reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z norwegii

Witajcie

Dziękuje za gratulacje. Synuś urodził sie 30 stycznia miał 3570 g i 53 cm. W tej chwili super rosnie cycusia woła nawet co godzinkę ogólnie głodomorek z niego. Ale jestem bardzo szczęśliwa mamą i super sie czuję w tej roli.

Widzę ze ogólnie spokój na forum :) Pozdrawiam wszystkich
mój też na początku był głodomorek a potem mu przeszło , ale nie narzekam ładnie przybiera na wadze ,
najważniejsze że jesteś szczęśliwa :) ja na początku strasznie się bałam żeby krzywdy małemu nie zrobić a teraz to już historia ;)
 
reklama
mój też na początku był głodomorek a potem mu przeszło , ale nie narzekam ładnie przybiera na wadze ,
najważniejsze że jesteś szczęśliwa :) ja na początku strasznie się bałam żeby krzywdy małemu nie zrobić a teraz to już historia ;)

Witaj

U mnie na poczatku to samo było ubieranie i przebieranie oraz kompiel trwała wieczaność a teraz raz raz i juz po wszystkim :) A dzis Damian poraz pierwszy przespał cała nocke bez budzenia sie na cycka. A le za to jak sie o 8 obudzil to oproznil oba naraz :):)
 
Hey Kobietki.. Jestem tu nowa.. Jestem w ciąży, w 20tyg... A u lekarza byłam tylko raz w 10tyg.. Nikt mnie na nic nie skierował, usg żadnego nie miałam i jeszcze z żadną położna się nie spotkałam... Czuje się świetnie ale jednak w Polsce wizyty lekarskie są częstsze.. W tym tyg mam zamiar jechać do lekarza na wizytę i poprosić o skierowanie na usg i jakieś badania.. Jak na razie to na pierwszej wizycie pobrali mi krew i mocz... Mam nadzieje że jest wszystko dobrze z Naszą dzidzia..
 
Hejka! A dlugo juz jestes?
Generalnie usg powinnas miec miedzy 17-19 tyg. jak dobrze pamietam.
I tak jak ania pisze wizyty sa raz w miesiacu. Wiec albo zglos sie do swojego lekarza rodzinnego albo jesli nie masz to do osrodka - Helsestasjon. Oni ci wtedy kaza wybrac szpital (jezeli jest wiecej niz jeden) i w tym szpitalu, w ktorym bedziesz rodzic powinni ci zrobic usg. Wiec albo lekarz albo polozna z osrodka powinna zadzwonic do szpitala i umowic cie na usg. Nie zwlekaj i albo podejdz albo dryndnij do nich.
Jak jakies problemy to pisz. Wszystkie sa tutaj dzieciate i dadza ci na pewno jakies rady!
 
Dziękuje za odp :) na chciałam w tym tyg podjechać do lekarza u którego byłam na pierwszej mojej wizycie i zapytać co i jak dalej.. A jak narazie to czuję się świetnie i mogła bym góry przenosić :) No i już czuję dość spore ruchy dzidzi :) Super uczucie :D Jeszcze było lepiej gdybym tu kogoś poznała i czasmi mogła z kims pogadac bo tak to są tu straszne nudy..






 
Ostatnia edycja:
To gratuluje!

Pewnie sie na usg dowiecie (jezeli bedziecie chcieli) co tam w brzusiu fika! ;-)

A z samotnoscia i nuda tutaj to fakt. Moze w osrodku zdrowia maja jakies informacje na temat grupy polskich matek? Jezeli bys trafila na jakas fajna polozna czy pielegniarke to moze by ci dala jakies namiary. ;-)
 
No pewnie że chcemy wiedzieć.. Rodzinka w Polsce mówiła mi że to będzie chłopczyk bo przytyłam tylko w brzuszku i mam ogromna ochotę na kwaśne rzeczy a od słodyczy mnie odrzuca.. Ale Nam to obojętne, ważne żeby dzidzia była zdrowa ;)







 
Ostatnia edycja:
reklama
ja nie wierzę w takie rzeczy , mi ciągle powtarzali że mam brzuch na dziewczynkę a mam syna ;-)
u mnie w mieście dużo polaków można poznać w kościele , ja tam na takie braki nie narzekam ;-) , ale może faktycznie dostaniesz namiary na jakieś polskie matki od położnej ,albo poszukaj sobie na naszej-klasie ,czasem też można zawrzec znajomość :-)
 
Do góry