
Mary beth dobrze że pracujesz to przynajmniej możesz głowę zajać innymi myślami ;-) no i głowa do góry @ w końcu minie :-)
JojoB jedziemy na święta bo tutaj to nie to samo :tak: ,w tamtym roku zostaliśmy no bo Kuba miał ledwo 3 tygodnie , ale strasznie mi brakowało moich rodziców i brata z rodzinką :tak: , choć tutaj była cała rodzina mojego to niestety to nie to samo

u nas nocka dużo lepsza niż poprzednie i mam nadzieje że tak już zostanie , dzisiaj spaliśmy do 10 30 :szok::szok::szok::szok: normalnie nie mogłam uwierzyć jak patrzyłam na zegarek :-)
 
Hej!

Mam nadzieję, że u Was miło mija weekend. Ja dziś do pracy i dzień jakiś do d***... :baffled::baffled::confused::-( Pada, wieje, zimno... 4 dc i jakoś mi nie halo.

Kawka nieodzowna, bo ciągle niewyspana jestem. Więc i Was częstuję! :-)
images
:-):-)

Miłego weekendu Wam życzę! :happy2:
 
reklama
Witam sie niedzielowo...Zobacz załącznik 286902

Mala sama zagonila sie do lozia, wiec chwilka "spokoju"...
Jakos nigdy nie mialam serca do niedziel. Trudno w ten dzien cos wiekszego zaplanowac bo zaraz poniedzialek...

A i tutaj puuusssto...!

MamuniaKubunia daj znac jak wasze przygotowania do "wyprawy za morze"!

Beatris mam nadzieje, ze wizyta u lekarza troche pomogla i czy Kamil juz przychylniejszym okiem patrzy na butle!

Wszystkim zycze milo-leniwej niedzieli!
 
Do góry