reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z norwegii

reklama
Agata jedna cyfre w numerze personalnym polknelam :szok::zawstydzona/y:
a teraz jak wsio gra to mam taki komunikat

Fødselsnummeret tilhører en person som trolig ikke er en foresatt. Vennligst bruk foresatte sitt fødselsnummer.


to znaczy ze ten nr pers. juz inny uzytkownik ma??
hmm
chyba znowu mi pzresla nowy nr jako haslo :-p
ale sierota jestem:nerd:
 
Agata dziekuje

zrobilam wszystko jak nalezy i dalej ten komunikat wyskakuje :baffled:
juz nie rozumiem o co im chodzi

wszystkie dane wpisywalam Milenki
jej nr personalny,imie,nazwisko....

napisze wiec teraz meza nr personalny i dane
zobaczymy
 
Lilka my uzylismy mojego M numeru i było oki.a tak w ogle to dostalismy wczoraj przydział do innego przedszkola, ale maja bajzel , bo wiedza , ze juz mały chodzi:-D, a podobno tak ciężko na miejsce wskoczyc:confused:
 
Ana a imie i nazwisko podaliscie rowniez meza?? :confused:

a z bajzlem to nic nie mowcie,bo sie wkurzylam dzisiaj w Nav-ie :baffled:
miesiac mija od zlozenia dokumentow za urodzenie Hani a oni nas nawet w systemie nie maja :baffled::wściekła/y:
a czytalam na forum N. ze laski czekaly na kaske z tydzien,inna meisiac a my to nie wiem ile bedziemy czekac :crazy:
 
reklama
Do góry