reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z norwegii

Witam wieczorową porą!!!!
Tak na chwilkę. Zwariowany dzień dzisiaj i dlatego nic nie zaglądałam;-). Przyznaje się bez bicia że byłam dziś na chałpach i stąd brak czasu dla was kobietki:sorry2: a jak już wróciłam to bieg z obiadem i po małego do przedszkola itp. itd. ale obiecuję jutro was nadrobię:tak: . Padam na twarz więc idę wskoczyć pod prysznic i lulanie bo mały zaraz wstanie...
Pa kolorowych...:-)
 
reklama
troche zamilklo u nas wiec tez tu wpadam.
witam wszystkie dziewczyny
u nas tez dzis pogoda dopisala, slonce fajnie swiecilo, a ja caly dzien na szmacie, no ale chalupa lsni. malowanie pokoju dziewczyn tez skonczylam. yasmina byla ostatnie pare dni chora, jakies przeziebienie i gardlo miala zaczerwienione, na szczescie dzis juz dobrze i jutro do przedszkola. lamia idzie jutro na pierwsza impreze urodzinowa do kolegi z przedszkola, cala uradowana
 
Hej wszystkim z ranka! :happy:

Serwuję kawusię dla wszystkich! :happy: Częstować się! :laugh2:

kawa-glowne.jpg


Wczoraj byliśmy z M. obejrzeć dwa domy. Jeden nam baaardzo przypadł do gustu, drugi taki sobie... Ale na wszelki wypadek nie chcemy się nakręcać, bo nam jeden uciekł sprzed nosków w ubiegłym tygodniu! :baffled: Zobaczymy dziś, czy on nam pisany jako nasze miejsce na ziemi! :happy::happy:

28 dc dziś, brzuch mnie boli i sikam jak oszalała!!! :confused: 4. czy 5. noc z rzędu wstaję, bo muszę to WC... :confused::errr: Testuję około środy, a do tego czasu... CIERPLIWOŚCI! :baffled:
 
Witam:-)
Kawusia wygląda pysznie,moja już jak zwykle zima:baffled:
Mary musze ci powiedziec że ja z Martynia tak sikałam,i miałam dziwny smak w ustach a no i odrzuciło mnie od kawy(jakaś kwaśna mi się wydawała)i od papierosów,czułam się jak na kacu gigancie:-Dzanim zrobiłam test w Pl to już czułam że jestem w ciązy:-pczego tobie zycze z całego serca :tak:

A ja dzisiaj sobie jadę :-p:-p:-p:-pdo Geiranger wracam w niedzielę,rodzinny wypadzik juz się ciesze ,pogoda ma być ładna
 
Hei!

mary-beth kawusia mhm....!:-D No a z cierpliwoscia to jest tak, ze nie kazdy sie z nia rodzi, jednak "zycie" (tylko z sobie znanych przyczyn) stawia sobie czasem za punkt honoru aby takiego delikwenta nauczyc tej cierpliwosci nawet wbrew jego woli! :-D:-D:-D Mysmy tez szukali mieszkania i to bylo tak, ze albo sie mojemu podobalo a ja krecilam nosem albo odwrotnie. I juz sie troche uparlam aby sie zdecydowac na jedno w ktorym lazienka byla naprawde suuuper duza (co jest b.rzadkie) no ale moj chcial poczekac. I dobrze bo wlasnie pojawilo sie to mieszkanko ktore mamy teraz i nam obojgu sie podobalo!
To kciukasy za duuuuzo cierpliwosci i pomyslne wiesci!

tampeza to sie teraz zaczyna okres chorobsk!

maniulka to ty tak pozno do lozia...

ela az tyle do nadrobienia nie bedzie bo dziewczyny sie strasznie obijaja z pisaniem! ;-):-p ech...

I tak wszystkim MILEGO DNIA!
 
Jestem dziewczyny.
Wybaczcie, ale nie zdążę podczytać co u Was - postaram się zrobić to jak tylko lookaty zaśnie.
Dziś wstalismy o 6:30 i szybko w drogę bo już na 7:30 mieliśmy rehabilitację. Potem psycholog no i jesteśmy. Czas na zabawę, spacer i po teściową do pracy. Jeszcze w między czasie jakąś zupkę muszę zrobić...
Jutro ma Dawid jechać zobaczyć to mieszkanie u znajomego. Chcę z niego dokładne zdjęcia. A potem będziemy myśleć...
No i muszę lecieć... Lookaty wzywa...
 
Dzięki Maniulka i Jojob! Kochane jesteście!

A ja właśnie kawkę wypiłam - i mi kwaśno po niej!!! :confused::confused::confused::errr::errr::szok::szok: Brzuch boli, w głowie ćmi faktycznie jak na kacu już pare dni! :szok: Spać nie mogę, bo ciągle sikam! :szok: I niedobrze mi własnie się zrobiło - chyba po tej kawie! Za to normalnie juz by mnie piersi bolały jak cholera - zawsze tak miałam tydzień przed @. Teraz około tydzień do @, a piersi nie bolą. :szok: No, mogą jeszcze zaboleć oczywiście. Ale póki co nic! :szok:

MamaKubunia - hej! Miłego dnia! Powodzenia z mieszkankiem!
Maniulko - masz PW!
 
Ostatnia edycja:
Hallo!
Kawa wygląda przepysznie akurat taka lubię najbardziej:-) dzięki mary-beth!
Ania- z ta firma to nieciekawie mam nadzieję że twoja znajoma nie straci pracy tym bardziej że sama z dzieckiem:-(
Jojob- to tylko ci się chwali że po norwesku sobie gawędzisz :tak:gratulacje wytrwałości w nauce, u mnie sytuacja odwrotna niestety coś nie coś po norwesku może nawet mniej niż niecoś więc gdy tylko ktoś mówi po angielsku to oddycham z ulga i automatycznie zapominam o norweskim. A to błąd bo tak to się nigdy nie nauczę:no:
Muszę się zabrać za bety i do nauki bo wstyd że taka stara baba a nie może się zmobilizować:zawstydzona/y:.
maniulka- miłego weekendu kobieto i dużoooooo słoneczka
Mary-beth- trzymam mocno kciuki!!!! mnie tez odrzuciło od kawy a i papierosy mi baaaaardzo śmierdziały potrafiłam je wyczuć na kilometr no i zapach winka czerwonego przyprawiał mnie o mdłości co bardzo go lubię. Tak jak napisała Ania to po prostu się czuję...
Wczoraj byłam u znajomej 3tyg temu urodziła bliźniaki dziewczyny masakra, chłopcy są śliczni i identyczni ale ile pracy przy dwójce to szok :szok: dom wygląda jak wielki sklep z artykułami dziecięcymi, dzięki bogu mama jej pomaga bidula ledwo zipie....
Dobra kawa wypita i teraz odwieczny problem kury domowej i co tu do gara włożyć?
Ps. wizytę u lekarza mam dopiero w środę więc zobacze co mi powie znachor na te policzki bobasa ale znając realia norweskie pewnie stwierdzi że wszystko git:wściekła/y:
Pa :-)
 
reklama
witam Laseczki :)
Pije sobie kawkę, mocną, czytałam ze to tez może coś przyspieszyć.. Heh ale i tak już w to wątpię widocznie Mały się urodzi jak przyjdzie na niego czas..:crazy:
Miłego dzionka :-)
Buziole :*
 
Do góry