reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z norwegii

hej , ale mnie nie bylo a tutaj 2 nowe kolezanki
Witajcie na Naszym forum :-)
Betris ja chust nie uzwyalam wiec sie nie wypoiwiadam
a co do butli to super, no u mnei Natala to ciagela do 11mca piers a Maya do 12 mca piers i zero butli miedzy czasie , jedynie co chaialy to kubki niekapki a i tak bylo ciezko zeby na NAN przerzucic :baffled:, ale pozniej to wygoda z butla super ze tak ciagnie :tak:
no widze ze Maniula a Tusenfryd tutaj biznes rozkrecaja :tak::-), zapraszam do Mnie :-D no ale daleko do mnie wiec moge pomazyc :baffled::-(
a ja musze szukac sukienki na julebord u mnie w firmie :baffled: maaasaaakraaaaa. przez neat nei kupie bo ja muse przymierzyc a to co jest jak na razie to mi sie nie podoba albo za wystawne:confused2: ehhhh, no ale do 27 listopada mam czas :-p
milego wieczorku :-)
 
reklama
Anula nic się nie martw Bartuś na pewno się za klimatyzuje:tak::tak::tak: Mój Mikołaj zaczął przedszkole w sierpniu na początku przez parę tygodni popłakiwał przy rozstaniu ale jak wychodziłam za drzwi to przestawał a teraz sam pyta rano czy idziemy zostaje z przyjemnością. Jeśli masz jakieś pytania to śmiało chętnie pomogę:tak:;-):-) A nam bardzo pomogło nauczenie małego podstawowych słów po norwesku za nim poszedł do przedszkola jak siku, jedzenie, picie itp. spisaliśmy też zwroty po polsku i opiekunki ich się nauczyły żeby wiedziały o co mu chodzi i na odwrót one nam, teraz już nie ma ztym problemu bo mały już zaczyna kumać co do niego mówią:-):-)
Dziewczyny nie denerwujcie mnie jedna fryzjerka druga kosmetyczka i obie tek daleko odemnie :eek::eek:
witaj Tusenfryt gratulacje fasolki!!!!!
 
Ania ja ide sama hihi bo za osobe towarzyszaca musze zaplacic 500nok a pozatym wlasnie z kim zosatwic wiec ja ide sama :p, a ztesciem nie mozecie zostawic? macie rodzinek tutaj , nie ? :)
Anula jezeli dziecko przyzwyczajone jest do przesdzkola to nie bedzie problemu , moje oby wie zadowolone i szcesliwe a mloda to nawet nei hcche do domu isc , as maly ...a NAtala poszla jak miala 3,5 roku i tez bez problemow, byl placz tylko jak trzeba bylo isc od domu , Elka ma racje , spisac i nauczyc, zreszta zobaczysz jak szybko sie nauczy :)))
ja lece pod prysznic i ide spac
kolorowych i slonecznych snow
 
hej , ale mnie nie bylo a tutaj 2 nowe kolezanki
Witajcie na Naszym forum :-)


no widze ze Maniula a Tusenfryd tutaj biznes rozkrecaja :tak::-), zapraszam do Mnie :-D no ale daleko do mnie wiec moge pomazyc :baffled::-(

Hejka:)
Byłam w Bergen jakies 10 lat temu jak jescze nie mieszkalam na stale tylko podrozowałam.Piekne jest Bergen wogole tamte rejony niczym sie nie maja do østlandet. Nie jest wykluczone ze chciaabym raz jeszcze zobaczyc to piekne miasto.

Co do julebord to u mnie w pracy w tym roku nie bedzie,podobno kaski nie ma.Mamy swoje pacowe pieniadze i chcemy we wlasnym zakresie zorganizowac.Z tym ze dziewczyny mysla o czyms wiekszym typu 3 dniowka do Kjiel promem.A ja jakos sie nie pisze bo nie za dobrze sie czuje.Te mdlosci mnie wykanczaja i jeszcze stataek bujajacy......o nie.
Licze ze od meza z pracy cos fajnego zorganizuja restauracja jaies wystaepy,tak jest co roku i jest fajnie.

Jak na razie to szykuje si do pracusi.

Zycze Wam milego dznia.
 
dziewczyny u nas też ma być impreza i chyba tak jak u Marty 27 listopad ale ja nie mam co zrobić z małą :-(więc zostajemy w domu,mąż zawsze chodził i widze że mu przykro że tym razem nie pójdzie mówiłam żeby szedł ale on powiedział że nie wypada isć samemu że jak ma sie rodzinę tutaj to należy iść z żoną,a i tak nie miałabym się w co ubrać więc mam problem z głowy,chociaz przyznam że ciekawa jestem jak to tu wygląda no i sporo znajomych polaków idzie
A ja w Bergen byłam tylko na lotnisku:-)
Beatris ja miałą nosidło ale użyłam kilka razy bo jakos mi tak nie bardzo pasowało,po domu nie nosiłam wcale jeszcze by mi się przyzwyczaiła i już całkiem bym kota dostała,człowiek musi mieć trochę luzu :tak:
U mni pogoda koszmar,ciemno za oknem jakby wieczór już był:crazy:
 
Hey Kobietki ;-)
U mnie dziś słoneczko prześwituje przez chmurki, poszlibyśmy na spacerek ale Mały jak nie śpi to nie uleży w wózku wiec lipa ze spacerku.. On to wogule jakoś Mało w dzień śpi, drzemie tylko po 20min i to wszystko..
no a ja się jednak rozejrzę za tymi szelkami do noszenia dziecka bo wtedy chociaż obiad będę mogła zrobić i sama coś zjeść.. A wiecie co to 7tyg od porodu a ja już jestem w swojej wadze z przed ciąży :-)

PA300267.jpg Miłego popołudnia :happy:
 
reklama
wow beatris Gratuluje , ja do swojej wagi doszłam po 7 miesiącach ,no ale miałam do zrzucenia 27kg a teraz mam już 1,5kg mniej niż przed , musze tylko zacząć pracować nad brzuchem bo ta skóra się nie chce wchłonąć
 
Do góry