reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z norwegii

mary-beth witamy!!!!!
napisz coś więcej o sobie ;) , no i owocnych starań życzę ;)

Parę słów o mnie: pochodze z lubelskiego, mieszkam w Norwegii prawie 1,5 roku, początkowo w Oslo, ale wkrótce przeniosłam się do mojego M. Mam tu prawie całą rodzinkę: mamę, braciszka (urodzonego w Oslo w 2007), siostrę z mężem i dzieckiem. :tak::-) Mam 25 lat.

A my staramy się z M. o dzidzię już 5. cykl (właśnie jestem po @, więc działania wkrótce pełna parą :-D). Generalnie już się nie mogę doczekac, kiedy zobacze 2 kreseczki na teście... :tak:

AniaSm - jak tam żyje Ci się w Kristiansund? Widzę, że masz ślicznego synka. Rodziłaś w Norwegii czy w Polsce?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Parę słów o mnie: pochodze z lubelskiego, mieszkam w Norwegii prawie 1,5 roku, początkowo w Oslo, ale wkrótce przeniosłam się do mojego M. Mam tu prawie całą rodzinkę: mamę, braciszka (urodzonego w Oslo w 2007), siostrę z mężem i dzieckiem. :tak::-) Mam 25 lat.

A my staramy się z M. o dzidzię już 5. cykl (właśnie jestem po @, więc działania wkrótce pełna parą :-D). Generalnie już się nie mogę doczekac, kiedy zobacze 2 kreseczki na teście... :tak:

AniaSm - jak tam żyje Ci się w Kristiansund? Widzę, że masz ślicznego synka. Rodziłaś w Norwegii czy w Polsce?
w Norge mieszkam od stycznia zeszłego roku , tutaj zaszłam i rodziłam , miasto jest spoko ,nieduże i bardzo mili ludzie tutaj mieszkają , oprócz tego jest tutaj też rodzina mojego męża
życzę powodzenia , u mnie starania trwały baaardzo baaardzo długo ale na szczęście się udało :) , mam nadzieje że wam pójdzie szybciej ;)
 
hej
Witaj Mary-Beth
no to ciekawie w sumie bylo przy porodzie braciszka :rofl2:
no i zycze owocnyhc staran , co jak co al eto zawsze jest przyjemnie :-p:-D gorzej z porodem :-D
ja jestem juz od parwie 3 lat tutaj i moj anajmodsza tez rodzialm tutaj :tak:
a co porabiasz, bo ja zaczelam pracowac i juz minal miesiac od mojego pierszego dnia pracy :-)
pozdrawiam
 
hej
Witaj Mary-Beth
no to ciekawie w sumie bylo przy porodzie braciszka :rofl2:
no i zycze owocnyhc staran , co jak co al eto zawsze jest przyjemnie :-p:-D gorzej z porodem :-D
ja jestem juz od parwie 3 lat tutaj i moj anajmodsza tez rodzialm tutaj :tak:
a co porabiasz, bo ja zaczelam pracowac i juz minal miesiac od mojego pierszego dnia pracy :-)
pozdrawiam

Hej! :-)
Kilka dni mnie tu nie było, bo akurat jestem w trakcie sprzedaży mieszkania i poszukujemy z moim M. nowego. Także mieliśmy malowanie, odświeżanie, sprzątanie itd.! :baffled::eek: Ufff...

Ja mam swoją firmę, ale aktualnie kończę jej funkcjonowanie. Pracuję w sklepie, ale kończę właśnie, bo to zastępstwo.

A co do staranek... Aktualnie 5. cykl starań rozpoczety i tak byśmy chcieli, żeby się udało... :tak::tak::tak::tak:

Hej MamaKubunia! ;-)
 
Hejka!

Witamy! Mary-beth gratuluje braciszka! I powodzenia przy staraniach! Jednak z wlasnego doswiadczenia wiem, ze jak sie ciagle o tym mysli to nic, a jak sie tylko "machnie reka- pozyjemy zobaczymy" to niespodziejka gotowa!:-D:-D:-D

MamuniaKubunia napisz cos wiecej (jak przeoczylam to sorki, ale po ciazy jakas roztargniona jestem) :-D:-D:-D

Piszczcie mamunie bo nawet jak malo sie tutaj dzieje to zawsze ktos odpowie i doradzi!

:tak::tak::tak:
 
reklama
Do góry