reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z norwegii

No nie wpadlam na to :)

Czesc kochana ! Czy mozesz mi tak ogolnie opisać cała ta procedurę porodowa? Jak sie zgłaszasz jak jedziesz jak na miejscu jakie sale co z ojcem? Czy ma gdzie przenocować ew i jak to załatwiać , jak ze znieczuleniem - po prostu wszystko jak dla debila :)
 
reklama
Witajcie mamusie i przyszłe mamusie :-) jestem nowa na forum i chętnie do Was dołączę. Mieszkam w Sarpsborgu,w Norwegii od 7 lat , mam dwoje dzieci 8 lat i 6 miesiecy. Miło bedzie poznać inne mamusie i wymienić się doświadczeniami i nietylko ;-) pozdrawiam Was serdecznie
 
O super ze Ktos jest:)
Potrzebuje info jak zalatwic pesel dziecku w Polsce bo jak dzownie do urzędu stanu cywilnego to oni nic nie wiedza a raz powiedzieli ze tylko w konsulacie ! Paranoja ...

U mnie ok od 3,5 tygodnia jestem mamą :)
 
Emonems Gratulacje :) Dużo zdrowia i cierpliwości życzę ;) Pochwal się jakie imię wybraliście? Jak opieka w szpitalu?
Opieka rewelacja jestem pod wrażeniem całości, porod szybki bo w szpitalu dwie godizny i mała z nami :)
Emma Lea sie nazywa a nazwisko po tatusiu ( ja msm swoje po slubie )
 
Emenems gratuluję :) śliczne imie:):) żeby załatwić pesel musisz najpierw wyrobić polski akt urodzenia ...a potem w urzędzie miasta wyrabia sie pesel ):) żeby dostać pl akt masz dwa wyjscia:) albo zapłacić w ambasadzie 700kr i oni wszystko załatwia. ..albo sama pójść do fykle po apostille na norweskim akcie i jechać do pl i w urzędzie samemu wyrobic:)
 
reklama
Emenems gratuluję :) śliczne imie:):) żeby załatwić pesel musisz najpierw wyrobić polski akt urodzenia ...a potem w urzędzie miasta wyrabia sie pesel ):) żeby dostać pl akt masz dwa wyjscia:) albo zapłacić w ambasadzie 700kr i oni wszystko załatwia. ..albo sama pójść do fykle po apostille na norweskim akcie i jechać do pl i w urzędzie samemu wyrobic:)
Jezu ile roboty ... A nie wystarczy miec przetłumaczony przysięgle norweski akt urodzenia ?

Dziekuje :)
 
Do góry