reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z norwegii

hej
fiatuszek no to czekamy na wyniki nowego testu :happy:
gugula no z przedszkolem moze byc problem skoro to mala miejscowosc to malo miejsc wiec warto zapisac a termin sama wyboerasz kiedy chcesz zeby dziecko poszlo .
a dzieci placza jakies 5 do 10 min jak wychodzicie i pozniej juz nie placza :no::-) wiec serducha uzbroic w jakis bandarz zeby nie pekalo za kazdym razem , moja kolezkanka oddawala swojego synka do przedszkola i byla w ciazy jakies 2 miesiace do produ to myslala ze zwariuje i plakala razem z nim , mowila ze hormony tak jej uderzaly ze szok , same lzy lecialy, mi teraz zostawienie dzieci w przedszkolu zajmuje jakies 7 min na obie, oczywiscie jak sie nie rozgadam :-D:-D, bo inaczej sie spozniam do pracy :-D
ja nie wiem jak Wy te chalki robicie bo ja jak zawiljam to po oupieczeniu i tak jest jakby razem wsyztsko , nie ma tych paskow warkocza :zawstydzona/y:
ja na weekend robie mufinki , kupilam w sklpie 1 kg mufinek za 35 nok :-p i tak wychodzi ok 40 mufinek :-p
fiatuszek a co Tyw Holandii robilas??? z wiatrakami walczyas? ;-):happy2:
 
reklama
W Holandii pracowałam przy kwiatach i pomidorach ale nie długo bo zaszłam w ciaże Mayke urodziłam w Holandii drugie urodze tutaj a trzecie to sie jeszcze zastanowie hihihihi :)
 
Wiecie co, w końcu znalazłam sposób na Małego :-)
Tak się cieszę że coś działa :-D Od kilku dni, jak się budzi to przetrzymuję go godz, rozmawiam z nim, zabawiam go no i potem przychodzi czas na karmienie i lulanie :tak: i wtedy śpi mi godz a nawet półtorej :-D
A jak się budzi to czasami biorę go do wózka żeby się w końcu przyzwyczaił w nim leżeć no i jak narazie jest ok do czasu kiedy zaczyna być głodny..
Heh ale co jest najlepsze to to że przechodzi mu już to płaczkanie i że ta kupkę robi już codziennie :-D A ja już się zamartwiałam że coś robię nie tak..
Ach nawet nie wiecie jaka to ulga i radość że Mały się zmienia i jest lepiej :-)
I'm happy :-):-D:tak:
 
Witam:-)
Fiatuszek czekamy na teścior:tak:patrzcie jaka szybka dziewczyna już trzecie planuje :-D:-D:-Dmysl gdzie by to je urodzić może gdzies gdzie cieplej ale nie za gorąco
Gugula ja jak fajnie ze się odezwałas,przedszkole to mam w Hausbugdzie a może to Gursken jeszcze nie wiem ale blisko,musze ci powiedziec że przedszkoli to tu sporo w okolicy jest ja na takie zadupie :-D:-D:-Dchałki nie piekłam ale za to robiłam cebulaki pycha,wczoraj miałam robić ale nie miałąm mleka więc będa dzisiaj do wczorajszego żurku,a chałeczkę to ja poproszę a jeszcze lepiej jak upieczemy razem może się nauczę :tak::tak::tak:chyba przycisnę darka żeby mnie zawiózł do ciebie ale nie predzej niż we wtorek bo jutro i w poniedziałek mam Weronikę
Beatris i najważniejsze ze sposób znalazłaś zobaczysz im dalej tym lepiej będzie i tych sposobów coraz więcej
Marta 4 mówisz a ja czasami myslę o trzecim ale jakos bez przekonania,chyba musiało by się trafić jakies nie planowane bo zdecydowac to chyba się nie zdecyduję
 
maniulka, wsiadaj sama w auto zamiast darka prosic :)u nas na wsi to i tak masz duze prawdopodobienstwo,ze zadnego samochodu nie miniesz po drodze do mnie ;)

Fiatuszek, my tez planujemy drugiego bobaska, ale poki co nasze staranie sa bezowocne..ale w sumie przy pierwszej ciazy to ponad 9 miesiecy probowalismy zanim sie udalo, wiec teraz tez bede cierpliwa :)tylko jesli do swiat nie bede w ciazy, to wiem ze musze sie w testy ciazowe uzbroic, bo u nas to koszt 10 zl, a tu ostatnio placilismy 120 kr...a przy pierwszej ciazy to tych testow chyba z 10 zuzylam zanim pokazaly sie 2 kreseczki :D Przynajmniej bedziesz mogla mi powiedziec jak wyglada wszystko w norwegii jesli chodzi o opieke nad ciazarna...kiedys znajoma mi mowila,ze przez cala ciaze ani razu nie badal ja ginekolog....

beatris, ja pamietam, jak nam mowili kiedys w szkole rodzenia,ze dziecko ma nieraz taki okres,ze robi kupki raz na dwa tygodnie, wiec nie ma co sie zamartwiac jak nie zrobi czasem :) On juz teraz bedzie sobie ustalal powoli jakis rytm dnia i bedzie to takie bardziej uregulowane juz, ze nawet mozna cos zaplanowac :)
 
witam się wieczornie
gugula tutaj jeśli ciąża przebiega prawidłowo to nie widzisz ginekologa :tak: , u mnie było podejrzenie choroby nerek u dziecka i byłam u gina raz na usg bo tak to połówkowe robi położna
piszecie o wypiekach , mi to chyba to siedzenie w domu pomieszało w głowie :tak: bo coraz częściej piekę jakieś placki a i obiady są coraz częściej samodzielne tzn bez dodatków "pomysł na danie.." ;-)
 
Ja Mayeczke urodziłam w Holandii i tam ani razu nie byłam u ginekologa miałam tylko badanie krwi 3 razy no i mocz a tak tylko usg i echo serca. W sumie sie dziwiłam bo w Polsce jest tych badan od groma a tam to nic. Zobaczymy jak tutaj bedzie jak juz bede to napewno sie podziele wszystkimi wiadomosciami .
 
reklama
no dokladnie, a polsce to co miesiac ginekolog, oczywiscie na kazdej jednej wizycie badanie na fotelu prawie kazda wizyta to usg...oprocz tego miliony badan, a pod koniec co tydzien ktg dodatkowo....dlatego troche w szoku bylam, jak sie dowiedzialam jak to wyglada w norwegii :)
Ania, ja tez z nudow coraz to nowe przepisy wynajduje :) a od wakacji to chyba jeszcze ani razu chleba nawet nie kupilam,bo sama pieke, jak nie chlebek to bulki :) ale mam maszyne ktora odwala za mnie najgorsza czesc:wygniatanie ciasta, a ja tylko lepie rowniutki bochenek i pieke :D
 
Do góry