reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z norwegii

reklama
widze że temat tętni życiem ;) heheh
gugula ja robiłam serek podobnie z tym że dodaję odrobinę soku z cytryny żeby mleko szybko zkwaśniało a jak gotuje to później to dodaje jeszcze litr normalnego mleka ;) i też jest super , a serniczek robiłam z kubeczków tzn 3 szt przepuściłam przez praskę i wystarczyło :)
maniulka u mnie obiad z wczoraj zrobiłam buraczki na ciepło ,ziemniaki i upiekłam mięsko :) pyszniutkie wyszło aż się samo rozpływa w ustach :)
 
U mnie na razie swieci słonce wiec jak bedzie tak do 15 to idziemy na spacerek. A na obiadek dzisiaj spagetti carbonara wymysliłam. Zjemy razem z Maya bo moj mąż dzisiaj w /stavanger pracuje cały dzien :(.
 
Ania, a z jakich kubeczkow robilas? z tego cottage? j nie wpadlam na to,ze sie da i z tego :D kiedys znalazlam przepis na sernik z philadelphii, ale nie wiem czy chodzila na pewno o ta sama, ktora u nas w sklepach mozna kupic, bo jakies takie slone to wyszlo i niedobre, wiec wyrzucilam :/
My tez mamy buraczki dzisiaj, do tego mielone usmaze dla meza i bedzie dobrze :)
maniulka, masz racje, pogoda paskudna, nic sie nie chce...nawet moj mlody dzis o 12 poszedl spac juz na drzemke,a wstal po 8 :) wczoraj to mi pod drzwiami zrobil histerie,ze chce wyjsc,nawet spodnie od kombinezonu sobie wyjal,wiec nie mialam serca mu odmowic i poszlismy na chwile chociaz :) ale akurat wstzrelilismy sie moment jak nie padalo :D dzsi na szczescie go tak nie ciagnie na dwor :)
 
dokładnie ten cottege i serniczek wyszedł może nie taki pyszny jak z PL serka ale jak na tutejsze warunki to rewelacja
u mnie też leje już chyba 4 dzień i mam dość ,żeby chociaż trochę przestało to wyjde z Kubą na spacer
 
Zrobiłam sobie własnie popołudniową kawusię a wy mi tutaj o serniczku no nie
:rofl2::rofl2::rofl2:a ja w domu nie mam nic słodkiego,zawsze jak cos jest to Maciej wyszpera a ze ostatnio nie chce nam jesc obiadów i innych rzeczy to ma szlaban na słodycze,naprawdę ze mną źle bo az sobie kawe posłodziłam:-D:-D:-D
wyjęłąm piersi z kurczaka tylko nie wiem jeszcze co z nich zrobię :-DMaciej oczywiscie tylko kotlety więc pewnie ala schabowe będą.
O 16 mam klienta na strzyżenie chyba za jednym zamachem ostrzygę męża i Martyni końcówki dziabne :-p
Własnie słysze autobus,syn do domu jedzie ze szkoły:-)
 
maniula, powodzenia w obcinaniu Martyni wloskow :) jak ja obcinalam Szymkowi, to dwa dni mi to zajelo, bo tak sie wiercil i nie chcial usiedziec, ze na raty musialam ciac :-) a teraz zapuszcamy na zime, troche z lenistwa, a troche bo chcce zobaczyc jak bardzo sie mu pokreca :-D
 
reklama
ehhh....i po weekendzie......
Fiatuszek, ja pewnie gdybym miala dziewczynke to bym tez nie obcinanala,ale chlopakowi to wypada :)
Bylismy na weekend u znajomych, i wlasnie kolezanka obcila synkowi grzywe, ale tak smiesznie,ze wyglada jak tomasz kot w reklamie netii :) taka grzywkana 1cm :-D
A w ogole to sniegu nam nasypalo,a nie mamy sanek nawet....ponoc tu wcale nie maja sanek takich z oparciem dla dzieci? wiecie cos na ten temat? Maniula, widzialas gdzies u nas moze? ja myslalam,ze moze w pekasie,jak myslisz?
 
Do góry