reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

mamy z norwegii

dobranoc mamuski.
Lilka nie martw sie na zapas, wszystko sie wyjaśni , pewnie maja bałagan , zadzwońcie i opr....
Marta a ty sie weź za te oko, bo jeszcze jutro do nas nie zajrzysz:-(.
 
reklama
zajrzalam w przerwie reklamowej :-p

Marta o becikowe mozna sie starac od 26tc. do pol roku po porodzie
my meilismy akurat w tym czasie koniec pozwolen na pobyt,potem oczekiwanie na wsyzstkie papierki :baffled: ze dokumenty an becikowe zlozylismy doslownie 3 dni pzred uplywem terminu
ale przyjeli!! moglismy sie ejszcze odwolywac i prosic o przedluzenie terminu ze wzgledu na to ze nie nasza wina ze tutaj urzedowe sprawy strasnzie dlugo trwaja :baffled:

ale wszystko jzu zlozone i czekamy

co do rodzinnego to od nas nie wymagali tylu dokumentow,bo mamy jzu wszyscy stale nr personalne i to tez inna sprawa
nasz koelga co rodzine ma w PL to jednak nagimnastykowac sie musial z papierkami...

Ana ty jeszcze tutaj?? :-) mi sie spac chce strasznie ale film tak fajny ze musze dotrwac do konca i wiedziec jak ta historia sie skonczyla
 
hej Dziewczyny!!

u mnie z tym samopoczuciem rzeczywiscie wczoraj kiepskawo..zostaly 4,5tyg i ja juz chyba zaczynam sie troche meczyc..jestem ciezka,obolala, do tego chyba (choc kocham lato) ten upal nie pomaga, sama w domu w nudnawym dla mnie otoczeniu i na domiar wszystkiego nieprzesypiam nocy - bøle plecøw,nøg, czeste sikanie.. dzisiaj np. nie spalam do 02:00, potem znowu te nogi (normalnie bym sobie je odciela!!:wściekła/y:) i wstalam 07:10.. a tak wogøle kontaktowalam sie wczoraj przez pw z Izå.. sprawdzilam Jej profil bo przeciez Ona ma juz tylko 17dni do terminu (a wg polskiego jeszcze inaczej!! - duza roznica tam byla!!) no wiec zapytalam jak sie ma i poprosilam zeby jak ma czas,sily dala znac cos od siebie..choc wcale sie nie dziwie jesli nie ma ochoty teraz na jakkikolwiek wysilek fizyczny czy umyslowy - tym bardziej ze miala przeprowadzke!!

..witam ewelina27. oczywiscie zapraszamy do Naszego grona na pogaduchy!! jak tylko masz jakies rozterki,wåtpliwosci - poprostu pytaj.. tu jest juz tak rodzinnie (a Nasze rodziny wciåz sie powiekszajå!:-D) ze napewno Dziewczyny Ci pomogå..

milego dnia Mamusie dla Was i Waszych malych Skarbøw - czytalam ze One tez ostatnimi dniami marudne..to nic innego jak tylko ta pogoda..

ps.do mnie dzisiaj tescie przyjezdzajå na weekend, moze wiec bede musiala Was troszeczke zaniedbac.. :( a wam sie gadane wlåczylo!!! wczoraj nastukalyscie jak szalone!! bede miala czytania a czytania!! :))) papatki!!
ps2. agnieszka - nasze liczniki z www.suwaczek.pl poznikaly.. ??? domyslasz sie dlaczego?
 
Ostatnia edycja:
troche male przemeblowanie mielismy na BB, suwaczki zawsze były w podpisie teraz to sie nazywa sygnatura:rofl2:, rozszerzyli nam profile , mozna robic albumy , liste znajom ych i w końcu wiem o co chodzi z tymki kolorami , dobierasz sobie barwy jakie chcesz w swoim profilu.
A co do IZY , juz nie długo ma termin , tak jak piszesz Kasiu, chyba na 18,fajnie jakby sie jeszcze odezwała.ja w PL napewno nie bedę miała neta bo mi wyłączyli, Kasia jak ty urodzisz daj mi koniecznie znac:-), żebym mogła pogratulowac , ciekawe...chlopak czy dziewczynka....:confused:
 
..hmm.. no tak! przeciez Ty do PL jedziesz!! :-) 10-go tak? :tak: zycze Ci udanego pobytu i naladuj swoje baterie na pozytywny powrøt do Nas!! :-) i nie martw sie!! na pewno dam Ci znac!! :tak::-D
 
juz w środę, w następna sobote mam wesele:rofl2:, powiem szczerze nie kręcą mnie takie imprezy:-(, mój M napewno polegnie , będą wszyscy nasi znajomi z dzieciństwa i podwórka,,,,,,:laugh2:i wiem jak to sie skończy , no a ja jak zwykle sztywniara bo w głowie siedzi cezary:-D
 
ania! prøbuje w tym nowym profilu wkleic swoj nowy suwaczek.. gdzie mam to zrobic konkretnie??

****

nic mi z tego nie wychodzi!! oczywiscie!! ja nie rozumiem dlaczego wciåz mam z tym problemy.. bede musiala to robic chyba swojå starå metodå - od czasu do czasu - recznie.. poprøbuje jeszcze pøzej ale teraz ide jeszcze na godzinke do løzka bo w oczach mam piasek..

buziaczki!
 
Ostatnia edycja:
reklama
ania! prøbuje w tym nowym profilu wkleic swoj nowy suwaczek.. gdzie mam to zrobic konkretnie??
na samej górze strony BB pierwszy z lewej napis USTAWIENIA, potem wyskocza różne funkcje i znowu tabela z napisem(chyba trzecia od góry) USTAWIENIA I jest edytuj sygnaturę, wklejasz poprawny adres suwaczka , Kasia musi ci sie udac , moze nie ten url wklejasz
 
Do góry