reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z norwegii

witam kobitki
Testu nie robiłam nie musiałam niestety dostałam okres spoznioy tydzien ale jest :( moze teraz się uda jak tylko moj przyjedzie !!! Bo my nadal same siedzimy ale dobrze że mozna wyjsc a dwór na chwilke przynajmiej. Moja na szczescie jest na razie zdrowa- odpukac w niemalowane. życze zdrówka wszystkim chorym dzieciuszkom i cierpliwości dla mam :)
 
reklama
Fiatuszek, to bedziemy sie rowno o dzidziusia starac :) ja tez juz mialam nadzieje,ze tym razem bedzie, ale tez dostalam okres....tylko ja nawet nie jestem w stanie nigdy stwierdzic, kiedy powinnam dostac, tak bardzo mam nieregularne :/ i mam takie cykle po ponad 40 dni nieraz, i juz sie nastawiam,ze moze tym razem dzidzius, a tu nagle okres sie pojawia...przy Szymku to przez to chyba z 10 testow robilam :D

Beatris, ja tez mysle,ze mozesz Kawke slabiutka sobie wypic...Generalnie,z tego co pamietam ze szkoly rodzenia, to nie powiino sie rozpuszczalnej pic, sypana od czasu do czasu nie zaszkodzi ;)

Maniula, jak tam Mala? lepiej troszke?
 
gugula kup sobie w PL jak będziesz albo niech ktoś Ci przyśle tabletki ziołowe castagnus CASTAGNUS, 30 TABLETEK - Apteka internetowa - Domzdrowia.pl
lekarz mi je polecił bo u mnie cykle strasznie nieregularne się po ciąży zrobiły
ech dzisiaj jakiś zdołowany dzień mam , muszę sobie chyba jakiejś koleżanki na miejscu poszukać żeby się na plotki umawiać ;) , chociaż to pewnie wpływ pogody bo leje od rana a Kuba mi coś spać ostatnio nie chce
 
Gugula ja ci kibicuje i trzymam kciuki,Fiatuszek tobie również i innym starającym się tez :tak::tak::tak:Martyna ma jak na razie tylko katar ale za to mega,cos pokasływała rano ale to raczej od kataru bo później już nie,w dzień kochana i nawet nie marudna za to nocka szykuje mi się znowu do bani,już się obudziła i płacz bo ona nie chce w łóżeczku więc spi u mnie w łóżku,znowu będzie kopać i szczypać

A w ogóle to litwinowi co mieszka pod nami od rana wybijałao szmbo tzn.on podoobno walczył od 2 w nocy z tym ale mnie dopiero powiedział sąsiad z góry około 13,no dekiel ten litwin bo ja w tym czasie włączyłam pranie,zmywarkę i inne duperele a woda się lała ale jego sprawa gorzej z nami siku trzymałam chyba ze 3 godziny,w końcu zrobiłam ale bez spuszczania wody,młoda tez wykąpałam ale korka z wanny nie wyjmowałam,młody z grubsza sprawą poleciał do znajomych ale ile tak można żyć :szok::szok::szok:okazało się że to jakies główne szmbo i wina jest niby komuny pół dnia robili i miło być oki ale wieczorem włascicielka zadzwoniła do nas że ciągle wybija i żeby nie używać nic,jutro rano posram się w gacie :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
Maniula, macie dla Martyni nocnik, to moze Wam sie teraz wszystkim przydac :p Moze przy okazji mala podlapie do czego sluzy :D

Ja juz mialam nadzieje,ze mlody wydobrzal,bo apetyt prawie wrocil, a wieczorem takiego puscil pawia, ze mi pol dywanu biedny zarzygal....i mnie przy okazji i wszytsko w promieniu metra chyba...ale nie wydaje mi sie,ze to od choroby, szybciej jakby mu cos na zoladku zostalo, podejrzewam skorke od parowki :/ mam nadzieje,ze jutro obejdzie sie bez takich rewelacji....Ale wierzcie mi lub nie, jzu tylko z grubsza wyczyscilam, a moj szanowny malzon pral dywan i myl podlogi, to od razu wykorzystalam i kazalam cale mieszkanie przeleciec :D

AniaSm, dzieki, jak bede w polsce to na bank zobacze te tabletki :) mowisz,ze pomogly? bo u mnie to juz masakra jakas....Ale ja od zawsze mialam tak, przy tabletkach anty chcac nie chcac bylo regularnie.....i tak bede sie do gina wybierac,wiec pewnie porusze ten temat :)
Masz racje, czasem taki dolek dopada,ze dobrze z kims pogadac....ja to sie bardzo ciesze,ze mam tu kilka Polek, z ktorymi mozne pogadac :)

Ide sie kapac bo smierdze jak rzyguś ;) dobrej nocy :)
 
No to Maniulka do wiaderka jak dawniej robili :) hihihi.
Wiem jak to jest jak wybija. Jak mieszkałam w Holandi to nawet na 10 piętrze wybijało masakra.
Gugula to powodzonka mam nadzieje że sie nam uda wkoncu :). Miłej nocki.
 
Maniulka, jak tam? macie wode czy dalej musisz wstrzymywac? :-D Moze Ci Martynia pampersa pozyczy ;-)

A moje dziecko dzis o 7 sie obudzilo juz, wiec mamy dzis dlugi dzien...ale to chyba przez to ze wczoraj spal 2 razy w dzien... ciagle bez auta jestesmy, wiec odpada pojechanie gdziekolwiek, chociazby do sklepu, a wyjscie na ploty nie wchodzi w gre, bo mlody kaszel ma jeszcze a ja smarkam, i nie chce zarazy rozsiewac :-)..Wiec jestesmy skazani na siedzenie w domu....i to az do 19:30 sami, bo Krzysztofek nadgodziny robi...

chyba cos sobie z tych nudow upieke :-D
 
Witam:-)
U nas nocka super małą wstała jak zadzwonił mój budzik czyli po 8 :-)
Gugula przyjechała jakas ekipa rano i cos grzebali na dworze w kanalizie teraz patrzałam to już ich niema ale czy zrobili nie wiem :confused:chyba będę musiała od tej Martyny wziąć pampersa :-D:-D:-Dbo on to maja ruchy
A mój dzisiaj to nie wiem czy ma nadgodziny czy nie,ale pewnie nie
 
reklama
Ale sie wyspalam :-) Szymon oczywiscie standardowo znsnal juz po 11 (swoja droga to nie wiem co mu sie pomieszalo, zawsze chodzil spac kolo 14, ale ostatnio to juz przed 12)...A ja wykorzystalam i razem z nim w kimono, i tak 2 godzinki prawie pospalismy :-) mam nadzieje,ze wiecej juz dzis nie zasnie, to go poloze normalnie o 20 spac, bo jak wczoraj spal mi 2 razy, to o 22 dopiero....

Wiecie juz co pieke? :-D wymyslilam sobie placek drozdzowy z dzemem (w roli dzemu powidla sliwkowe)

Maniulka, mam nadzieje, ze naprawili i nie musialas jednak korzystac z pampersow :-D
 
Do góry