reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z norwegii

Mary trzymam kciuki ipowodzenia w licytacji :-)
a ten bol brzucha masz mocny? a utrzymuje sie w jednym miejscu? bo jezleli masz ciaze pozamaciczna to test wykarze ze nie jestes w caiazy, a jezleli czujesz sie neiepewnie to idz do lekarza i rozwieje watpliwosci , pobierze krew i wsio bedzie wiadomo :happy2:
wzajmenie milej niedzieli :happy2:

Ból mam w podbrzuszu i kłujący po lewej stronie, jakby jajnik. No i kłuło bardzo mocno z poniedzałku na wtorek, a teraz to po prostu czuję, ze kłuje i ten lekki ból, ale nie jest zbyt mocny.
Kurcze... Może faktycznie powinnam pójść do lekarza. :szok::szok::baffled: Trochę mnie to zmartwiło z tą ciążą pozamaciczną, bo jakoś tej opcji pod uwagę nie brałam... :baffled: No, ale w takim razie chyba nie ma co zwlekać - jesli jutro @ nie przyjdzie, to zapiszę się na wizytę! A jutro mam w ogóle rozmowę ws. pracy, więc pewnie nie zdążę wrócić przed zamknięciem mojego legesenter... :baffled::baffled: Przynajmniej na wtorek się wówczas zapiszę!

OK, zero stresu teraz, żeby się nie zacząć na zapas denerwować!

A jak Ci mija dzień?
 
reklama
ja sie rozlozylam po urodzinach malej, ale bylo super, tylko yasmina chyba za bardzo przezywala. do 5 rano siedziala na lozku i spiewala sobie happy birthday to bejbik. cale szczescie ze moj dzis w domu i zajal sie dziecmi bo umieram. powoli konczy mi sie zapas gripexu
 
ja sie rozlozylam po urodzinach malej, ale bylo super, tylko yasmina chyba za bardzo przezywala. do 5 rano siedziala na lozku i spiewala sobie happy birthday to bejbik. cale szczescie ze moj dzis w domu i zajal sie dziecmi bo umieram. powoli konczy mi sie zapas gripexu

Hej Tampeza!

Super, ze urodzinki malucha się udały! :tak: A Ciebie cos dopadło? Kuruj się i zdrówka życzę! :tak:

Kurczę, ale mam zagwozdkę z tą ewentualną ciążą pozamaciczną... No nic, nie ma co panikować, musze i tak pójść do lekarza, i tyle.

M. dziś znów w studio, wraca później, a ja mam czas dla siebie! :rofl2: Słonko swieci, więc pójdę zaraz pobiegać. Póki co muszę przygotowac papiery na jutrzejszą rozmowę ws. pracy. :-)
 
Mary jakbys miala pozamaciczna to by bardziej bolalo :tak:, a jak jajeczko zagniezdza sie wmacicy to jest taki dziwne uczucie, no i powiekszenie dolnych warg jest baaaardzo zauwazalne:tak:
a co to za praca???
Aga no to suep bylo ,a wspolczuej choroby , mnei tez powoli rzbietra ale bioer wszytsko co mam zeby mie nie rozlozylo, wiec dzisiaj mam lenia, leze z pilotem w reku :-D pelen relax :rofl2:
 
Mary jakbys miala pozamaciczna to by bardziej bolalo :tak:, a jak jajeczko zagniezdza sie wmacicy to jest taki dziwne uczucie, no i powiekszenie dolnych warg jest baaaardzo zauwazalne:tak:
a co to za praca???
No, to mam nadzieję, ze to nie to, bo ból jest naprawdę mały. Po prostu czuję podbrzusze i jajnik. Może ewentualnie mi się zagnieżdżało z pon. na wtorek, gdy mnie tak jajnik kłuł? :confused::eek::oo: Tak czy inaczej pójdę do lekarza, jesli @ jutro nie przylezie - przynajmniej się z nim przywitam! :-D

Praca w sklepie, w centrum handlowym.

Jeeeju, ale M. wczoraj pizzę zrobił!!! :-D :-) Pyyycha, on to ma jakiś talent w kuchni! Jest normalnie lepszy niż ja! :-D

A Ty, Marta, kuruj się, bo nie ma to jak się tu rozłożyć, a jesień lezie... :oo: Zdrówka duuużo życzę! Ja musze znów łykac jakiś tran. Ostatnio już się bałam, ze będe chora, bo lezałam w łóżku ze 2 dni, a piątek przespałam w sumie prawie cały! :oo::oo2:
 
Ostatnia edycja:
ja sie rozlozylam po urodzinach malej, ale bylo super, tylko yasmina chyba za bardzo przezywala. do 5 rano siedziala na lozku i spiewala sobie happy birthday to bejbik. cale szczescie ze moj dzis w domu i zajal sie dziecmi bo umieram. powoli konczy mi sie zapas gripexu

choroby wspolczuje ale z Mala :-D:-D:-D:-D:-D:-D. Tobie to pewnie do smiechu nie bylo ale mi sie jeszcze geba cieszy jak to pisze :-D:-D:-D. Pewnie jakis torcik zrobilas to przyznaj sie cos ty tam dodala, ze Mala tak zabalowala ;-):-D:-D:-D:-D:-D

Marta jesien idzie no a przy twoich naaadgodzinach to organizm tez musi odreagowac! Jak mezczyzny niet to cos innego na rozgrzewanie i pod kolderke!:-)

Mary-beth to u ciebie sie troche dzieje... i dom i praca no i czekanie na dzidzie! Jesli chodzi o dolegliwosci to sie nie znam, ale jak cie nie pokoi to zawsze warto sprawdzic!

Maniulka bylo troche w gazecie o tym wypadku ale tylko napisali, ze pobiora krew na zawartosc alk. bo taka procedura przy wypadkach. Dziewczynka 5 letnia powaznie ucierpiala ale nie ma zagrozenia. Miejmy nadzieje, ze jednak nie byli pod wplywem alk bo normalnie...:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::angry::angry::angry:
 
Ostatnia edycja:
no dzieki , kuruje sie , u mnie laski smarkate, natala cs mowi ze ja ucho boli , mam nadzieje ze przejdzie a jak nie to maz bedzie mial wolne ;-)
no to Powodzenia jutro Mary :happy2:
ciekawe co z tym wypadkiem, oby nie alkohol bo znowu sie wielkim echem odbije o Nas Polakach :zawstydzona/y::sorry2:
maz mi mowil o wypadku pod kristiansand w paitek ze 4 osoby zginely na miejscu w wypadku samochodowym :-(
 
Ten wypadek to 2 po 18 lat i 2 po 20 lat...:no: Tutaj prawie co tydzien mlodziez w weekendy ginie, szczegolnie chlopacy a dziewczyny to tez czesto ale jako pasazerki. I cos tam debatowali aby podniesc "wiek" na prawko.
 
mary beth idz idz do lekarza i oby rozwiał twoje wątpliwości :tak: no i powodzenia w sprawie pracy ;-)
marta ,tampeza dużo zdrówka :tak: a no i Sto Lat dla Maleństwa ;-)

D mi ostatnio mówił że nasz znajomy miał wypadek w NO , wjechał w niego jakiś Norweg któremu już wcześniej zabrano prawko ,miał 140 na liczniku ,no i jechał z kimś i oboje zgineli , a ten znajomy jest w szpitalu razem z pasażerami ale nikomu nie zagraża niebezpieczeństwo
 
reklama
szok z tymi wypadkami, u nas tez byl, kolo domu, w czwartek albo piatek, samochod osobowy wjechal czolowo w autobus. droga jest waska i kreta i czesto jezdza drugim pasem albo srodkiem, ale nie wiem czy cos sie komus stalo.
yasmina dzis jak szla spac to znowu sobie spiewala happy birthday:)
 
Do góry