reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z norwegii

Mary dobranoc:-)
A ja to tylko polskie seriale oglądam,ostatnio bardzo spodobał mi się szpilki na giewoncie a najlepszy był 39 i pół szkoda ze sie skonczył,no i u mnie seriale max do 22 bo później już mąz przejmuje pilota :rofl2:

No własnie czekam na M jak miłośc :-p
 
reklama
hello
kurcze mój Kuba ostatnio taki ruchliwy i wogóle że nie mam na nic czasu w ciągu dnia :szok::szok::szok:
mary no to dalej trzymam kciuki żeby ta blada kreseczka nabrała koloru ;-)
u mnie to wszędzie pod górę ,ewentualnie z góry ;-) ale rower to mogłabym mieć ale stacjonarny :-D:-D:-D
na seriale niestety nie mam już tyle czasu co kiedyś ale staram się być na bieżąco ;-)
wiecie co ja dzisiaj zrobiłam :szok: normalnie nie myśląca jakaś jestem , zachciało mi się jakiegoś ciasta , więc wyjełam z szafki gotowca ,dorzuciłam jajka i wodę i miksuje ,no i mnie coś tknęło że coś strasznie wodniste to ciasto , ale jeszcze zanim wody dodałam to pytam mojego czy 0,5dl to pół litry i on że tak no i dotarło do mnie że to 50ml :sorry: ,
 
Maniulka a ty to pewnie talerz masz? Bo ja w polskich juz dawno na biezaco nie jestem.:sorry:

Marta ja kiedys taki program na kompie mialam i na nim kanaly z calego swiata, tylko ze te interesujace to kodowane, a te nie kodowane to :no::errr::frown::oo2: No ewentualnie czasem cos z youtoub mozna, ale jakosc :baffled:

Ania i co uratowalas ciasto? Ja sie z tymi miarami tez gubie jak w jednym przepisie to roznie podaja - raz gram raz dl a czasem jeszcze szklanki a ja do ch...y skad mam wiedziec czy ta szklanka ktora mam to wlasciwa,bo teraz to przeciez takie nowoczesne...:oo2:

No... u beatris cos cicho ...;-)

Ela tez jakos tak zaniesmielila...:-D

MamuniaKubunia to pewnie swoja polowka to nacieszyc sie nie moze...
 
hello

wiecie co ja dzisiaj zrobiłam :szok: normalnie nie myśląca jakaś jestem , zachciało mi się jakiegoś ciasta , więc wyjełam z szafki gotowca ,dorzuciłam jajka i wodę i miksuje ,no i mnie coś tknęło że coś strasznie wodniste to ciasto , ale jeszcze zanim wody dodałam to pytam mojego czy 0,5dl to pół litry i on że tak no i dotarło do mnie że to 50ml :sorry: ,
buhahahaha
no ja podobnie zrobilam z szamponem do samochodu , zamiast 50 ml to 0.5 l hahahah i starsznie sie pienilo :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
to troche tej glazury miala!:-p
Ja tez sie czasem mojego m. o te miarki pytam, bo on to bardziej matematyczny.A jak mi czasem wylkadowo cos probuje objasnic, to szybko ucinam, ze ja zawsze z matmy noga bylam i nie ma takiej sily zeby sie to zmienilo. Liczyc umiem i to mi wystarczy.A skoro on nie gotuje to niech chociaz do czegos sie przyda! :-D:-D:-D:-D:-D
 
Dziewczyny dzień dobry i dobranoc:-)
Starszak mi się rozłożył na amen niestety zapalenie gardła złapał stąd brak czasu na małe gadu gadu:-(. Ale mam nadzieję że mu sprawnie przejdzie i że baby sie nie zarazi "chole.....a" Jak się unormuje to tu do was wskocze:tak:
Pozdrowienia Pa
 
Witam:-)
Dzisiaj to mnie się konkretnie zaspało,młody na biegu poszedł do szkoły ale tak mi się dobrze spało :-pże nawet budzika nie słyszałam
Jojob tak mam polsat cyfrowy,nawet razy dwa my mamy swój a Maciej ma swój w Pl mamy talerz i jak jedziemy to tylko dekodery zabieramy
Drozdelka no jesień pełna gębą wirusy,itp u nas na wsi podobno panuje krztusiec :szok::szok:zdrówka dla was
Ja tez się nie bardzo zanm na tych dl i kiedyś zbaboliłam mufinki :angry:

Pogoda tradycyjnie,całkiem normalna czyli deszcz:baffled:

Miłego dzionka:-)
 
reklama
hallo
ja otwiera sezon , Natala w domu , chora z goraczka i miska przy lozku bo zyga jak kot :-:)-(... na 14 jade od lekarza bo zwolnienie dla meza bo ja nie moge isc ...
no ja tez mam polsat cyfrowy :-p ale prawie nic nie ogladam bo mam z neta wsyztsko co chce :laugh2:
MAniula KRZTUSIEC !!!!!!!!!!!! zacofani kurde i dzieci szczepic nie chca a teraz maja :crazy::crazy::crazy: kurde:crazy:
 
Do góry