reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z norwegii

Witam
Dziękuje za gratulecje chociaż to informacja jeszcze nie potwierdzona :)
Moja córka dzisiaj wstała i od razu nosy eskimosy ze mna robiła i całowała i od razu mowi ze bajki chce :) wiec rano mam jakas godzinke zeby posprzatac wypic spokojnie kawkę. Potem to dopiero zaczyna marudzic bo jej sie nudzi :)
 
reklama
O tak dzieci potrafią przemarudzić,moja da mi dzisiaj w kość bo pogoda kiepska chyba nici ze spaceru :eek:
Mówisz że jeszcze nie potwierdzona ciąża ale odczucia jakies czy tylko spóźniająca się @ a może tescik robiłas?????
 
Pogoda nie ciekawa masz racje. Moja teraz oglada bajki na komputerze a ja czytam ksiązke :)
Ciąza jeszcze nie potwierdzona ale spoznia sie okres wiec na 99% jestem. Test czeka w szafce mam nadzieje ze się potwierdzi bo staraliśmy sie z mężem o drugie chcemy żeby Maya miała rozdzenstwo :
A ty maniulka masz córeczkę ? w jakim wieku ?
 
Fajniutko miec takie pociechy ale napewno też dużo pracy z dwójka jest co nie ?
Moja ostatnio ma problemy z zasypianiem musze siedziec przy niej z godzinke i dopiero potem usypia, mam nadzieje że to przejściowe jest :).
Jesteście juz długo w Norwegii ? Bo ja bym miała kilka pytanek jak oczywiscie dasz rade odpowiedziec :)
 
Ja jestem tutaj rok i 3 miesiące jak cos to pytaj może uda mi się odpowiedzieć :tak:
U mnie ta różnica wieku jest więc starszak sam sobą się zajmie a małą mam naprawdę kochaną i żadko kiedy daje w kosć,syn był bardziej problemowy jak małe dziecko :eek:Zaraz ide na kurs,własnie sobie hennę położyłam na brwi bo jakies takie wypłowiałe mi się zrobiły wyglądam teraz dosyć smiesznie :-D:-D:-D:-D

Kurcze koleżance wczoraj minął termin porodu i nie iwdze jej na gg od kilku dni ona mieszka we Włoszech strasznie bała się porodu ciekawe czy już jest po:-p
 
A to na jaki kurs chodzisz ? Ja na razie sie aklimatyzuje :) jestem tutaj dopiero 2 miesiące. Wiec musze sie podowiadywac np. o przedszkolu jak to tutaj jest. Maya ma 2 latka strasznie lubi dzieci i posłalabym ją do przedszkola chociaż słyszalam różne opinie i dobre i złe i nie wiem co zrobic.
 
Chodze na kurs norweskiego,idzie mi średnio no ale zawsze cos do tej głowy wejdzie :-pa najważniejsze wyskoczę z domu,spotkam się z ludźmi,pośmiejemy się powygłupiamy dzisiaj to normalnie płakałam ze śmiechu :-D:-D:-D chodzą sami polacy i kurs prowadzi tez polka,więc super jak dla mnie:tak:
Co do przedszkola to wszystko przed nami,Martyna kończy 2 lata w marcu i być może od wrzesnia pójdzie do przedszkola ale jeszcze nie jestem pewna na 100%ciągle mi się zdaje że ona jest za mała ale wiem że w domu to nie to samo,dziecko musi być z dzieckiem ja nie umiem się z nią tak bawić jak będą się bawić w przedszkolu boje się tylko chorób chociaż ona bardzo mało choruje ale tutaj czy pogoda czy nie dzieci wychodzą na dwór,a najwazniejsze że oswoi mi się z językiem i do szkoły już będzie jako tako przygotowana i ta mysl mnie przekonyje,na dzień dzisiejszy oczywiscie a jak będzie zobaczymy:tak:
 
Witam
Zrobiłam dzisiaj test ale był uszkodzony i wyszedł wynik negatywny :( musze zajżec do apteki.
Ten jezyk jest strasznie trudny jak go słucham. Ale ważne ze masz sie z kim spotkac i pogadac i tak jak mowisz zawsze coś wpadnie do głowy, wiem co mieszkałam 2 lata w Holandii i tam tez chodziłam na2 kursy.
Tu gdzie mieszkam to niestety nie ma jak na razie zadnej młodej mamy i siedze cały czas w domku z mała. Wychodzimy tylko na plac zabaw a tam zawsze pustka :(
 
reklama
ale dawno tu nie zagladalam :) tak na wszelki wypadek przedstawie sie :) Na imie mam agnieszka, mieszkam w Larsnes. Mam 25 lat i jestem mama prawie poltorarocznego Szymka :) tyle o mnie :)
Maniulka, nam ostatnio jak bylismy z mlodym na szczepieniu i przegladzie u pielegniarki, to wlasnie pytala sie o przedszkole, tzn od kiedy chcemy go poslac.No i powiedzielismy,ze tak jak skonczy te 3 latka, i mowila, ze najlepiej juz tak rok wcvzesniej zalatwiac przedszkole, bo pozniej ciezko o miejsce moze byc.Jest w gursken przedszkole, czy w larsnes dopieo? A jak tam? pieklas chalke? :)Jak nie, to Ci upieke nastepnym razem ;)

Fiatuszek, ja mam znajoma, ktora poslala synka do przedszkola, jak tylko skonczyl rok, druga ktora dala synka w wieku 15 miesiecy, i powiem Ci,ze obie sa zadowolone.Oczywiscie na poczatku bylo ciezko,ale nie ze wzgledu na przedszkole, tylko na to,ze dzieci plakaly za mama, ale ten sam problem w polsce tez jest...Ale jesli chodzi o opieke w przedszkolu, to nie maja zastrzezen :)
 
Do góry