reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z norwegii

Hej!

hej
Mary Beth bardzo mi przykro , ale ja dalej bede Ciebie trzymac w nadzieii ze sie uda, ja nie mam problemow z zajsciem ale do stworzenia MAyi zajelo nam to 1,5 roku , wtedy jak nie chcialam byc w ciazy to akurat zaszlam , bylo to po 2 miesacach po przyjezdzie tytaj :tak: wiec wrzuc na luuuuuuuz i z satysfakcaj i przyjemnoscia podchodzimy do tego , a i jezeli mezczyzna czesto sie kocha to jego "zolnierzyki" oslabiaja sie , wiec raz w tyg a dobrze ;-):rofl2:
a i mam pytanie, plamsz dalej czy dostalas norlamny @??????
a z praca tak jest, chcialo by sie nromalnie , bez stresow i klopotow, ale si enei da, zawsze "cos", no ale kaske wieksza na prezenty bedzies zmiala na swieta :tak::-)
Marta - nadal plamię! :eek::szok::szok::confused::confused::oo::surprised: 46 dc się kończy, a @ nadal nie ma i się nie zapowiada! :eek::eek: W nast. tyg. idę do ginki, jesli @ nie przylezie... :confused2:
Dokładnie zgadzam się z Tobą i mam zamiar przestać planowac ciążę!... :tak: W sumie brakuje mi tej naszej spontaniczności... Takie przytulanki z kalkulatorem w ręki już mnie meczą... Także, nie licze już dni płodnych, niepłodnych itd. Zobaczymy...
A z pracą, to naprawdę dobrze, ze jest! Ja się strasznie cieszę, ze mam codziennie kontakt z ludźmi, że szlifuję język, że zdobywam nowe umiejętności i mam co w CV wpisać. :-):-) Praca jest ważna dla mnie, więc nie ma co narzekać, trzeba się cieszyć. Ale jedno muszę przyznać - jesli mam kilka wieczornych zmian pod rząd to padam na twarz! :szok::szok::eek: I tak teraz będzie przez 2 tygodnie! :szok:

Tampeza - no, u mnie właśnie teraz 6 miesięcy mija... Ale, jak wspomniałam, nie mam zamiaru już nic planować. Co ma być, to będzie, nie?

OK, lecę spać, bo padam po pracy! Buziaki, dobranoc! Dziękuję Wam za wsparcie!
 
Ostatnia edycja:
reklama
merybeth i tak trzymaj, postaw na spontanicznosc. moze problemem jest ze za bardzo sie nakrecasz i stresujesz, a jak troche dasz na luz to od razu zafasolkujesz. swoja droga to dziwny cykl, pogadaj z lekarka co jest.
maniulka ja mam brytyjke od 3 lat, ale dziwnym trafem nigdy jej nie ma, chyba tylko raz, moze 2 mialam wizyte u niej, a tak zawsze jakies zastepstwa. dawno bym zmienila, ale mam problemy zeby sie zalogowac.
 
Witam:-)
Mary super z pracą a dodatkowo masz zajęcie więc może parcie na dzidzię będzie mniejsze i wtedy na pewno się uda :tak:
U mnie pogoda straszna,normalnie aż w domu ciemno :baffled:mała mi się obudziłą w kiepskim humorze mam nadzieję że pójdzie spac popołudniu,ona ostatnio mi nie sypia w dzień a szkoda w końcu to jeszcze mały szkrab i przydała by się jej drzemka
 
hejooo!
a u nas nawet w miarę pogoda i dobrze bo Mikołaj dziś na wycieczce z przedszkola:-)
Maniulka mój w podobnym wieku jak twoja córa też nie chciał spać ale ja z uporem maniaka kładłam i jak skończył dwa latka to nie było problemów aż do teraz bo on chętnie by podrzemał jeszcze z 1,5 godz w dzień ale w przedszkolu nie chce a jak wraca to już jest za późno na drzemkę i jest masakra do wieczora. Tak jakoś nie może się przestawić:no:...
 
Witajcie!

@ przylazła... :eek::eek: Dobrze, ze nie trzeba wywoływać... :tak:

Dziś wolne, a jutro w pracy od 14 do 22, w piątek i sobotę też wieczorne zmiany. Potem niedziela wolna, i znów do czwartku włącznie w pracy - prawie same wieczorne zmiany. Więc dziś się relaksuję, ogladam "Przyjaciół" i umieram ze śmiechu! :-D:-D:rofl::wink::laugh2::laugh2::laugh2:

Miłego dnia!
 
Witam:biggrin2:
Jestem dzisiaj nieprzytomna,mała poszła spać o 24 ja po 1 licząc że rano pośpimy ale Marti nie w głowie spanie i obudziła się o 7 w podłym humorze,wyje od rana zdążyła już obudzić Maćka,nic jej nie pasuje,obrażona na cały świat.czeka mnie dzisiaj ciężki dzień.....boszze daj mi cierpliwość :crazy:
 
Hallo!
My też już na nogach. Wczoraj miałam stracha bo Mikołaj wrócił z czerwonymi plamkami na twarzy wyglądało jak ospa, myślałam że mnie diabli trafią trzy dni poszedł i proszę i do tego baby w domku:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: ALE dziś rano wstał i kropki zniknęły pewnie jak był w lesie to go coś ugryzło albo może jest uczulony na coś:eek: W każdym razie odetchnęłam z ulgą:happy::happy::happy::happy:.
Maniulka współczuje nocki a może małej jakieś ząbki wychodzą jeszcze, Przesyłam ci trochę pozytywnej energii co byś miała więcej cierpliwości do małej:-) a i serwuję netową kawkę:-D Pa pa
 
Hej dziewczyny!

Ja dziś lecę na 14 do pracy do 22, potem z Wami poklikam z pracy (mam nadzieję, że tam nie padnę!). Boże, jak dobrze, że M. mnie odbierze z pracy! :happy: A teraz kawusia dla Was:

images


Maniulka - życzę Ci mimo wszystko dobrego dnia! Jesli nie pada, weź może dziecię na spacer, to złapie powietrza i się zmęczy. ;-)
Ela - miłego dnia Tobie również.

U mnie 2 dc i strasznie skąpa @... :eek::eek: A poza tym dziś u nas znów ludzie będa oglądać mieszkanko - trzymajcie kciuki! ;-):-)

Buziaki!
 
reklama
Hey Kobietki..
Ja jeszcze w piżamie siedzę z Kamilem na rękach, czasu nie mam żeby sie ubrać coś zjeść i do kibelka wyjść.. :no: Mały się wypina i płacze,no i ciśnie jakby chciał kopkę zrobić ale nic nie idzie :no:
Próbowałam dawać mu herbatkę z koperkowa ale nie chce wcale ciągnąć z butelki..
A mnie to tak od dwóch dni cycki bolą i są gorące jak ogień i cały czas kuje mnie w nich no a na lewym cycku mam guzek :-(Nie wiem czy jechać z tym do lekarza czy mi to przejdzie, ale jak karmie Małego to płakać mi się chce taki ból czuję... :frown:
Ach jo... :sad:
 
Do góry