reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z norwegii

To sie nie szczepi na krztusiec? Nigdy nie pamietam tych wszystkich czy polskich czy norweskich odpowiednikow!

Marta to zdrowka dla Malutkiej! To chyba jak ta grypa zoladkowa brzmi? Ja juz sie staram nie myslec, co z tego przedszkola mozna przywlec, bo juz na sama mysl mierzenia tempki Malenstwu, az szkoda mi sie robi...

Maniulka to sprytnie z tymi dekoderami!;-)
 
reklama
hello
jeśli chodzi o tv to ja mam "N-kę" a w PL mam Polsat Cyfrowy na klartę czyli bez abonamentu , przed wyjazdem robię przelew na pakiet który mnie interesuje i oglądam ;)
Marta współczuje chorób , mam nadzieje że mnie ominie no i zdrówka dla dzieciaków Wszystkich
JojoB -polecam termometr do czoła z Biltemy - u mnie się sprawdza , mierze 3 razy temp i wyciągam średnią ;)
Mary Beth jak tam u Ciebie sprawy ,powtarzałaś test??
słoneczka życzę wszystkim :) choć u mnie leje
 
Ania no wlasnie juz tyle cudow termometrowych jest ze :szok: no i opinii. Z tego co wiem, to pupowe mierzenie najdokladniejsze. Dzieki za podpowiedz, bo i tak za jakis czas trzeba bedzie zmienic metode.
 
ja mam chyba z 5 temometrow i wszystkie do d...., pokazuja 35 albo cos kolo tego. najlepsze byly rteciowki. my tez z pl dekoderem od zeszlego roku, kupilismy cyfre bo nie moglam znalezc innych ofert w gdyni. ale jak tylko pada (od wrzesnia do kwietnia) to przerywa odbor i nie bardzo da rade ogladac:wściekła/y:
 
Kochane!

Witam Was! Przepraszam, że tak późno, ale nam z ranka neta w bloku wywaliło i zdążyłam się zalogować na BB i nas wywaliło (łącznie z TV kablową!). Dopiero M. pogrzebał, podzwonił i po paru ładnych h mam neta!

Zatestowałam dopiero wieczorem i... II kreski!!! :happy::happy::happy::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::tak::tak::tak::-):-):-):-):-) Druga bladziutka, ale mocniejsz niż wczoraj!!! Oceńcie same, choć na zdjęciu prawie nic nie widać...
 
Mary beth Gratuluje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :tak::tak::tak::tak:
mój test do tej pory trzymam schowany i jak tylko skończe pamiętnik z pierwszego roczku mojego maleństwa to go wkleje na 1 stronie bo to najpiękniejsza pamiątka jaka może być :-):-):-)
 
Mary-beth TO SUUUUUPPPEEERRR!
Widocznie sie troche z cyklami pomieszalo i Malenstwo postanowilo juz od poczatku "wytresowac" rodzicow w cierpliwosci! To smigaj jutro do ginka! Pewnie bedziesz do niego leciec jak na krzydlach. I koniecznie zdaj relacje po powrocie!









 
Ostatnia edycja:
Dzięki, kochane!!! :-) Tak, do ginka polecę na skrzydłach!!! :happy::happy::laugh2::laugh2: Ale super się złożyło, ze mam tę wizytę akurat jutro! :-) Na bank Wam napiszę! :-) Boże, ale dzień... :tak:

A test tak się bałam dziś zrobić, mówię Wam!

Śpijcie wszystkie dobrze! Ja chyba z wrażenia nie zasnę! Oboje z M. w takim szoku jesteśmy. A z suwaczkiem nie mogłam się powstrzymać. :laugh2:
 
reklama
Dziewczyny a jak znajdziecie chwilę to napiszcie mi proszę co mamy załatwić z mężem tu w pl...
kontrakt już podpisany, zaczyna pracę 1 listopada.
Jakieś tłumaczenia aktów? Pozwolenia? Drugi odnośnie świadczeń socjalnych?
 
Do góry