reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z norwegii

reklama
Maniulka no dla mnie to też jest koszmar, bo ja z natury lubię gadać a ta bariera mnie dołuje, mam malamuta i już nie raz bym kogoś poznała bo oczywiście dużo ludzi mnie zaczepia aby się spytać co to za rasa itd. a tu dupa jak mnie to wkurza. Najśmieszniejsze że tutaj ma wzięcie mój pies a nie dziecko, nawet u męża w pracy jak podjechałam z nim to oczywiście dopytywali się o psiaka.
 
`Iwi to pies ma wzięcie :-D:-D:-Dja mam pudelk-dupelka:-p:-p:-pstaruszka mojego kochanego:-)
Sernik wyszedł pyszny,wiedziałam ze na nim polegnę :rofl2:
zapowiada sie ładna pogoda zero chmur i sloneczko,trochę chłodno ale pewnie do poludnia się ociepli więc pobycze się na tarasie a mała nich biega,syn pewnie wróci zmęczony bo dzisiaj szkoła poszła w góry i to kawał drogi,mnie tez by się tak przydało przegonic co drugi dzień,diety by mi nie były potrzebne:-D:-D:-D:-D
 
oj Maniulka nie grzeczna z Cibie dziewczynka , ale ja bym tez poległa:)

Ivi piesek super :) to fakt mozna sie zakochac w nim .
a jak twoj maly, pisalas , że wczesniak tak , ja przepraszam , nie pamietam ty w pl rodzilas czy w N?
 
Dziewczyny pamiętacie mnie jeszcze? Pewnie nie...
Pisałam jeszcze przed przeprowadzką do Nor ale jakoś nie było czasu, żeby tu zaglądać...
Teraz jestem :) Mieszkamy z mężem i synem w Horten - może jest ktoś z okolicy?
Pozdrawiam wszystkie mamy i dzieciaczki :-)
 
oj Maniulka nie grzeczna z Cibie dziewczynka , ale ja bym tez poległa:)

Ivi piesek super :) to fakt mozna sie zakochac w nim .
a jak twoj maly, pisalas , że wczesniak tak , ja przepraszam , nie pamietam ty w pl rodzilas czy w N?
Ale mnie dawno nie było. Franek dwa tygodnie później się urodził, a rodziłam w PL. U nas ok. 19 idziemy do kontroli i zobaczymy ile przytył.
 
Oj dawno mnie tu nie bylo :) u nas jutro zaczyna sie 36 tydzien , jak narazie czuje sie b.dobrze , nogi mi nie puchna, brzuch miekki - tak wiec brak skurczy :) ... ale obawa przed zblizajacym sie porodem jest. Milego wieczoru zycze :)
 
kasiar, u nas juz 21 tydzien :)
a rodzisz w Norwegi,tak? mnie znajoma nastraszyla porodem tu,ale z tego co rozmawiam z polozna, widzielismy szpital i w ogole, to mysle ze nie bedzie zle :) najlepsze,ze w 36 tygodniu zamierzamz Poslki wracac z wakacji, mam nadzieje,ze dojade :-D w pierwszej ciazy wlasnie czulam sie do samego konca super,wiec mam nadzieje,ze i w tej tak bedzie, i nie bedzie problemu w podrozy :)
 
gugula Witam i jak wróciłaś już czy nadal w PL a ja słyszałam że tutaj porody są spoko, ale rodziłam w PL bo jednak jakoś bezpieczniej się czułam ze względu na język.
 
reklama
Iwi, wrocilam juz 2 tygodnie temu :-)
teraz to juz odliczam czas do wakacji :-D
mnie nastraszyla znajoma,ze oni tu cesarek nie chca robic, dopiero jak pojawia sie zagrozenie zycia dl amatki albo dziecka....a moj mlody mial 4570g,wiec gdyby drugie dziecko mila byc tez wielkie, to nie chcialabym jednak rodzic naturalnie do skutku....
ale polozna mnie uspokoila, w 37 tygodniu bede miala usg,zeby sprawdzic,jak duza dzidzia jest, jakie ulozenie itd, i w razie czego od razu dostane skierowanie na cc... a co do opieki to tez slyszalam,ze jest bardzo w porzadku :) dostalismy broszurke,o mozliwosci noclegu meza razem ze mna :-) 280 kr za nocleg ze sniadaniem albo 480 za nocleg plus calodzienne wyzywienie :) wiec jestem nastawiona pozytywnie:)) a co do jezyka,to w razie czego po angielsku sie dogadam :-)
 
Do góry