reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z norwegii

reklama
Czesc
Tak odczytałam prywatne wiadomosci, ale nie bardzo wiem o co chodzi wiec jakby ktos mogłby mi wytłumaczyc to byłabym wdzięczna :)
Mąż juz przyjechał wiec juz mi sie tak bardzo nie nudzi :) Maya juz zdrowa.
 
Dziewczyny chciałam się przywitać bo niedługo też będe mamą z Norwegii, Obecnie czekam na synka i godz, 0 juz nie długo potem nas czeka przeprowadzka tam i jestem przerażona jak tam będzie.
 
My też mamy zamiar przeprowadzić się w lutym, bo rozłąka jest nie do wytrzymanie, a szczególnie teraz jak będzie dziecko. Tylko przeraża mnie ta podróż z tak maleńkim dzieckiem.
Oczywiście jak dobrze pójdzie to Wejherowo no chyba że będzie sytuacja awaryjna to Redłowo, bo bliżej, ale staram sie pesymistycznie nie myśleć.
A wiesz czego się spodziewać bo juz tam byłaś czy już macie wszystko załatwione.
 
byłam , mieszakłam , straszy chodzil do przedszkola ja do szkoly i se zwiałam :)
co do wejherowa jestem mega zadowolona drugiego tam rodzilam , na redlowo tez nie narzekm , jest jak jest:)
 
reklama
Do góry