reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z norwegii

no to jakiś kawowy poranek mamy :-):-):-)
beatris0302 no niestety tak to jest z tymi maluchami , też się nie mogłam doczekać a on nie chciał wyjść i koniec ;-) , mam nadzieje że jednak twojemu synkowi się w końcu zachce wyjść ;-)
drozdekela współczuje koleżance , wiem ile pracy jest przy jednym a co dopiero przy dwójce :tak: , u mnie w rodzinie bliźnięta są dość popularne :tak: ale może mnie ominie
a kupiłaś ten malt?? znalazłam go ostatnio w BunPris na regale z omega 3 ;-)
mary-beth trzymam mocno kciuki żeby to było to :tak: ale musisz pamiętać że nasza podświadomość potrafi nam płatać figle i dużo sobie potrafimy wmówić , mam nadzieje że się nie gniewasz ale wiem jak to jest
maniulka udanego weekendu :tak::tak::tak: ,Gajranger jest piękny :-):-):-)

dziewczyny nie wiem czy jesteście zaintersowane ale w Nille są bodziaki dla maluchów po 59nok za 2szt ,
Kuba dzisiaj próbował wstawać przy szafce i się poślizgnął upadł i strasznie płakał , co mu się naprawdę rzadko zdarza :-:)-:)-( , teraz śpi , mam nadzieje że się obudzi w lepszym humorze
 
reklama
mary-beth trzymam mocno kciuki żeby to było to :tak: ale musisz pamiętać że nasza podświadomość potrafi nam płatać figle i dużo sobie potrafimy wmówić , mam nadzieje że się nie gniewasz ale wiem jak to jest

Nie, nie gniewam się! ;-) I naprawdę rozumiem, bo sama tak miałam... Kurcze, no już tyle tych testów negatywnych, ze szok... A ile ja sobie objawów nawmawiałam... :szok::szok::baffled::baffled: Oby tym razem się udało...

Mam nadzieje, ze z Twoim Kubusiem wszystko dobrze!

A co do bodziaków... Wstyd, ale powiem Wam. :laugh2: Ostatnio zrobiłam rundkę po sklepach i wpadłam do Lindexu. I co?... Dziwnym trafem wpadło mi w łapki kilka par słodkich bodziaków! :-D:-D:-D Szok! :szok::szok:
 
Ostatnia edycja:
Witam sie!

Mala ze mna w domku wiec mniej czasu na posty!

maniulka to lekend zapowiada sie fajnie! Moze i nas kiedys wywieje troche dalej na polnoc aby pozwiedzac!

mamuniakubunia to czekamy na relacje z mieszkaniem! Oby to wygladalo lepiej niz z twojego opisu!

ela a to pierwsze malenstwa u kolezanki? musze przyznac ze bez dodatkowej pary rak to faktycznie "zamieszanie". Tak ostatnio z sasiadka, ktora ma synka troche mlodszego od Malej rozmawialysmy o "rodzenstwie".Doszlysmy do wniosku ze w sumie to 3 w domu to taka fajna liczba, ale zeby tyle "nie rodzic" to druga ciaza moglaby byc juz podwojna!:-D Chociaz z drugiej strony to te pierwsze 1,5-2 lata to przy blizniakach :szok::szok::szok:. Wytrwalosci dla kolezanki!
No i dla ciebie kciukasy za srode!

A wy mnie tak nie chwalcie za ten norweski bo to wcale tak "kolorowo" nie bylo! :-D Jak tutaj przyjechalam to prawie na dzien dobry uslyszalam, ze mnie na kurs wysylaja!:szok: Malo bylam zachwycona, bo od "szkolnej lawy" juz pare latek minelo, no i moj plan pobytu ograniczal sie do roku, wiec nie bardzo chcialo mi sie uczyc jezyka ktorego raptem uzywa tylko pare milionow, bo i tak bym go zapomniala jakbym do PL wrocila! A jak jeszcze zaczeli mi marudzic, ze jak juz chodze na norweski to mam w nim rozmawiac, to z racji mojej upartej i "wszystko na opak" natury, zaparlam sie ze NIE! A w domu, sama w zyciu bym sie nie nauczyla, chociaz moglabym sobie co poniedzialek postanowienia robic! Ale jak to sie mowi, checi to juz polowa sukcesu! ;-):-D

ania to Maly rosnie! Czasem przy upadka to nawet specjalnie nie musi bolec ale bardziej moze sie przestraszyc.

mary-beth ;-)

beatris jeszcze troche cierpliwosci bo NA PEWNO kiedys wyjdzie! :-D;-):tak:

:-D:-D:-D
 
Ostatnia edycja:
No i jednak się zdenerwowałam i poszłam dziś do tego lekarza i zgadnijcie co..... to skaza ale na razie w małym stopniu zobaczymy co dalej jeśli się nasili to będzie trzeba zmienić mleko. Oby nie:no: Przy okazji zbadał starszaka bo taki zasmarkany i kaszle paskudnie ale na szczęści jest czysty więc to tylko lekkie przeziębienie
jojob- ciężko nie ciężko ale efekt jest że norweski umiesz to się liczy:-)
 
Hej dziewczynki :)

Witam wszystkie nowe forumowiczki, z ktorymi sie nie znam ;-)

Beatris szybkiego rozwiazania zycze, obys nie musiala czekac tyle co ja:no:

Drozdekela - miesiac ma dopiero dzidzius i juz skaze stwierdzili? A to tak nie jest ze na poczatku do 3 miesiecy to jakiekolwiek krostki sa normalne? Mi tak tutaj w Norge mowili jak bylam z Mala, ze to takie zwykle pryszcze, ale to moze jak sie karmi piersia, ze hormony matki, no nie wiem sama, moja Mala miala je dlugo i myslalam ze to skaza ale zeszlo samo jak miala 2 miesiace to miala sliczniusie policzki i cere, az do teraz :angry:

Kurcze mam nadzieje ze sie szybko wyjasni co to z moja Mala jest z tymi rumiencami bo juz bym chciala jej podawac cos innego niz tylko piers ale poki co jestem przyziemiona, a moja corcia uczepiona do cycusia :-D

A powiedzcie mi, bo ostatnio patrzylam na sloiczki w Remie i w ICA, tam jest taki maly wybor czy trafil na taki sklep? Bo prawie nie bylo jednoskladnikowych, tylko jagody i sliwki, nie bylo marchewki czy ziemniaczka i sie wkurzylam bo jakbym wiedziala to bym wziela z PL a teraz to juz sama nie wiem czy ryzykowac i kupowac zwykle ziemniaki i jej gotowac i sama robic papke czy co...
 
Hej dziewczynki :)

Witam wszystkie nowe forumowiczki, z ktorymi sie nie znam ;-)

Beatris szybkiego rozwiazania zycze, obys nie musiala czekac tyle co ja:no:

Drozdekela - miesiac ma dopiero dzidzius i juz skaze stwierdzili? A to tak nie jest ze na poczatku do 3 miesiecy to jakiekolwiek krostki sa normalne? Mi tak tutaj w Norge mowili jak bylam z Mala, ze to takie zwykle pryszcze, ale to moze jak sie karmi piersia, ze hormony matki, no nie wiem sama, moja Mala miala je dlugo i myslalam ze to skaza ale zeszlo samo jak miala 2 miesiace to miala sliczniusie policzki i cere, az do teraz :angry:

Kurcze mam nadzieje ze sie szybko wyjasni co to z moja Mala jest z tymi rumiencami bo juz bym chciala jej podawac cos innego niz tylko piers ale poki co jestem przyziemiona, a moja corcia uczepiona do cycusia :-D

A powiedzcie mi, bo ostatnio patrzylam na sloiczki w Remie i w ICA, tam jest taki maly wybor czy trafil na taki sklep? Bo prawie nie bylo jednoskladnikowych, tylko jagody i sliwki, nie bylo marchewki czy ziemniaczka i sie wkurzylam bo jakbym wiedziala to bym wziela z PL a teraz to juz sama nie wiem czy ryzykowac i kupowac zwykle ziemniaki i jej gotowac i sama robic papke czy co...
Kasia niestety nie ma wielkiego wyboru , najlepiej ugotuj i blenduj ;-)

Cichutko spokojnie pewnie się weekendujecie.
To ja też relaksik i do łózia:-)
Spokojnej nocy:-)
Ps. Ania kupiłam ten malt ale jeszcze nie użyłam...
super , jak będziesz dawać to dosłownie odrobinkę na czubku łyżeczki do każdej porcji mleka

a mój D pojechał na ryby (wariat) ze swoim szefem wypłyneli łódką , ciekawe kiedy wróci :wściekła/y: skoro już ciemno
 
Kacha- to nie wygląda jak krostki, to jest jednolita plamka czerwona i bardzo szorstka. Na razie ma na policzkach i jedną na brzuszku. Przerabiałam to ze starszym synem tylko on miał tego o wiele więcej. Kupiłam specjalny krem bardzo tłusty żeby mu choć troszkę ulżyć bo go to swędzi. zobaczymy:tak:
Co do słoiczków rzeczywiście nie za bogato tutaj, szkoda ze nie kupiłaś w pl tam jest tego masa. A może ci to ktoś jakoś podać..
 
reklama
haaaalo :rofl2:
Jojo to zajeb... mialas , ja bym skakala z radosci jakby mnie ktos wyslal na kurs, bo sama w domu to sie nauczylam do 6 rodzialu "på vei" i dalej klapa:zawstydzona/y:
Kaska nie bedzie wiecej sliczkow jak tylko to co masz na polce :-D:-D:-D sorki za breh ale tak to tutaj jest , maja okrojony asortyment jakby jakis komuch sidzial za biurkiem i dyktowal co mozna a co nie :zawstydzona/y: no bo "sorry" ale nutella pojawila sie 3 miesiace temu dopiero a caly swiat ja wpierdzielal oczywsicie oprocz norwegii zapewne :-D:-D:-D:-D:-D
co tam jeszce pisalyscie hmmmmmm.....????.....hmmmmm?????
aaa Marry Beth nooo czekamy na wynik testu trzymam kciuki :-), ja mialam przy mayi jak Maniula , kawa ble , fajki bleee...:baffled:
ja obiecuje ze bede czesciej bo pacowalam wieczorami a teraz juz nie hahaha :-D z czego jestem przeogromnie szczesliwa bo naprawde sie stesknilam za moimi laskami i za BB i za wszystkim co robilam wieczorami :-:)rofl2:
spokojnej nocki :-)
 
Do góry