reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z norwegii

Niestety mamy tu nie ściągnę bo musi być w domu z siostrą, sama rodziła dokładnie rok temu.. Jakoś sobie poradzę ;) a przy porodzie będzie ze mną mąż ;) a co do rybek to ja uwielbiam rybki na każdy sposób a w trakcie ciąży najbardziej mi smakują tak jak ogórki i jabłka :D aaa będe rodzić w Alesund.. No a jutro mam kolejną wizyte u położnej.. Mały ciagle jest przy żelądku, heh dobrze że zgagi nie mam ;) Pozdrawiam cieplutko i dziekuje za miłe słówka :*
 
reklama
hejka wszystkim forumowiczkom,niedawno dowiedzialam sie ze jestem w ciazy,mieszkam w Alesund,czy ktos wie gdzie moge skierowac swoje pierwsze kroki?a moze sa jakies dziewczyny z okolic w podobnej sytuacji,bardzo prosze odezwijcie sie,bedzie mi razniej...pozdrawiam
 
hejka Aniu,dziekuje ze sie odezwalas...jestem chyba w 8 tygodniu ale do konca nie wiem dlatego chce isc do lekarza ale nie mam pojecia gdzie,jeszcze nie mam tego numeru personalnego jedynie numer D,nie wiem czy to wystarczy....ty tez moze jestes w ciazy??albo znasz kogos kto jest?prosze o odpowiedz i z gory dziekuje...pozdrawiam
 
to masz numer tymczasowy ale możesz też iść na ubezpieczenie męża ,z tym że w tej chwili jeszcze za wcześnie bo z tego co kojarzę to najlepiej iść po 10 tygodniu
nie jestem w ciąży ale rodziłam w grudniu więc jestem w miarę na bieżąco :) , w tej chwili chyba żadna z dziewczyn na forum już nie jest w ciąży (chyba że o czymś nie wiem ;) )
zapytaj męża do jakiego lekarza jest zapisany i zadzwońcie tam i zapytajcie o szczegóły
 
hej
KAmyczek tutaj jest tak ogolnie ze ciazy przed 3 miesiacem si enie traaktuje "powaznie" , bo jezeli ciaza jest zagrozona np to jej ni epodtrzymuja chyba ze naprawde w wyjatkowaych sytuacjach... bo twierdza ze organizm sam sie oczyszcza... no i nie wszystkim si eto podoba, wiec mozesz poczekac jak sie dobrze czujesz i widzisz ze wsyztsko ok, bo i tak nie dostaniesz na usg bo jest tylko jedno ok 20 tyg ciazy a wyliczy Ci tylko termin porodu co sama tez mzesz sobie wyliczyc, witaminy sam mozesz brac dla ciezarnych , mozesz miesc mdlosci, etc...
jakby co to pisz postaramy Ci sie pomoc , Ania Ci napisala co i jak wstepnie
to powodzenia i graulacje :-)
 
Witam:-)
Jestem z okolic Alesund,jest to największe miasto koło mnie i czasami jeżdżę tam na zakupy:-p niestety,obie ciąże i porody przeżyłam w Pl więc nie pomogę w tej kwestii
A ty jesteś z Alesundu czy gdzieś obok?
Gratuluję fasolki i witam na forum :tak:
 
hej dziewczyny,z gory dziekuje za odpowiedzi,dalej nie bylam u lekarza ale powoli sie szykuje,na dniach dostane numer personalny,czuje sie dobrze,nie mam mdlosci,jutro bedzie 10 tygodni jak jestem w ciazy,mysle zeby pojechac do Polski zrobic jakies dokladne badania bo tu widze nikt sie tym nie inetersuje...hej Maniulka,odezwij sie jak bedziesz w Alesund to wyskoczymy na jakas kawe albo podaj numer to sie z toba skontaktuje,jesli masz ochote oczywiscie...pozdrawiam wszystkie dziewczyny...
 
Witajcie!

Podczytuję Was troszkę i postanowiłam się przywitać! :-)
Mieszkam na południu Norwegii, 100 km od Oslo. Ja i M. dopiero staramy się o dzidzię, ale z chęcią pogadam z Wami, jesli zechcecie mnie przyjąć na to forum. :-);-)

Moja mama rodziła w 2007 roku mojego braciszka w Ullevål sykehus, a moja siostra swojego synka (tez 2007) w Bærum. Jeśli mogę jakoś pomóc, pytajcie (byłam przy porodzie, gdy rodził się mój brat, a siostrę mogę podpytać ;-)).
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry