reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z norwegii

No patrz... gdzies mi Mala wcielo. A na profilu mi pokazuje! Moze moj komp musi sie nagrzac...:no:

Poddaje sie, moze potem sie pojawi... :crazy:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Tak, tak - przeprowadzamy się do Norge :)

Mój mąż właśnie wczoraj poleciał na 3 tygodnie poszukać mieszkania i zobaczyć, czy mu się praca podoba. Potem poleci znów i wróci dopiero na święta. Ja albo dolecę w tym okresie, albo pojedziemy razem po świętach... Cieszę się STRASZNIE :)
 
U mnie też leje :crazy::crazy::crazy:chyba nam się jesień już zbliża :-:)-:)-(a tak było piknie
Całe szczęscie juz kalosze dla dzieciaków mam teraz szykuje się na płaszczyk przeciwdeszczowy z anglii

Wiecie co mam doła w Pl daleko do ikei w No tez a tam tyle fajnych rzeczy jest,bardzo podobaja mi się takie regały do przechowywania np.zabawek,klocków itp.kupiłabym od razu
 
To wszystkie pewnie trzymaja kciuki!
Bo jak sie czlowiek tutaj troche zagospodaruje to nawet i z bialymi niedziwedziami mozna zyc w zgodzie! A w jakie rejony was wywieje?

A mi cos nie gra...ani suwaczek ani awatara nie moge naprostowac...
Moze jutro przegladarka sie na mnie odobrazi...

Nocka!
 
Maniulka mamy ten sam problem ,najbliższa Ikea w Trondheim, kiedyś już byliśmy tam na zakupach i mieliśmy jechać znowu tylko nam się nie chce samym , znajomi wczoraj pojechali ale nie powiedzieli nic wcześniej
MamuniaKubunia dołączam się do pytania JojoB w jakie rejony Norwegii się przeprowadzacie??
u nas deszczu ciąg dalszy :(
 
Hejka!

Witamy! Mary-beth gratuluje braciszka! I powodzenia przy staraniach! Jednak z wlasnego doswiadczenia wiem, ze jak sie ciagle o tym mysli to nic, a jak sie tylko "machnie reka- pozyjemy zobaczymy" to niespodziejka gotowa!:-D:-D:-D

Hej! I dzięki! :tak::happy: U nas właśnie 5. cykl staranek i faktycznie - jak za duże parcie na dzidzię jest, to jakoś ciężko zajść... A ja się do tego wczoraj dowiedziałam, że moja koleżanka jest w ciąży i ma termin w marcu 2011. :happy2: Więc jeśli nam się z M. w koncu uda, to będziemy miały dzidzie z jednego rocznika! :happy2::rofl2: Oby już ten cykl był owocny...

Tymczasem pozdrawiam Was wszystkie!
 
Hei!

MamuniaKubunia to rzut beretem od Oslo. A moj m. cos tam przebakuje, ze byc moze za jakis (blizej bardziej nieokreslony) czas moze i nas tam wywieje... bo tam wiecej pracy w jego zawodzie no i ceny domow o wiele nizsze niz w Oslo.

Mary-beth to i kciukasy bo macie jeszcze sporo czasu...!


Ania i maniulka a z ikea to fakt, i az dziw bierze ze tych sklepow jest tak malo. bo oni rzeczywiscie cudenka b. praktyczne maja. My wlasnie Malej pare rzeczy do pokoiku kupilismy i tez mysle o jeszcze jakiejs szafko-pulce dla niej. Tylko, ze czasem maja takie fajne propozycje w katalogu a na sklepie nie !

To milego!






 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny! :-)
Jak Wam mija dzionek? Mam nadzieję, że wszystkim bardzo miło. U mnie słoneczko i jakieś 20 stopni. :happy: Staranka trwają - za jakieś 2 tygodnie będe testować. :tak:
 
reklama
Witam:-)
I u mnie wyszło słońce:-)ale rano było strasznie zimno,tylko 10 stopni brrrrrr
Biorę się zaraz za prasowanie bo mam wielka górę,robie też ogóreczki w słoiki,przywiozłam sobie z Pl
Jojob no własnie czemu ikei jest tak mało zarówno tutaj jak i w Polsce ja to mam i tu i tu daleko :baffled:miałam jechać do Berlina jak jeszcze byłam w Pl ale m miał lenia:crazy:
Mary to teraz dwa tygodnie obgryzania paznokci :rofl2:a ja trzymam &&&&&&
 
Do góry