reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z norwegii

Mary no to czekamy :-) ale wspolczuje jak sie czujesz, no ale kreseczka ledwo widzoczna wiec swiatelko w tunelu ;-)
biedulka wpsolczuje , no wiec jak jestes w cacy tonei bierz ibuprofenu tylko paracetamol
nospecjalista ten to drogi jest :baffled: ...ja chcialam spiralke zalozyc ale po cenniku to mi sie odechcialo , ale jak satneimy na nogi z kasa to moze wskocze na samolot w koncu :sorry::laugh2:

Jutro Wam napiszę, co na teście wyszło, bo powtórzę. A w czwartek rano ta ginka, więc też dam znać. Boże, jak się boję! :eek::szok::szok::szok: A wybraliśmy tą klinike, bo sprzęt mają dobry i są naprawdę kompetentni. Jeśli coś jest nie tak, to chcę, zeby to sprawdzili...

Dzięki za wsparcie!!!
 
reklama
Jojob kurcze mówisz na rowerku doginasz a u mnie rower stoi i nie chce mi się nawet na niego patrzeć :eek:

Cały dzień leje brrrrrr

hej
Jojo niezle pedalujesz :-):-D, no j adzisiaj zmoklam jak kura...szlam po laski to ladnie , anwet slobneczko swiecilo a jak tylko nos wystawilam z przedszkola to tak lunelo ze ja do samochodu cala mokra, jeszcze mloda zapaic i stara...pieknie po prostu :baffled:
Maryt jak bym tam szla do gina i jzu ,a el w sumie sukcesem zakonczona wizyta:tak: usg plus skierowanie , super :happy:
ja dzisiaj te zkomara przycielam po pracy az mis ie wstac nie chcialo , bym spala do wieczora, a kicham jakbym alergie jakas miala , wpeiniajace :angry:...jak to sie docenia bycie zdrowym jak sie jest chorym, latwosc oddychania etc.... :sorry:
milego :rofl2::rofl2:

Ja sie na sportsmenke kreluje bo u mnie do przedszkola plasko!:-D:-D:-D
Jak by bylo bardziej pod gore to pewnie po jednym razie poszedl by do garazu...;-)
A ty Marta przez ten deszcz abys sie nie rozlozyla!
 
Hej Marta!

Zamówiłam wizytę u ginki w chyba prywatnym legesenter na czwartek na 8 rano. Czytałam na forach, ze oni tam bardzo profesjonalni są, mają świetny sprzęt itp. To cena mnie pewnie z nóg zwali. :szok::szok: Na szczęście M. ze mną pojedzie. :happy:

Ten drugi test, który dziś robiłam... Normalnie widzę tam cien drugiej kreski - bladziutki i ledwo... M. też widzi. :confused::confused: Ale nie zaczęliśmy jeszcze skakać ze szczęścia - za to we mnie emocje szaleja i ryczę jak ta głupia z byle czego dziś... :eek::eek::szok: Spałam teraz parę godzin, a po spaniu tak mnie głowa boli, ze szok...

Mam nadzieje, że nic poważnego u Ciebie! Zdrówka dużo życzę!

No to super ze lekarka ok. Bo tutaj co prawda zagranica ale tez na konowalow mozna trafic. kazdy lekarz ma niby tam jakies wytyczne ale roznie to interpretuja!
A co do kreseczek, to przypuszczam, ze wy to sie czesciej przytulacie a nie tylko w dni plodne, wiec moze to troche z poslizgiem bylo! Pojdziesz w czwartek to juz spokojniejsza bedziesz! Kciukasy!;-);-);-)

No zesz ...chcialam wsio w jednym poscie zacytowac a to g... po swojemu...:angry::angry::angry::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
a DZIEKI Dziewczyny , jakos sie trzymam jeszcze...laski tez, ale syropki it ak caly czas podaje , nie ma zmiluj :tak:
u mie to non stop z gorki i pod gorke , ja n apoczatku do przedszkola to zmachana taka szlam , etraz to juz kondycji si enabralo ale na poczatku to tchy brakowalo , jeszcze ja nie umiem wolno chodzic :sorry:
Mary czekamy :tak: , strach jest zawsze , oby same dobre wiesci byly :-)
no ja zaraz mldoe do spania i w koncu wolne, i mojego SATC bede dalej meczyc, juz 4 sezon :-D, uzalezniona normalnie :-D:-D:-D:-D
milego wieczorku
 
HAHahhahaa.... no ja to sciagnelam 6 sezonow z neta i na moim lapie ogladam namietnie wieczorami :rolleyes:...oj ile ja seriali ogladamam zeby sobie "popatrzec" :-D np archiwumX bo duchovny :-p, ostry dyzur bo clooney i jeszcze jeden ten chorwat :-p no ale z tym trzeba sie chowac bo nasi nam zakazy zrobia :-D:-D:-D
 
Marta to dobry pomysl z tym laptopem. Bo u nas to czasem fochy jak ja swoje chce a on swoje ogladac, bo dla niego to "smieciowa tv" a przeciez sie nie przyznam dlaczego to ogladam!;-):-D
 
reklama
Do góry