reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z norwegii

u mnie byla krew tylko na poczatku, wlasnie toksoplazmoza, aids itd, pozniej juz tylko badania moczu no i raz usg. nie robia tez badan na glukoze
 
reklama
jestem tu od początku ciąży.. A krew mi pobrali tylko raz jak byłam na pierwszej wizycie w 10tyg.. Teraz jestem w 22 tyg i to była moja druga wizyta.. Ale nie pobrali mi krwi, ani tez mnie nie ważyli i nie mierzyli, za to ciśnienie mi zmierzył.. Tylko informacyjnie mi powiedzieli ze będę do położnej chodzić i ona będzie teraz prowadzić moja ciążę i ona dalej mnie skieruje na usg i inne badania.. No i to było wszystko... :crazy:
 
Witam dawno mnie nie było brak czasu ja miałam przez kilka wizyt robiony tylko mocz ostatni mi zrobili też krew i pytała mnie położna czy dużo sikam jak powiedziałam że tak to mi powiedziała że będą musieli mnie mieć pod kontrolą (w moczu wyszło mi trochę protein) jak do tego będę miała jeszcze wysokie ciśnienie ale wszystko wyszło dobrze teraz jestem przed następną wizytą zobaczymy co teraz wyjdzie pozdrawiam:-)
 
To chociaz dobrze beatris ze ciaze znosisz ok. Bo co prawda tutaj ciaze traktuja "normalnie" ale twoj lekarz to specjalnie do frasobliwych nie nalezy. A chociaz powiedzial ci co gdzie i kiedy? Tutaj mozna zmienic lekarza, ale to sobie ewentualnie zostaw na pozniej! Zycze ci abys chociaz na jakas normalna polozna trafila!
 
izabela_k2 też miałam białko w moczu ale położna mówiła mi że śladowe ilości i do tego byłam mega opuchnięta :szok::szok::szok: i ciśnienie też mi poszło w górę więc kazali mi ograniczyć sól i było trochę lepiej
beatris0302 trafiłaś na jakiegoś lekarza konowała:szok: bo nawet jeśli masz chodzić do położnej to powinien ci jakieś podstawowe badania zrobić żeby sprawdzić czy wszytko ok , zgadzam się z JoJoB oby ci się położna dobra trafiła :tak:
 
Też mam taką nadzieję że położna będę miała dobra.. No a tak ciąże znoszę dobrze i myślę że wszystko jest ok bo dzidzia rusza się bardzo i ostatnio coraz to mocniej mnie kopie aż widać jak skóra na brzuszku podnosi :) tyle że kopie mnie strasznie nisko i nie wiem czy to normalne ze te kopnięcia są w podbrzuszu....
 
Moge jedynie przypuszczac, ze to chodzi o polozenie dziecka. Bo ma jeszcze sporo miejsca wiec fika w brzusiu i byc moze taka lubi pozycje. Najlepiej zapisuj sobie jak cos cie niepokoi lub chcesz sie upewnic, to sie wtedy wypytasz dokladnie poloznej. Bo kazda ciaza jest inna, wiec dobrze jest sie tutaj pytac i jeszcze upewnic na badaniach. Nie pamietam w ktorym tygodniu (ale to gdzies pod koniec) dzidzia odwraca sie glowka do wyjscia i czasem juz tak zostaje do konca ciazy, czasem sie jeszcze odwroci, a niektore maluchy z tym to czekaja az do samego konca.:tak: I polozna powinna sprawdzac polozenie dzidzi w brzusiu i notowac w karcie. Moje to nas w balona zrobilo bo chyba gdzies na poczatku 30 tyg. juz do wyjscia sie odwrocilo i tak byla caly czas. Tylko jak juz przyszlo co do czego, to sie uparla, ze sama nie wyjdzie!:happy2:-to po tatusiu!:-D
 
Witajcie dziewczyny a w szczególności te które dopiero spodziewają sie dzidziolków:-):-)

Mam pytanko do tych mam które używają dla swoich dzieciątek pieluszek LIBERO.
Jestem w klubie libero i uzywam takze tych pieluszek w paczkach znajdują sie LIBERO CLUB CODE : i tu jest ten kod . No i teraz niewiem co z nim zrobić bo na stronie libero nigdzie nieznalazłam miejsca na wpisywanie takich kodów.

A może jestem lekko przyślepawa :crazy::baffled::baffled::baffled::baffled::baffled::baffled:

Pozdrawiam wszystkie dziewczyny i z góry dzieki za odpowiedzi. Zajrze pózniej :)
 
właśnie jestem po wizycie u tej położnej i jestem zadowolona :) Położna super, uśmiechnięta i mogła by nam chyba cały dzień mówić o ciąży :) Zmierzyła mnie tzn. dzidzie i ma już 28cm, posłuchaliśmy bicia serduszka Maleństwa i jest wszystko dobrze :) zrobiłam należne badania które wyszły pozytywnie, na wadze przybieram prawidłowo. Kolejną wizytę mam za 3tyg a skierowanie na usg powinno przyjść w poniedziałek albo we wtorek :) No i powiedziała nam że dostane na 3usg :) Teraz jestem zadowolona :D W końcu fachowa opieka..
 
reklama
Do góry