reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z norwegii

Salomii, dzieki za namiar :)jakos nawet nie pomyslalam o biltemie :)ale juz wiem gdzie wyciagnac meza na zakupy w weekend :) bo u nas niestety nie bylo w pekasie... wyobrazcie sobie ze w sobote chodzilam po wszystkich zabawkowych w alesundzie,zeby kupic melemu tablice magnetyczna (znikopis), ale chcialam taka mala,zebym do samolotu mogla zabrac,zeby sie czyms zajal...a wszedzie akie wieeelkie byly...a tu wchodze na stronke biltemy, patrze,a maja nie dosc ze o ponad 100kr tansza, to jeszcze w komplecie 2: duza i mala:-D
 
reklama
Hey hey :) Witam w ten mroźny dzionek :D
Kamil śpi już1,5 godz :D dwa razy dziennie spi po tyle a tak to spi 30 min ;) Ale i tak jest dobrze :D
Bylismy na spacerku - ale jest mroźno brrrr... No ale dotlenić się trzeba i Małego hartować :p
A pisałam Wam, że Kamil już robi kupki codziennie :D no i już nie płacze tak dużo jak wczesniej i wogule jest coraz lepiej :D
no i oczywiście rośnie jak na drożdzach - ma już 5300 g :D

Miłego słonecznego dzionka Wam życzę :*
 
Witam wszystkich
Beatris superowo że mały tak rośnie no i problemy z kupka sie skonczyły oby tak dalej. Ja sobie wkoncu usiadłam na moment ale i tak zaraz obiad ide gotowac. Też byłam z Mayka na spacerku rano ale zimno strasznie wiec tylko godzinke byłyśmy.
Dzisiaj nawet zrobiłam makaron bo mój Michał lubi taki domowy ale tak mnie ręce bola że masakra.
 
U nas tez mroz, ale sloneczko swieci i az milo na dworze :) ale my krotko bylismy, bo mlody zasypial mi na hustawce juz :) a teraz juz od 2 godzin spi,wiec pewnie zaraz pobudka :) milego dnia zycze :)
 
Fiatuszek, ja tez sie ciesze,ze mlody spi w dzien :) czasem mu sie zdarza,ze nie zasnie, ale wtedy na sile juz musze go przetrzymywac do 20,i strasznie marudny jest wtedy.... A dzis to prawie 3 godziny spal, przynajmniej mam troche czasu dla siebie :) No,ale Twoja Maya jednak troche starsza jest,wiec ma prawo nie spac :)
 
Martynia też już nie spi w dzień niestety,tak lubiłam te jej 3 godzinne drzemki miałam czas na posprzątanie,poprasowanie i leniuchowanie:-p jedyny plus że idzie dosyć wcześnie spać przeważnie około 20 już śpi:tak:
No tak mroźno było dzisiaj ale mała dzielnie biegała,dzisiaj nie było saneczek tylko marsz oj jaka radość wielka :-)
Dobrej nocki :-)
 
Witam w kolejny mrozny dzien :) Dzis chyba u nas nici ze spacerku,bo maly mi goraczkuje od wczoraj wieczora...w ogole noc slaba, bo sie czesto budzil i plakal-ale to mysle,ze przez temperature chyba.... nie wiem czy to nie na zeby, bo ma tylko goraczke, nic poza tym...za to mi z nosa cieknie i gardelko pobolewa....

Dziewczyny, czy ktoras z Was kojrzy moze gdzie mozne dostac przyprawe do piernika? Ponoc nazywa sie to pepper kakkar krydder.... Mi sie ostatnio zamarzyly pierniki,ale u nas w sklepie nie dostalam, i tak sie zastanawiam,czy w ogole dostane gdzies?
A dzis z braku przyprawy do piernika beda eklerki :-) mam nadzieje ze wyjda :-)
Milego dnia zycze ;-)
 
reklama
Witam:-)
Oj mroźno,mroźno ale słoneczko już z za gór wychodzi i tak jakos przyjemnie :-)pewnie spacerek będzie jak nic:-p
Gugula może jak po za tą goraczką nic Szymkowi nie jest to faktycznie na zęby a jakie jeszcze mu żabki zostały 5 ?????
Normalnie woła mnie żelazko i tak zerkam i zerka i tak mi się nie chce:baffled:
 
Do góry