reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

mamy z norwegii

prøba...


*****

udalo sie!! :-D alleluja siostro!!
emocje02.gif
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cześć dziewczyny

Tak czytam sobie wszystko i czytam... Widzę, że tu jest sporo zamieszania z wszystkimi sprawami urzędowymi... Ja wogóle nie wiem od czego zacząć.
Jestem tu prawie 2 tyg. Byliśmy na UDI mnie zarejestrować. Wiem, że jak otrzymam nr to muszę udać się do skarbówki. A gdzie mó mąż ma złóżyć papiery, żeby otrzymywać zasiłek na niepracującą żonę? ( bo słyszeliśmy, że podobno tu taki zasiłek funkcjonuje)...
Pozdrawaim Was serdecznie i mam nadzieję, że pomożeci mi pozałatwiać (za jakiś czas) wszystkie formalności z zasiłkami dla maluszka.
Życzę miłego dnia
 
reklama
SPOKO, jA TEZ MUSZE ZMYKAC I WZIĄŚC SIE ZA OBIAD , A KOŚCIÓŁ STOI.....chyba , że o czymś nie wiem , bo trochę mnie nie było:)
 
Do góry