reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z norwegii

reklama
hahaha czyli praaawie sąsiadki a musiały się spotkać w norwegi:-)
Ostatnio spotkałam zupełnie przypadkowo w sklepie dziewczynę która mieszka w pl w miejscowości obok i nigdy wcześniej jej nie widziałam na oczy, śmiałyśmy się że musiałyśmy aż do norwegi przyjechać żeby się poznać:-D
 
Mary tak strasznie mi przykro:-:)-:)-:)-(,ale głowa do góry kolejnym razem zapewne się uda będziemy trzymać kciuki
Jojob tak człowiek nie wie jak ulżyć dziecku w cierpieniu a na dodatek sam jest wykończony,u mnie jeszcze mały był uzależniony od srodku uspakajających więc musilismy go z uzaleznienia wyciągnąć,bywało że spał tylko 3-4 godziny na dobę ojj nie było wesoło,dlatego ja 8 lat potrzebowałam żeby zdecydować się na kolejne dzieciątko
 
Dziękuję za wsparcie!

Gdybym dziś nie pracowała, to chyba bym się załamała... :-( Wiem, ze krótko się staramy, że wszystko jeszcze możliwe, ale chyba po prostu musze wypłakać swój żal... :-:)baffled: Już wierzyłam że będę mamą po raz pierwszy...

Teraz będę miała sporo pracy, bo kolezanka jest na zwolnieniu, a poza tym gorący świąteczny (!!!) okres się zbliża, więc w sklepach będzie szał i chyba będę potrzebna. Już w czwartek będę miała zmiane do 22.oo! A potem więcej takich zmian, i pracujących niedziel... Cieszyć się, czy nie? W końcu pieniądze zarabiać trzeba...

Boże, zamiast być zadowoloną z tego powodu, ja ględzę... Dzień jest pokiełbany jak cholera, bo jeszcze do tego domek nam zwiał dziś sprzed nosa!!! Ktoś złożył ofertę, a my aby nie mieć zagmatwań z kredytem, chcemy spokojnie najpierw sprzedać, a potem kupić. Albo prawie w tym samym momencie... Wszystko dziś jest do dupy!!! :baffled::baffled::baffled:

Dobrej nocy, kochane moje babeczki!
 
hej
Mary Beth bardzo mi przykro , ale ja dalej bede Ciebie trzymac w nadzieii ze sie uda, ja nie mam problemow z zajsciem ale do stworzenia MAyi zajelo nam to 1,5 roku , wtedy jak nie chcialam byc w ciazy to akurat zaszlam , bylo to po 2 miesacach po przyjezdzie tytaj :tak: wiec wrzuc na luuuuuuuz i z satysfakcaj i przyjemnoscia podchodzimy do tego , a i jezeli mezczyzna czesto sie kocha to jego "zolnierzyki" oslabiaja sie , wiec raz w tyg a dobrze ;-):rofl2:
a i mam pytanie, plamsz dalej czy dostalas norlamny @??????
a z praca tak jest, chcialo by sie nromalnie , bez stresow i klopotow, ale si enei da, zawsze "cos", no ale kaske wieksza na prezenty bedzies zmiala na swieta :tak::-)
Maniula niezle...ja wspolczuje bo nie wiem co to kolka, moja Maya raz miala i to wsyztsko z mojego maciezysntwa a mam 2 dzieci :sorry:
Beatris, dziecko moze tez plakac bo boli go brzuszek z przekarmienia, jest to bardzo mozliwe, wiec sporoboj robic male przewry miedzy karmieniami, moja Maya tak sie przejadala ze tez sie wiercila i pozniej szla salwa z buzi , mleko , samo nie starwione leko , wiec za duzo sobie popila, pozniej jak piersi si eunormowaly i Ona tez co do jedzenia to wsio ok , ale czeto bylo tak ze w srodku nocy musala posciel zmieniac a raz mi zabraklo w szafie czystych .... tyle z moich rad...mam nadzieie ze to nie kolki :)
 
Ostatnia edycja:
a ja musze napisac, ze tu przesadzaja z kolkami, mojej lamii wmawiali od urodzenia, bo darla ryja dnie i noce. w koncu po prawie 3 miesiacach meczarni polecialam do polski bo nie dawalam rady i w szpitalu okazalo sie ze ma zapalenie pluc i ukl moczowego.:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
beatris absolutnie nie zycze, ale przy konsultacji z lekarzam popros zeby zbadali
marybeth przykro mi, trzymam kciuki za nastepna owulacje. ja po urodzeniu lami chcialam od razu zajsc w ciaze i tez nie wychodzilo, dopiero po 6 miesiacacj staran sie udalo
 
reklama
Ale tu dzisiaj cicho:szok::szok::szok::szok:
Tampeza szok,ładnie dziecko załatwili ja to tutaj jakos własnie lekarzą nie wierze,nasza rodzinna lekarka to dunka(tak to się piszę?:zawstydzona/y:)dosyć dobra babka ale dogadac się to katastrofa
 
Do góry