reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z norwegii

Naprawili około 13:szok::szok::szok:matko myslałam że narobię w gacie :-D:-D:-D:-D
Ciacho drożdżowe mniam :tak:mnie mój Maciej molestuje o mufinki ale uwaga!!!!!od czerwca buhahahha chyba mu obiecałam na dzień dziecka ale coś tam coś tam i nie zrobiłam do dzisiaj mi wypomina to:-p
obiadek zjedzony plauszki ziemniaczane :tak:
 
reklama
maniulka, to zrob w koncu dziecju te muffinki :-p ile moze prosic :-p

Ale miala przeboje z moim ciastem :-D wiecie czego mozna zapomniec piekac drozdzowke? ja zapomnialam dac drozdze :-D :-D :-D No i po godzinie "wyrastania" ide wyjac ciasto, a tu taki plaskacz...i mysle sobie co zrobilam nie tak, az mnie nagle olsnilo :-D ALe udalo sie odratowac, dosypalam drozdze, zagniotlam znowu i tym razem uroslo :-)

Pora spac chyba, bo pwnie znowu pobudka kolo 7, bo maly znow nie dotrwal do wieczora i zasnal drugi raz w dzien.... ehhh...dobrej nocki zycze Kobiety:-)
 
Witam:-)
Gugula mówisz że próbowałaś zrobić ciasto drożdżowe bez drożdży buhahahhahahah:-D:-D:-D:-Dno to chyba byś nie doczekała aż wyrośnie,a jak Szymek lepiej już???
U nas dalej katar ale nic więcej ani kaszlu,ani gorączki dzisiaj chyba pójdziemy na króciutki spacerek bo powietrze takie rześkie
A mufinki no cóż może kiedyś się zrobią :-D:-D:-D
A powiedz znalazłaś gdzieś tą przyprawę do piernika
 
nie znalazlam wlasnie....Moja tesciowa wziela ze szkoly przepis na pierniki, i tam sa po prostu w przepisie jakies 3 przyprawy, ale nie wiem czy tobedzie ten smak :/ na stronach widzialam gdzie przepisy na samorobna przyprawe do piernika, ale szczerze mowiac to tutaj to za duzy koszt, bo jak mam kupic ponad 10 skladnikow, kazdy pewnie po dobrze 20kr, to mi sie nie oplaca, az taka maniaczka piernikow nie jestem :-D ale chyba poprosze Jarka zeby z polski mi przywiozl, chyba pod koniec tygodnia bedzie z powrotem ;-)

Szymon na szcescie tez juz dobrze, tylko troszke kataru mu zostalo, nawet apetyt wrocil :-) chyba tez na chwile chociaz wyjdziemy na dwor, bo juz od tygodnia nie wychodzilismy :-/

Zrob biednemu dziecke te nieszczesne muffinki leniwa babo :-p Toz to w ogole roboty przy nich nie ma, a dziecko uszczesliwisz :-p

Milego dnia zycze :-)
 
Witam
Chyba wykrakałam Mayka dzisiaj już gorączkuje 38,2 . Mam nadzieje że to tylko przeziębienie i nic innego sie nie rozwinie. Teraz dałam jej przeciwgorączkowe i poszła spac. Mam nadzieje że jak wstanie to będzie lepiej a nie gorzej :(.
 
Fiatuszek, cos musi byc w powietrzu jakis wirus....bo co slysze, kto ma dziecko to mu choruje ostatnio....Moj chory, 2 znajome tez maja chore dzieci, Maniulki Martynka tez..... Cos musi byc na rzeczy :/ albo nagle wsyztskie dzieci zaczely sie masowo przeziebiac, ale watpie ;) pociesz sie, ze przejdzie :)
u nas juz jest dobrze, nawet na dworku posiedzielismy dziis z godzinke, tak pieknie slonce swieci :) A teraz moje dziecie przymierza sie do spania :) musze rozwazyc czy klasc sie razem z nim, czy moze zrobic cos pozytecznego (prasowanie czeka)....

Milego slonecznego dnia :)
 
Masz racje to musi byc coś w powietrzu. Jak wstała popołudniu to już było lepiej zobaczymy jutro.
U mnie teżprasowanie czeka ale jakos mi sie nie chce może w sobote sie wezme :). Teraz mam chwilke dla siebie wiec odpoczywam troszke.
 
mlody zanal wczoraj dopiero przed 16, wiec juz pozno zebym sie kladla, ale prasowac mi sie tez nie chcialo jednak :-D obejrzalam rozmowy w toku i po prostu sie obijalam :-D
A dzis mam norweski, a w zeszym tygodniu nie bylam bo sie pochorowalismy, i nie wiem czy cos musze zrobic czy nie, wic nie zrobie nic :-D ciekawe kiedy naucze sie na tyle,zeby sie z jakims Norwegiem dogadac :-D ja sobie daje kilka lat na nauke, zanim pojde do pracy, bo mlodego do przedszkola posle gdzies tak za rok albo poltora, a w tym czasie planuje miec drugie dziecko juz, wiec znow do pracy nie pojde, i znowy tez 3 lata zanim do przedszkola :-D wiec mam czas na nauke jezyka :-D

milego... :-)
 
reklama
Do góry