reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

mamy z norwegii

reklama
moi przodkowie to tatarzy, więc troche taki mieszan iec ze mnie, tata z wałbrzycha(nazwisko mówi samo za siebie), mama z kaszub, i troche szlacheckiej krwi toche tez płynie:-Dmieszanka wybuchowa!!!!!!!!!!!
 
no Francja odjechana :-D:-D na luzie haha
widze teraz Hiszpanie to samo

Ana to jakby co apmietaj :-);-)


ja narazie stawiam na Ukraine :-p fajna piosenka,no i wykonawczyni jak z Playboya wiec meski tlum pewnie zaglosuje :rofl2::-D
 
ja tez slyszalam ze wozki trojkolowe moga byc wywrotne,ale potem gdzies czytalam ze to jakis mit....wiec nie wiem

Norwegia ostatnia spiewa,juz nie dlugo,nie moge sie doczekac by posluchac z czym wyskoczyli
:-)
 
Lila.. norweska piosenka tez jest w tym roku spoko..
Ania.. a wiesz ze Walbrzych to tylko 20km od Swidnicy jest!! bylismy teraz z J. w Ksiazu i Szcawnie Zdroju.. :tak::-) a no to ja od dzisiaj bede nazywala Ciebie "AZJA!!" (z Pana Wolodyjowskigo ofkors!! :-D)



ps. dziewczyny ide wymyc naczynia bo mi sie wysypuje ze zlewu!!
 
reklama
Do góry