reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z norwegii

Lilka ta nasza piaskownica nie sprawdza sie w Czarkowym wydaniu , wysypał cały piah , a tak sie starałam :ninja2:, nalałam teraz wody, trochę się pochlapie razem z kaczuchami skaczącą żabą i wsio , nacieszony!moze za mały...
 
reklama
Ana u nas to samo
piasek jakos jest ale regularnie musze go uzupelniac :ninja2: wiadomo skad :laugh2:
Mila co jakis czas gdzies wysypuje ten piasek
jednak normalna piaskownica to piaskownica
ale coz....
 
Ana u nas to samo
piasek jakos jest ale regularnie musze go uzupelniac :ninja2: wiadomo skad :laugh2:
Mila co jakis czas gdzies wysypuje ten piasek
jednak normalna piaskownica to piaskownica
ale coz....
ja mam dosyc , jak przyczjony tygrys wędrowac za piachem:-D

a dziękuje za zaproszenie , ale z lekka jeszcze jestem w tym zakręcona , a o co chodzi z jakimis kolorami ?
 
sama nie mam pojecia o co chodzi z tymi kolorami :confused:
ponoc profil mozna jakos ''udoskonalac '' sobie
hmmm
trzeba by sie pobawic :laugh2:
 
Hejo hejo, właśnie dostałam dodatkowe 500 nok za pomalowanie płotku:-D
przyszła i powiedziała że czuje się zobowiązana mi za to zapłacić :szok:.
Nie ma za co Lilka i dziękuję za zaproszenie :-D. Sama się nałaziłam i musiałam pytac o wszystko urzędasów, niektórzy mili a niektórych angielski to nic tylko norweski, złośliwcy!!! Może polskiego chcą się pouczyć, hmmm??
Natalka też mi wysypuje ten drogi piasek. 25kg za 60 nok, kupiliśmy jej 2 worki, w sklepie dziecięcym z zabawkami kupiliśmy
beczka, kupować piasek, he he ale piaskownicy to tutaj z lupą normalnie szukac i nie mam skąd odsypywać :tak:.
 
Marta my tez tutaj wszystko sami sobie zalatwialismy :-)
czasami meilismy ochote komus zaplacic by za nas formalnosci pozalatwial ale jednak sami tracilismy czas i latalismy po urzedach
i dobrze bo dzieki temu duzo wiemy :-)

a z tym ze niby angielskiego nie umieja to trafilismy na taka babe w banku
zakladalismy konto akurat u niej,potem jeszcze karte...wszystko po angielsku
przychodzimy innym razem po cos a ta udaje ze niby angielskiego nie umie i moj maz po angielsku do niej a ta mu po norwesku odpowiadala :eek::eek::evil::oo::oo2::oo2:
a ze to byly nasze poczatki tutaj to nic nie rozumielismy z tego jej gadania :-D:-D
 
I jak tutaj normalnie pozałatwiać :wściekła/y:!!!
Jurto mamy godziny konsularne w szkole kolo kosciola katoickiego.
Takze Ana ja masz jakies pytania doytczace spraw w norwegii do mozesz przyjsc. od 18 bedzie do 20. Ja ide sie wypytac dokladnie o te paszporty, wtedy zostane sobie w kosciolku na mszy i pojade po pijanych chlopakow z imprezy :-Djak ono ze mna maja dobrze to nawet nie wiedza:-)
 
Marta fajne takie spotkania :-)
a co do paszportu to moze moge pomoc?? bo sami zalatwialismy dla Hani tutaj :happy:
 
Bo mi chodzi o moją druga córę, urodzi się w październiku i czy będę musiała jechać do Oslo czy nie bo to cała wyprawa będzie. I czy ona będzie go potrzebować od razu czy na razie do formalności wystarczy akt urodzenia?? bo zima przez góry jechać to średnia przyjemność...
 
reklama
niestety paszport zalatwicie tylko w Oslo w ambasadzie
na poczatek dostaniecie ten tymczasowy,przysla wam do domu po 2 tygodniach,byscie drugi raz nie musieli jechac skoro mieszkacie tak daleko

nasza Hania urodzila sie w listopadzie i dostala akt urodzenia od razu z stalym nr personalnym,wiec o swiadczenia (rodzinne) mozecie wystapic
nam Hani paspzort nie byl potrzebny tutaj do zadnych formalnosci
 
Do góry