reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z norwegii

reklama
mary beth gratulacje !!!!!!!!!!!!!!!!! lisc.jpg
 
Mary mój teścior wyglądał identycznie,blada kreska(i ta moja córcia też taka blada:rofl2:)Gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

MamuniuKubunia ja jak dobrze pamietam to bralismy w urzędzie miejskim unijny akt małżeństwa i chyba unijne akty urodzenia,albo zwykłe,reszty nie wiem mąz załatwiał
Ania ja też mam pamiętnik i pudełko skarbów a w nim:Test,zdjęcia z usg+płytka,opaski ze szpitala,karteczkę z łożeczka,szpitalny kaftanik(upssss)gazetę z dnia w którym Martynia się urodziła,odpadnięty pępek w woreczku,pluszak-pozytywkę której używaliśmy,po jednym pampersie 1,2,3,najmniejsze skarpetki które nosiła i pajacyk,kartki urodzinowe z roczku sa to wszystkie rzeczy używane do roku,schowałam teraz głęboko i dam córci w dniu 18 urodzin razem z pamiętnikiem:-)

 
Witam Was!

Wrociłam od ginki. USG jeszcze nic nie pokazało, ale zrobiła mi test z moczu dla powtórki i wyszedł negatywny!!! :szok::szok::szok::hmm::hmm::sad::sad::sad::sad::sad::no2::no2::no2::no2::no2: Zrobiła mi więc betkę i ma zadzwonić z wynikiem jutro lub w poniedziałek. Boże, chyba osiwieję przez to!!! :-:)-:)sad::sad::sad::sad::sad:
Co to wszystko może oznaczać?

 
Kurcze Mary nie wiem sama co ci napisać, nie tracimy nadziei i trzymam kciuki!:tak:
A mój syn dziś kończy 3latka, ale ten czas leci:szok:
Maniulka u mnie też takie pudełeczko dla Mikołaja czeka zawartość prawie ta sama co ty plus jeszcze pierwsze buciki i kosmyczek włosków:-) myślę że to fajna pamiątka.......
A no właśnie sezon chorób otwarty jak najbardziej Marta a mój to chyba się przez kompa zaraził od twojej bo dziś zaczął wymiotować:baffled: po prostu pełen serwis....
Idę sobie zrobić mocną kawkę....pa
 
Mary no masakra,co to wszystko znaczy ale tak jak napisała drozdekela nie tracimy nadziei,jak lekarka jutro nie zadzwoni to może w sobote zrób test i zobacz co się dzieje czy bedzie druga kreseczka ja tam ciągle trzymam kciuki:tak::tak::tak:
Drozdekela my bucików nie mamy w pudełku,włosów tez bo jeszcze nie była strzyżona ale mamy pamiętnik numer 2 taki przedszkolaka i tam beda włoski to się kiedys doda :-paha mamy jeszcze odciśnięte dłoń i stópkę w gipsie,zrobione w dniu roczku:-)

Zdrówka ale wszystkich chorych dzieciaczków:tak:
U mnie znowu leje już chyba 4 dzień non stop dzień noc brrrrrrrrrr:baffled:
ja tez przy kawie
 
Hei!

Ja juz po kawusi!

Mary-beth no z tymi testami to roznie bywa... Wez gleboki oddech i tak jak dziewczyny pisza poczekaj na betke. A jakies inne badania ci robila? Bo pisalas ze mialas klucie to cos powiedziala na ten temat? Glowa do gory! Stres nic ci nie pomoze wiec sprobuj sie odprezyc!;-)

Ela ja tak "na sucho" (bo nie mam teraz cierpliwosci aby w eksplorerze pisac) DUZE GRATKI DLA WIEKSZEGO MALENSTWA! No i zdrowia!

U nas na szczescie sloneczko chociaz temperatura spada z dnia na dzien...
 
Drozdelka no tak Wszystkiego dobrego dla malucha!!!!!!!!!!!!!!
Jojob daj troszkę słoneczka:-)

A w dzień dobry tvn podali dzisiaj że wycofują z aptek kropelki vitaminy D3 vigantol podobno cos z nimi jest nie tak i wypowiadała się lekarz i każe odstawić jak któreś dziecko przyjmuje :szok::szok::szok::szok:
 
reklama
Do góry