reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z norwegii

witam niedzielnie
MaryBeth wspolczuje, moj tez chrapie jak jest bardzo zmeczony albo jak sobie wypije, nawet jedno piwo a on juz swoja melodie "spiewa"....takze ja zawsze ide wczesniej od niego spac ;-):tak:
a co do produktow w sklepach to np w kiwi jezeli znajdziecie towar z dzisiejsza data to dostajesz go za darmo jak go chcesz , w inych sklepach jak rema czy ica tego nie ma ale wlasnie trzeba uwazac na terminy , tam gdzie ja sprztama w remie to ostatnio znalezli chyba z 15 pudingow czekoladowych z terminem na 04/2010 :sorry2:
takze patrzymy na etykiety :tak:
 
reklama
Witam:-)
Mary to jak kochana 37dc to może może,trzymamy kciuki w dalszym ciągu:tak::tak::tak:
Marta pudingi z taką datą :szok::szok::szok::szok::szok:szok trzeba faktycznie uważać
Wcale nie byłam wczoraj w"wielkim mieście"bo to kawał drogi a my długo spaliśmy na 16 była msza no i na urodziny szliśmy do kolegi,a tam sama podróż to ze 2 godziny:crazy:byliśmy tylko u nas w miasteczku w kapphalu w cubusie,kupiłam młodemu skarpetki,rekawiczki juz na zimę,spodnie ocieplane,młodej tylko czapkę,odsałam kapcie które kupiłam w europrisie,miałam na nogach je 5 minut i się rozleciały 99nok :angry:oddałam i wzięłam kasę

Na urodziach było super tylko mój mąz teraz ciężko choruje :-D:-D:-Dkto mu kazał tyle pić
 
Cześć!!!
U nas słoneczko wyszło więc jest szansa na poobiedni spacerek:-)
maniulka to zakupy choć trochę się udały;-) ja też kupiłam chłopakom już coś na zimę bo już coraz chłodniej. Mój m na szczęście nie chrapie ale za to nie słyszy w nocy jak dziecko płacze, jak chce choć jedną noc się przespać to wynoszę się do salonu ale co z tego jak on nie słyszy jak mały wyje i tak muszę wstać i obudzić czyli na jedno wychodzi, ja tego nie rozumiem :wściekła/y::wściekła/y: budzik słyszy a dziecko nie:no:.
marta niezły termin tych pudingów:baffled:
mary-beth trzymam mocno kciuki oby @ nie przyszła:tak:
 
Hei!
Wcielo mi reszte a tyle sie napisalam... q...m...!
to raz jeszcze...
Cześć Dziewczyny... Ja znów z doskoku ale ciągle jestem w biegu...
W tym tygodniu zaliczyłam z Kubkiem ćwiczenia, terapie, poradnię pp, dentystę z Kubkiem i moje ząbki też gotowe i nawet zaliczyłam ostatni egzamin na studiach...
Zaraz jadę na pierwsze korki z nowym uczniem (jakiś trudny dwunastolatek :/ ) a potem na festyn z kuzynką męża bo jej rodzice i moi teście pojechali na weekend a młoda ma tam występy...
A jutro już odbieram chłopa z lotniska na które musze sama z Kubkiem jechać (prawe 100km) do tego nie wiem, czy trafię :D
A mieszkania nadal nie mamy... Postaram się jeszcze wpaść wieczorem i podczytać co u Was bo aż mam wyrzuty sumienia że mnie tu nie ma... :(

Z opisu to faktycznie zagoniona jestes! Gratki za zaliczenie!
A jak twoj m. juz na miejscu to spokojnie uradzicie co dalej. No i warto przed wyjazdem do N zebole miec w dobrym stanie, bo tutaj dentysty panstwowego niet tylko prywatny.I chociaz Dzieci maja chyba do 18 lat gratis to dorosli musza placic slono!

Witam:-)

Na urodziach było super tylko mój mąz teraz ciężko choruje :-D:-D:-Dkto mu kazał tyle pić

To urodzinki suto zakrapiane! A czasem jak dobra atmosfera to alkohol sie wlewa w siebie jak wode i czlowiek nic nie czuje bo sie dobrze bawi! Dopiero nastepnego dnia wychodzi ten "nadmiar".

Mary-beth nie ma za co kochana!I czekamy ...! :)

Marta zez ten pudding sam nie zaczal krzyczec, ze juz chce wyjsc. I zgadza sie, ze w niektorych sklepach jak data dzisiejsza to 50% a jak po terminie, to chyba za darmo mozna dostac. I sa ludzie ktorzy tylko na to poluja. Bo byl reportaz wlasnie o "datach przydatnosci do spozycia" i w przypadku niektorych artykulow jest to tylko umowne. Ale ja zazyczaj robie zakupy raz na tydzien wiec sprawdzam aby miec troche dluzszy czas na zjedzenie tego, tym bardziej ze wole byc ostrozna jesli chodzi o Dziabe. Ale jak na zlosc, jak zapomne sprawdzic to ...

Jak i to mi zniknie to pogryze ten komputer...!
 
Ostatnia edycja:
Jojob nie znikło:rofl2:
Mój mężu śpi a nich spi bo patrzeć na pijaczynę nie mogę,otworzyłam mu okno dosć mocno w sypialni,słoneczko wyszło to może mu te świeże powietrze dobrze zrobi.
A wczoraj u nas na wsi znowu cos się działo,helikoptery,straż,policja,ambulanse jakis wypadek był beemka się rozwaliła,podobno pijani byli i na pewno było dziecko oczywiście z Pl na Gdańskiej rejestracji ale nie możemy skojarzyć kto to,mam nadzieję tylko że nikomu nic się nie stało,ale skąd tam wzięło się to dziecko:szok::szok::szok::szok:ja byłam wczoraj na urodzinach ale wypiłam maleńkie dwa drinki,i wcale nie czułam że je wypiłam nie wyobrażam sobie oboje rodziców pijani czy nawet podpici i z dzieckiem :angry::angry::angry:
 
hej laseczki
maniulka to straszne co piszesz , nie wyobrażam sobie żeby moje dziecko patrzyło jak rodzice się upijają, ja to od czasu do czasu jakiegoś drineczka sobie wypije ale wieczorkiem jak mały już śpi ,
mary beth a mierzyłaś sobie temperaturę?? u mnie było tak że w planowanym dniu @ strasznie mnie brzuch bolał jakbym miała zaraz dostać @ ale jej nie było i w końcu tydzień później zrobiłam test
idę kończyć obiad a jak mały będzie spać to się odezwę ;)
 
Hej wszystkim!

Wyspaliśmy się dziś do 11 oboje - tyle, ze M. zasnął jak się położył, a ja w nocy w necie buszowałam od 2.oo do 4.oo, bo spać przez niego nie mogłam! :szok::szok::wściekła/y::angry::angry::baffled::eek:
No i obejrzeliśmy dom dziś - oooojeju, jak nam się podobał... :tak::-):rolleyes::yes::yes::rofl: Ale oczywiście nie będziemy za dużo o tym mysleć - już nam dwa uciekły sprzed nosa, wiec pewnie i ten... :eek::errr::sorry::oo2::oo::oo::huh::hmm:

mary beth a mierzyłaś sobie temperaturę?? u mnie było tak że w planowanym dniu @ strasznie mnie brzuch bolał jakbym miała zaraz dostać @ ale jej nie było i w końcu tydzień później zrobiłam test
idę kończyć obiad a jak mały będzie spać to się odezwę ;)

Ania - witaj! Miłego obiadku! ;-) Tempka u mnie w granicach 37.2 - mierzyłam parę razy w tym tygodniu. Chyba zacznę mierzyć regularnie! :tak: A @ dalej nie ma, i naprawdę nie czuję się na jej przyjście! Dolegliwości nadal te same. A znalazłam jeszcze jeden, ostatni Bobotest z Polski, zrobiłam dziś rano (haha, znaczy o 11, jak wstałam - to dla mnie rano :laugh2::laugh2::laugh2:), no i znów negatywny!!! :szok::szok::szok::oo::oo::oo:
Boże, już nie wiem, o co chodzi... Może ja z tych, co im testy w ogóle nie wychodzą? Czekam na moje Clear Blue - jak przyjdą to znów się przetestuję...

Aha, widzieliśmy się dziś z rodzicami mojego M. Przyszywana szwagierka M. urodziła małego Fredrika parę dni temu. Boziu, jakie maleństwo - 49 cm długości! Tu maleńkie się dzieci rodzą - takie mam wrażenie.

Margaretta - witaj! Ja niestety nie pomogę, ale dziewczyny chyba będą tu wiecej wiedziały w tym temacie, wiec na pewno ci napiszą! :tak:
Witam się z Wami wszystkimi i życzę miłej niedzieli! :tak::tak:

Dzięki, kochane, że mnie wspieracie!
 
Ostatnia edycja:
Margaretta, jezeli Twoj MAz ma prace i kontrakt to w sumienic nie potrzebujecie bo wsyztsko zalatwiacie jak przyjedziecie do Norwegi , czyli idziecie razem na policje a wczesniej musiecie sie zarejestrowac tutaj UDI: Application forms for family immigration i jak juz wypelnicie musicie wydrukwoac, potrzebujecie akt slubu, akt urodzenia dziecka i paszporty!!! wszytskie akty musza miec pieczntke apostelle
imigracja rodzinna to imigracja jezeli posiadacie dzieci
inaczej musisz wypelnic normalna aplikacje o pobyt i prace UDI: Right of residence in Norway for EU/EEA/EFTA nationals

wtedy jak juz masz to pozwolenie to idziecie razem do Skatteetaten - Folkeregisteret zeby zalatwic personal numer , czyli norweski pesel, potrzebny jest papier z policji ktory dostaniecie i kontrakt o prace , wtedy musiecie sie zameldowac wiec kontrakt mieszkania musicie wziac i wypelnic specjalny formularz ktory dostaniecie na miejscu .
to chyba wsyztsko , bynajmiej tak pamietam :-)
 
reklama
Mary trzymam kciuki ipowodzenia w licytacji :-)
a ten bol brzucha masz mocny? a utrzymuje sie w jednym miejscu? bo jezleli masz ciaze pozamaciczna to test wykarze ze nie jestes w caiazy, a jezleli czujesz sie neiepewnie to idz do lekarza i rozwieje watpliwosci , pobierze krew i wsio bedzie wiadomo :happy2:
wzajmenie milej niedzieli :happy2:
 
Do góry