reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z norwegii

Hej staraczki i mamusie!

Nie było mnie przez chwilę, za co przepraszam, ale tak się wkurzyłam, że szok... :wściekła/y::wściekła/y: Mieliśmy fajny dom na oku z moim M., ale ktoś nas przebił w ofercie... :frown::frown::sad::sad: I lipa... No nic, szukamy dalej.

Wow, juz 15.oo, a my z M. do śniadania! :laugh2::laugh2::laugh2:

Póki co u mnie 30 dc i testuję w środę... Jeeeju, ale mam stresa! :szok::szok::szok:

Zaraz Was poczytam, kochane, tylko snadanko bo umieram z głodu! :laugh2:
 
reklama
oj wspolczuje ...ale nastepnym razem moze Wy bedziecie znajwieksza stawka :-)
a co tak pozno sniadanko ...hahaha.....noc zabalowana ;-)

Hej Marta! :happy:

Hehe, nie, żadnego balowania nie było, tylko my leniwie spędzamy weekendy, gdy tylko możemy - spanie do 12.oo, potem kawusia, pooootem śniadanko, a mnie jeszcze wzięło na upieczenia chleba przed śniadankiem, więc się zeszło... :laugh2:

A tu, widzę, ruch niezły! :tak: Mam parę stronek do nadrobienia. :-D

No, a co do domu, to mamy jeszcze jeden do obejrzenia, a w międzyczasie szukamy i na pewno coś znajdziemy fajnego! ;-)


Boże, jakiego ja mam stresa przed testowaniem... :szok::szok::szok::eek::eek:
 
marta dzieki, to cos jak sanasol.
merybeth na pewno trafi sie jeszcze jakas super okazja
my dzis leniwie w domu, pogoda ladna to dziewczyny troche na podworku sie wyszalaly. jutro mam jakies dziwne spotkanie w nav, kurs czy cos
 
Aga no ja tez dostalam wezwanei na ten kurs jak sie zarejestrowalam w nav i to wlasnie bylo jobklub, czyli pisanie cv etc....i musisz tam si edziec te 7,5 godz w dodatku jak masz dagpenger...no ale ja dzownie do nich ze nie mge chodzic to wredna baba przez telefon do mnei po co sie zarejestrowalam , a ja nie moglam wtedy bo maya w domu byla jeszcze ...ale Tobie sie nie dziwie Aga...studia...jezyk perfect i nic ... trzymam caly czas kciuki za jakas normalna oferta:happy2:
Mary Beth to WY fajnie macie, cieszcie sie poki sami bo z maluchami to ranne pobudki sa :-D:-D:-D:-D
aa i powodzenia z domkiem ;-)XX
milego wieczorku :happy2:
 
przepraszam ze sie nie odnosze do wszystkich postow ale nie mam sily, Polozylam sie spac o 1 a zasnelam o 4 bo do tej pory musialam albo smarowac dziasla Malej, albo dawac jej smoka, albo przewracac na inna pozycje (jakos w ciagu dnia potrafi to robic i po calej podlodze sie turla...), koszmar jakis, a jak usnelam o 4 to od 5 znowu to samo i o 6.30 sie juz obudzila na dobre ze swietnym humorem ja czasem nie rozumiem mojego dziecka, no to tyle, ide lodowke rozmrazac, milej niedzieli!
Kasia a może trzeba było jej czopka podać
hej nidzielnie
moj poszedl z Maya na drzemke :-D
ja zaraz kawak i wlaczylam stinga i relaxik :-), moj nie nawidzi go wiec korzystam poki spi :-p
Aga na ryby tez ...jej....a ja wyczailam w aptece witaminy Nycoplus® Multi Barn vitaminmikstur - www.nycomed.no
a to stronka producenta Produkter - www.nycomed.no
mayi daje 5 ml a natala duza lyche, ale nei daj e codziennie bo jedza duzo warzyw i owocow, a jak zachoruja czytaj przeziebienie to daje 1,5 dawki ;-)
aj tranu nie podaje , bo jakso nei moege sie przemoc do niego :sorry2:

a jak byly oby dwie male to np maya wit D w kropelkach i wit C z PL Cebion w kropelach caly czas az do roku :tak:
Ania ale Ty parcowita jestes :-) no mama polka pelna geba :tak::happy2:a jak tam nowe mieszkanko wogole? napisz cos wiecej , robiliscie jakies extremalne zmiany ?
Kaska wpsolczuje nocek , zycze alby ta byla jaknajbarzdiej przespana :happy2:
i znowu wiecje nie pamietam ...ehhh z ta pamiecia:baffled::rofl2:
milego
super ,dzięki za linka , muszę iść poszukać tych witaminek ,co do pracowitości to tylko raz na jakiś czas mam taką wenę ;-)
Hej Marta! :happy:

Hehe, nie, żadnego balowania nie było, tylko my leniwie spędzamy weekendy, gdy tylko możemy - spanie do 12.oo, potem kawusia, pooootem śniadanko, a mnie jeszcze wzięło na upieczenia chleba przed śniadankiem, więc się zeszło... :laugh2:

A tu, widzę, ruch niezły! :tak: Mam parę stronek do nadrobienia. :-D

No, a co do domu, to mamy jeszcze jeden do obejrzenia, a w międzyczasie szukamy i na pewno coś znajdziemy fajnego! ;-)


Boże, jakiego ja mam stresa przed testowaniem... :szok::szok::szok::eek::eek:
trzymam kciuki za pozytywny wynik ;-) , jeśli chodzi o domek to na pewno coś wam się trafi :tak:

my po kościele pojechaliśmy nad ocean zapalić grila :-) ,ale było wesoło , mam nadzieje że po takiej dawce świeżego powietrza Kuba będzie spał całą noc
 
Hei!

Wpadam zdyszana i tylko okiem rzucilam na posty wiec jest duza szansa ze cos pomyle...;-)

tampeza dalam troche ciala jak napisalam ze o 4 bo chodzilo mi o 16-taki skrot myslowy! ;-) Za duzo to jednak nie odpoczelam bo zamieszanie u nich w domu (lekki remoncik) a Mala to rwie sie do pomagania i trzeba pilnowac bylo aby np. gwozdzi na deser nie chrupala! :-D A dziewczyny to faktycznie niezle party mialy. Moze troche odziepniesz jak twoj m. wroci. A nav to pewnie kurs szukania pracy.

kasia z Mala ok. Czekamy na wyniki! Chociaz teraz to znowu... bo jak wieczorami juz w loziu byla to party na calego przez 1- 1,5 godz. no i w tym czasie 3-4 razy sciaganie i zakladanie pizamy. A teraz jak ide do niej do pokoju swiecie przekonana, ze juz spi to ona po prostu cichutko sobie lezy no i w pizamie! :no::szok: Wiec znowu stres ze cos chyba z nia nie tak. No i zaczyna miec "dramaty". Ostatnio chciala rysowac wiec dalam jej i kredki i dlugopis. Wiec krzyk i daje mi dlugopis z powrotem, wiec ja go pare razy klik, klik i wlaczylam i jej daje, no a ta w krzyk i mi go rzuca z powrotem, wiec ja znowu pare razy klik,klik i wylaczylam go i jej daje no a ta oczywiscie w...krzyk!:szok::szok::szok: I tak zle i tak niedobrze... masakra. A nocke to faktycznie mialas z przebojami! Moze troche dzisiaj chociaz odpoczelas!

marta stinga uwielbiam, a co twoj jakos tako niereumatyczny, czy co?! ;-)

mary-beth to weekendy tak jak my spedzacie, za nim Mala do nas zawitala! Korzystajcie poki mozna, bo jak nie ma potrzeby to po co o swicie wstawac...
Jeszcze troche cierpliwosci z domem.Daj znac kiedy dokladnie bedziesz testowac to podwojnie trzymac bedziemy! :tak::tak::tak:

:-)
 
mary-beth to weekendy tak jak my spedzacie, za nim Mala do nas zawitala! Korzystajcie poki mozna, bo jak nie ma potrzeby to po co o swicie wstawac...
Jeszcze troche cierpliwosci z domem.Daj znac kiedy dokladnie bedziesz testowac to podwojnie trzymac bedziemy! :tak::tak::tak:

:-)

JojoB - dzięki, kochana! A testować chcę w środę z ranka... Jeeeju, strach rośnie - boję się tej 1 kreski... :szok::szok: :eek: Póki co ból w dole brzucha się utrzymuje, ale za to nie ma bólu piersi, który zaaawsze mi towarzyszył na tydzień przed @... :confused: Teraz tylko mam nadzieję, że nie oszaleję do tej środy! :szok:

Ania - gratulacje! :-) Super, że maluch już sam siada! :tak:

Kacha - współczuję nieprzespanej nocy i może zwariowałam, ale strasznie bym chciała, zeby mi już moje maleństwo w nocy dokazywało... :tak:

Pozdrawiam Was wszystkie wieczornie! Żreć mi się chce... :szok:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ania suwaczek wcielo!!!
Ania to :-D:-D:-D gratki! Teraz to prawie codziennie twoje Malenstwo bedzie "nabywalo" nowych zdolnosci. Ja patrzac na mojego kicajca az nie moge uwierzyc, ze jeszcze ponad rok temu to takie male i zalezne bylo.Ten pierwszy ca rok u dzieci to normalnie taki szok rozwojowy ze normalnie szok! :szok::-D

A na tv2 jest "Lista Schindlera" juz chyba ze 100 razy ogladana ale i tak dalej rycze... echh
 
Do góry