reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z norwegii

na tobie Agathe zawsze można polegac:tak:.
a jak dzionek, udany?mała się wyhasała?
2nuua91.jpg
 
Ostatnia edycja:
reklama
dzieki Ane za komplement;-) rzecz ma sie tak ze w Pl wiele lat temu walczylam z infekcja ktora sie przyplatala i ciagle wracala wiec chcac nie chcac czlowiek zdobywa wiedzie. A tutaj kiedys raz w pierwszej ciazy mi sie cos przyplatalo i wlasnie kazali mi uzywac Canosten, sprawdzilam ze to samo co w Pl za 3 zl wiec przywoze sobie, tutaj ten Canosten dwa lata temu kosztowal ponad 80 koron, wiec sie oplaca;-)
 
Śliczne zdjęcia Ryba, Anka :-D!!! Anka a to twoja chatka ta z trawą;-)?
Fajnie masz Ryba że masz parkę, ja też chciałam i wyszła Maya :-D.
Może za trzecim razem się uda:laugh2:, heh heh
A co tam porabiałyście dzisiaj ? Kasiu poprawił Ci się nastrój :tak:?
Ja się wzięłam za malowanie płotku i mam koniec, hurrra!!!
i dostałam wypłatę!!!!
Ale chyba zostawię sobie te pieniądze i wydam w Polsce, tam kupię więcej:-D.
Tylko niech skarbówka jeszcze nam wypłaci zwrot podatku i będziemy szczęśliwie "bogaci" chociaż przez chwilkę :-)!!!
A i witamy Nowo przybyłych :-)!! Cześc Ewelina!!! Ja mieszkam w Bergen :tak:.
I już mija 8-my miesiąc mieszkania w oazie szczęścia i rozkoszy:-D!!!
 
czesc mamuski :-)

ide nadrabiac co popisalyscie bo mam tyly :zawstydzona/y:


widzialyscie jakie bajery podawali w profilach?? hihiii :-) pobawilam sie troszke :rofl2:
zobaczycie potem :-D


bylismy w Trygdekontor
wreszcie sie zebralismy po te rodzinne i te 3300kr na Mile
pytanie ile miechow do tylu daje Nav te swiadczenia??
bo ja wyczytalam ze 3 miechy do tylu a Pani w biurze nie wiedziala ile,ale powiedziala ze chyba wiecej
no to ja na to jak na lato:-D:rofl2: mam juz wizje ze zrobie Milence pokoik na tip top
czyli nowe mebelki w pokoiku :-) i wogole urzedzenie pokoiku

pogoda nadal piekna
slyszalyscie moze jakies prognozy na pogode w Norkach???
bo ja wiem ze w PL ma byc lipiec mega upalny z licznymi burzami a sierpien ma byc mega upalny :-)
jakby i tutaj tak bylo to superrrrrr
 
Lilka te 3300 to nadpłacają tylko 3 miechy do tyłu :-( wiem bo sami się o to staraliśmy i tylko za 3 miechy do tyłu nam dali i poszłam sie spytac i kierowniczka powiedziała ze tak jest w przepisach.
A te 970 miesięcznie to 6 miesięcy do tyłu.
 
Lilka ja próbowałam cos wykombinowac z albumami, ale fotki sie nie pokazuja , i cos ty tam wykombinowała ....?
 
Mysle ze narazie starczy,jak znajde chwile to wam wysle wiecej.Lilka dzieki za pomoc i podpowiedz!

rybka nie ma sprawy :-)
ciesze sie ze pomoglam
a dzieci masz cudne :-) corcia to cala Ty :-)

moze bysmy sie raz spotkaly?? w koncu daleko do siebie nie mamy :-)

No wlasnie Aniu tak jak mowisz mam co robic przy dwojce dzieci i niejest lekko ale da sie!Tylko niema sie czasu dla siebie i to mnie troche:wściekła/y:!Z Dominika jest kluska,on ma prawie pol roku.Jak ja go urodzilam to on wazyl 3340 a Patrycja 3200.Tylko ja jestem niskiego wzrostu i szczupla.Jak bylam w ciazy to wcale takiego duzego brzucha niemialam i to jest dla mnie dziwne!Dominik wazy prawie 11kg to mam co dzwigac.Dobra ide zrobic cos do jedzenia.Odezwe sie pozniej.Milego dnia dziewczyny!:-):-):-)

11kg:szok::szok::szok: kobito to masz co nosic
mi juz Hania za ciezka a wazy moze kolo 9kg:confused:
ja tez nie mam lekko
maz non stop w pracy od rana do wieczora...ja sama z dwojka plus dom :nerd:
no ale duza rodzine sie chcialo miec to trzeba pocierpiec troszke az pociechy podrosna :blink:

Witam serdecznie

Nie wiedziałam wcześniej o istnieniu tego wątku. Od 2 tyg. miszekam w Krisiansand. Wszystko tu dla mnie nowe, inne. Jeszcze nie wiem, jak tu wszystko wygląda od strony medyczej i prawnej. Mam nadzieję dziewczyny, że pomożecie mi się z tym wszystkim zapoznać.
20.VI. mam jadę na ost. wizytę lekarską do Polski. Potem każda kolejna będzie tutaj.
Jeżeli macie jakieś dobre rady to proszę, z chęcia wszystkiego posłucham.
Pozdrawaim wszystkich i zyczę miłego dnia.

witaj Ewelinka
zagladaj czesciej
a co do pomocy to oczywiscie ze ci pomozemy
nie jest tak strasznie :happy:

Mamusie.. mam tylko jeszcze jedno pytanie..

..czy stosowanie w okresie laktacji srodkow zwalczajåcych cellulitis - mowie TYLKO o kosmetykach i stosowanie ich TYLKO na dolne czesci ciala np.uda, NIE jakis pigulkach czy innych suplementach diety nie wplywa ujemnie/szkodliwie na karmienie piersiå? wiem ze odchudzanie sie na sile czy wykonywanie cwiczen fizycznych moze spowodowac utrate pokarmu, czy slyszalyscie lub wiecie na ten temat cos jeszcze? :)

Kasiu rozne sa mity,ale ja czytalam artykul (pisal go lekarz),ze mozna sie kremowac takimi kremami ale omijac piersi :tak:
a cwiczenia wykonywac 2 h przed karmieniem,bo cwiczenia powoduja ze cos tam sie wytwarza chyba jakis kwas i dziecko potem moze meic kolki:happy:

a zdjecia wkleje ino leniwa jestem :-p ale wkleje,obiecuje ale nie dzis :rofl2:

Pogoda cudna :-D. A ja słyszałam ze w Norwegii lata nie ma? Co za bzdury:angry:!:

marta mi sie to tutaj podoba ze zima to zima a lato to lato :-)
boskoooooooo :-):-):-)

Lilka te 3300 to nadpłacają tylko 3 miechy do tyłu :-( wiem bo sami się o to staraliśmy i tylko za 3 miechy do tyłu nam dali i poszłam sie spytac i kierowniczka powiedziała ze tak jest w przepisach.
A te 970 miesięcznie to 6 miesięcy do tyłu.

kochana bardzo ci dziekuje!!!!!
czyli juz wiemy o co chodzi :tak:
wielkie dzieki za info :-)

Lilka ja próbowałam cos wykombinowac z albumami, ale fotki sie nie pokazuja , i cos ty tam wykombinowała ....?

pw :ninja2::ninja2::-)
 
reklama
my teraz tez planujemy dokupic jakies zabawki ogrodowe,bo caly dzien na podworku spedzamy
mamy chustawki i trampoline (naszych Norwegow,ale sami nam zaproponowali ze Mili ma korzystac :-) )
ale planujemy dokupic wlasnie jakis basenik i taki namiot z tunelem

w lipcu na 2 tygodnie przylatuje tesciowa z chrzesniaczka nasza (rok starsza od Mili) to tym bardziej zalezy mi by dziewczynki mialy duzo atrakcji na podworku:happy:

cale szczescie ze nasi Norwegowie nie maja nic przeciw mimo iz maja piekna trawke na ogrodzie (Agata)
 
Do góry