reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z norwegii

reklama
Mary-beth...teraz juz tak na powaznie! Wszystko idzie w dobra strone-brak okresu, pozytywny test.:tak::tak::tak: Ale teraz musisz cos zrobic dla dobra siebie i Malenstwa- naprawde sprobuj sie odprezyc, wlacz moze muzyke, ktora ci poprawia humor, skocz na spacer. Sprobuj skierowac wszelkie wysilki nie na test tylko na odprezenie, bo napiecie naprawde nie sluzy!Wiem, ze jak czlowiek jest zdenerwowany, to ma w sobie taka "rozdygotana" energie, wiec sprobuj ja z siebie wyrzucic-rozladowac ja.;-)

Jojob - dziękuję Ci, kochana! Zajęłam się trochę sprzątaniem, bo dzis jakaś babeczka ma wpaść na prywatny visning o 19.30. I staram się nie myślec, choć to strasznie trudne... :oo2::oo: Już zobaczyłam moje 2 kreseczki, a teraz może mi to szczęście być odebrane... :-( Ale sza! Nie mogę tak myśleć!

Mary-Beth wszystkiego dobrego no i pozytywnego samopoczucia w tych początkach :) Zgadzam się z JoJoB ;) teraz rób wszystko co sprawia Tobie przyjemność no i odpoczywaj ;)
A my z Kamilkiem czujemy się świetnie :D Heh ja godz po porodzie juz sama poszłam pod prysznic tak się dobrze czułam i drugiego dnia wieczorem pozwolono mi do domu jechać z Małym :D
Ale jestem Szczęśliwa
:)
Dzięki, nybakt mamma! :-):happy2: Przytul swojego synka od e-ciotki! :-)

mary beth może test który miała lekarka może nie był tak czuły jak ten który robiłaś :)
Nie wiem naprawdę, jakiego oni tam użyli testu i o jakiej czułości - ale chyba 50, bo ginka coś wspomniała, że jeśli beta hcg wyjdzie poniżej 50, to test tego mógł nie wykryć, ale to bedzie znać, ze coś się dzieje... :confused::confused: A mój test może był faktycznie czulszy... W końcu ślepa nie jestem, no i zresztą Wy też fotkę testu widziałyście...

Właśnie może ona nie miała aż tak dokładnego(czułego) testu jak ty... Mary...
Może... Mam taką nadzieję...

Mary a może jak to w norweskiem zwyczaju termin testu minął ...........już dawno:nerd:

Maniulka - no możliwe. W końcu oni zywność w sklepach mają sprzed pół roku, to by takie testy sprawdzali... :nerd::baffled::eek: Mam wielką nadzieję...

Maniulka masz rację tak też może być że już przeterminowany:tak: przecież u nich pełen luz kto by się tam datami przejmował:no:

Ela - zgadzam się. I mam nadzieję, ze tak było tym razem, jakkolwiek głupio to brzmi...
 
Mary wzcesna ciazke bardzo ciezko wykryc, tymbardziej ze moze byc z sposlizgiem i moze miec ok 2 dp 3 tyg wiec bardzo wczesnie...tak jak Jojo pisala odsetresowuj sie , spedzaj przyjemnie czas, no i mysl pozytywnie :-) ja dalej trzymam kciuki :tak::-)
Beatris Gratulacje !!!
 
Zajęłam się trochę sprzątaniem, bo dzis jakaś babeczka ma wpaść na prywatny visning o 19.30. I staram się nie myślec, choć to strasznie trudne... :oo2::oo: Już zobaczyłam moje 2 kreseczki, a teraz może mi to szczęście być odebrane... :-( Ale sza! Nie mogę tak myśleć![/FONT]

I tak kroczek, po kroczku probuj sobie czyms dzien zaprzatnac. Mozesz tez wykrzyczec i wytuptac swoje emocje. Najwazniejsze aby pozytywnie i doprzodu, bo stresen nic nie przyspieszysz tylko sobie problemow zdrowotnych mozesz narobic! A jak visning? Macie jeszcze jakies domy na oku? No i nie pamietam ile twoj bracioszek ma lat a ile siostry dzidzia?
 
Maniula a Vigantol wycofuja tylka ta partie z terminem waznosci do 2014 roku , z tym zakraplaczem , ja mam normalna ze starym zakraplaczem i moj jest ok
 
Hej wszystkim!

I tak kroczek, po kroczku probuj sobie czyms dzien zaprzatnac. Mozesz tez wykrzyczec i wytuptac swoje emocje. Najwazniejsze aby pozytywnie i doprzodu, bo stresen nic nie przyspieszysz tylko sobie problemow zdrowotnych mozesz narobic! A jak visning? Macie jeszcze jakies domy na oku? No i nie pamietam ile twoj bracioszek ma lat a ile siostry dzidzia?

Dzięki, próbuję! Mojej siostry syn ma 3 lata, i tak samo mój mały brat. ;-) A co do domów, to zakochaliśmy sie (znów) w jednym i chcielibyśmy go kupić, ale zobaczymy, jak to wyjdzie!...

No nic, czekam na telefon od ginki... :szok::szok::szok::eek::oo:
 
Witam jesienno-slonecznie!

Mam lenia- ale to juz zadna nowina! :-D :-D:-D

Mary-beth miejmy nadzieje, ze cie nie przetrzyma do poniedzialku! I pisz jak tylko sie odezwie! Trzymamy kciuki!

Beatris tez czekamy na zdjecie Malenstwa!
 
Witam przy kawce!
U nas sytuacja chorobowa opanowana:-) oczywiście do następnego razu;-) Młody wraca w poniedziałek do przedszkola zobaczymy na jak długo czy znowu tradycyjnie na tydzień i znów chorowanko:baffled:
Mary-beth to tak jak mój syn właśnie wczoraj skończył 3latka, tak trzymać grunt to próbować zapanować nad nerwami, nie jest to proste nieraz muszę wyjść do toalety i po oddychać bo bym zagryzła te moje słodkie dzieci. Ostatnio myślałam że przydał by się w domu taki specjalnie wygłuszony pokój żeby można tam sobie wejść i pokrzyczeć:-D ...... mam nadzieję że tym razem uda się kupić cztery katy;-)
Pozdrawiam pa
 
Jojob nie tylko ty masz lenia ja też i taaak cho...nie ciężko mi go zwalczyć a moje mieszkanie woła nooooo posprzątaj mnie:szok::szok::szok::szok::szok:
Idziemy na spacer bo ładna pogoda trzeba korzystać póki jest.
 
reklama
Ela to super ze starsze Malenstwo juz ok i obylo sie bez zarazenia mniejszego Malenstwa!

Teraz to juz na powaznie musze sie za wlosy wyciagnac sprzed kompa...

Sloneczka!
 
Do góry